Avanturistka• 06 марта в 15:48

Можливо хто має змогу поділитись кодом на оплату доставки НП?

Зайшла в кабінет і присіла( Замовила не суттєве, але об*ємне. Сподівалась на +/- 100 грн. А доставка обійдеться в 386 грн
Будь ласка, може хто має змогу продати/чи подарувати код?
Fistashka_ya• 06 марта в 15:50
А потому что надо заказывать через лох-доставку укрпочтой бесплатно!

дОвить на продавца, чтоб по такой схеме отправил.
автор Avanturistka • 06 марта в 15:54
я розумію, що просити подарувати - наглість. я куплю. можливо хто хоче продати за не дуже дорого
Тинка_тинка• 06 марта в 16:00
А вы через Новапей оплату не пробовали? У меня прошлый месяц чуть экономии дал. Правда там тоже есть свои минусы
автор Avanturistka • 06 марта в 16:03
Ответ дляТинка_тинка
не пробувала
nutty• 06 марта в 16:04
У меня только такое Ми помітили, що ви давно не користувалися доставкою, тому даруємо -15% .Максимальна сума знижки до 40 грн
Тинка_тинка• 06 марта в 16:06
Правда исходную сумму всеравно надо забрасывать на карту новапей. Сейчас у меня месяц со скидкой в 20% на 6 посылок. Максимум 50 грн на одну. это выгодно, если отправок-доставок всего 6.
автор Avanturistka • 06 марта в 16:08
Ответ дляnutty
-15% не пропускає. такі коди лише під ваш особистий кабінет. щойно ділились зі мною в приваті цим кодом, не пустило
автор Avanturistka • 06 марта в 16:13
Куплю код на безкоштовну доставку
Odetta Furs• 06 марта в 16:46
Ответ дляAvanturistka
Куплю код на безкоштовну доставку
такого нет и не было на нова пей макс скидка 50 грн
автор Avanturistka • 06 марта в 17:35
Ответ дляOdetta Furs
Є. Надають часом у вигляді компенсації або в якості вибачення
Свята• 06 марта в 17:50
Ответ дляAvanturistka
Його можно використати лише у себе
Odetta Furs• 06 марта в 18:46
Ответ дляAvanturistka
ну так не перед вами же извиняться им
автор Avanturistka • 06 марта в 21:25
Ответ дляСвята
Його можно використати лише у себе
ні, не лише. всім дякую, мені написали. безмежно вдячна