Ваши прогнозы.
И чего именно вы опасаетесь?
Ирина-bbd0• 06 марта 2025
Ответ дляКокоСина
Показала. Але деякі цього не бачать. От як так ? Це в голові манна каша в людей?
Ну сколько нас конкретно тут????
Ну очень же много разнообразия
Украинцы разные .ждуны.манкурты.кацапы.тролли всех мастей.мстящие за что-то....и прочее
Вы же не в однородной среде и не знаете кто и зачем пишет
Ну очень же много разнообразия
Уже після контрнаступу залужного коли той сказав - тупік, логічно було би зупиниться, якшо це каже бойовий генерал який володіє УСІЄЮ наявною інформацією про стан речей
Він ще натякнув шо потрібна вундервафля а насправді - політична воля американців добити кацапів на полі бою
Але ми правда схоже проксі якщо зе продовжив. Його там байден купив чи шо?
Ирина-bbd0• 06 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Шо там китайцы братушки ? Они за луну или за солнце?
Ответ дляArgesha
Закриті кордони, відлови людей, відстріл на кордонах, як собак?
Сумніваюся, що таке буде.
на россии закрыты не только границы но и рты.на штурма кидают калек на костылях.избивают до смерти за отказ.электрошокер в зад.сейчас паника на болотах после заявы лаптя аладина могилизировать 2 мил русни брат европу.все пишут-сам иди клоун и детей возьми.твари.пусть депутские дети гибнут.тиктокеры чертовы
Ответ дляnennsi
Правильно! Надо пользоваться паникой в рядах противника и захватывать инициативу.
Ответ дляИрина-bbd0
А потому что она и не украинка)))))
Привезли из кацапстана в 9 классе)))
Украинцы кстати.перешедшие на мову.то предатели молока матери
А Буча -фейк
Достаточно просто всё последовательно почитать
Ну и смена ников)))
Привезли из кацапстана в 9 классе)))
А Буча -фейк
Ну и смена ников)))
та это популярный троль.над этой матрьошкой тут все измываются кому не лень
Ответ дляИрина-bbd0
А потому что она и не украинка)))))
Привезли из кацапстана в 9 классе)))
А Буча -фейк
Ну и смена ников)))
Старое
Привезли из кацапстана в 9 классе)))
А Буча -фейк
Ну и смена ников)))
Старое
божеее ну вы молодец.палится эта
Ответ дляlilu1990
То шо у нас роль проксі ше свідчить пропаганда, портнікова наприклад, про війну на десятиліття. При байдені. Проплатили йому на десятиліття. Трамп не погодився. Уже немає цих розмов. Взагалі
Тобто Україна як проксі США почала війну з ворогом США росією? Балакайте та не забалакуйтесь.
Ответ дляДокторТ
Мужчины должны все нас защищать!
Война не должна останавливаться пока мы не отстоим свои интересы!
Украинцы великие воины. Им все под силу !!!
Верю в наше ВСУ.
даже не сомневайтесь.а чего срочники по курско -белгородлским полям запчастями валяются?где ваньки?почему калек на костылях под угрозой обнуления на штурма кидают и просят корею о помощи отбить нещастную суджу?пусть матрьошки беременные в окопы идут.родина в огне.нечего кормилицу теребить на печке
Ответ дляlilu1990
Я написала роль проксі, одна з ролей, а не почали війну. Залиште свої фантазії при собі. У нас звісно свої цілі у цій війні
Якщо це проксі, то чому штатами не було надано достатньо зброї і в ключові моменти поставки затримувались або не були надані. Чому російські ракети до цих пір складаються з американських компонентів? Чому такі вибіркові санкції, які росія може легко обійти? Врешті решт, якщо це проксі, то сша зараз робить все, щоб її програти.
Хтось мені відповість на ці питання?
Ответ дляlilu1990
Ви робите підміну понять. Проксі не займаються стримуванням лінії фронту. Проксі нападають першими. Це основна мета їх існування. Можливо росія проксі США чи Китаю.
vasilisa-l• 06 марта 2025
Ответ дляВалентина Як
Так Украина ведь рвалась в НАТО.
Т.е. украинцы готовы вовлечься в войну с другими народами: в Афганистане, Ливии, Ираке…
Ага, так рвалась что у наши не было другого выхода как напасть на Украину
Эти методички даже на раше неактуальны уже 2 года как
А вы все таскаете их
Ответ дляIn limbo
Хтось мені відповість на ці питання?
Бо у сша ніколи не було на меті ЗНИЩИТИ, РОЗГРОМИТИ ЧИ НАНЕСТИ НИЩІВНИЙ УДАР кацапам
Вони просто нам про це не сказали
Ответ дляFilomena
Проксі ми стали з моменту коли залужний написав - тупік, а ми продовжили з ними воювати
vasilisa-l• 06 марта 2025
Ответ дляВалентина Як
Потому что у «рашки-какашки» населения 140 млн чел. И страна сама себе оружие производит.
За 3 года минус один миллион.
Это те, которые официально сдохли и в плену в Украине
Ответ дляlilu1990
Вони просто нам про це не сказали
Тобто, сша, прекрасно розуміючи, що в разі невдач росія максимально прискорить свій рух до китаю, продовжували нам допомагати хоч і дозововано, як своїм проксі? Ну, камон.