Валентина Як• 06 марта 2025

Что будет, если Украине не победит в войне с Россией ?

Ваши прогнозы.
И чего именно вы опасаетесь?
КокоСина• 06 марта 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Просто эта война показала.всё что писали про голодоморы.кацапню.терроры .нквд.депортации народов .русификаии оказалось настоящей правдой.а не выдумками
Показала. Але деякі цього не бачать. От як так ? Це в голові манна каша в людей?

Ирина-bbd0• 06 марта 2025
Ответ дляКокоСина
Ну сколько нас конкретно тут????
Ну очень же много разнообразия
Украинцы разные .ждуны.манкурты.кацапы.тролли всех мастей.мстящие за что-то....и прочее
Вы же не в однородной среде и не знаете кто и зачем пишет
lilu1990• 06 марта 2025
Уже після контрнаступу залужного коли той сказав - тупік, логічно було би зупиниться, якшо це каже бойовий генерал який володіє УСІЄЮ наявною інформацією про стан речей

Він ще натякнув шо потрібна вундервафля а насправді - політична воля американців добити кацапів на полі бою

Але ми правда схоже проксі якщо зе продовжив. Його там байден купив чи шо?
Ирина-bbd0• 06 марта 2025
Ответ дляlilu1990

Шо там китайцы братушки ? Они за луну или за солнце?
tarveldy• 06 марта 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Ну просто кацапам тяжело понять.что ’страна это не жопа президента ’(с)
Це правда
lilu1990• 06 марта 2025
То шо у нас роль проксі ше свідчить пропаганда, портнікова наприклад, про війну на десятиліття. При байдені. Проплатили йому на десятиліття. Трамп не погодився. Уже немає цих розмов. Взагалі
ДокторТ• 06 марта 2025
Мужчины должны все нас защищать!
Война не должна останавливаться пока мы не отстоим свои интересы!
Украинцы великие воины. Им все под силу !!!
Верю в наше ВСУ.

nennsi• 06 марта 2025
Ответ дляArgesha
Закриті кордони, відлови людей, відстріл на кордонах, як собак?
Сумніваюся, що таке буде.
на россии закрыты не только границы но и рты.на штурма кидают калек на костылях.избивают до смерти за отказ.электрошокер в зад.сейчас паника на болотах после заявы лаптя аладина могилизировать 2 мил русни брат европу.все пишут-сам иди клоун и детей возьми.твари.пусть депутские дети гибнут.тиктокеры чертовы
nennsi• 06 марта 2025
Ответ дляArgesha
Що із людьми зробили... Що для них відсутність відлову і відстрілу на вулицях - то вже рай (
я вас умоляю.у нас еще рай по сравнению что на россии делается.скинуть вам видосики?
nennsi• 06 марта 2025
Ответ дляMira29-c3c3
Ви свідчення хлопців ,які чудом повернулись з полону ,не слухаєте ?
а воно боту нашо
ДокторТ• 06 марта 2025
Ответ дляnennsi
Правильно! Надо пользоваться паникой в рядах противника и захватывать инициативу.
nennsi• 06 марта 2025
Ответ дляИрина-bbd0
А потому что она и не украинка)))))
Привезли из кацапстана в 9 классе)))

Украинцы кстати.перешедшие на мову.то предатели молока матери
А Буча -фейк
Достаточно просто всё последовательно почитать
Ну и смена ников)))
та это популярный троль.над этой матрьошкой тут все измываются кому не лень
nennsi• 06 марта 2025
Ответ дляИрина-bbd0
А потому что она и не украинка)))))
Привезли из кацапстана в 9 классе)))

А Буча -фейк
Ну и смена ников)))

Старое
божеее ну вы молодец.палится эта
Filomena• 06 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Тобто Україна як проксі США почала війну з ворогом США росією? Балакайте та не забалакуйтесь.
nennsi• 06 марта 2025
Ответ дляДокторТ
они за суджу расстроены.как же так 7 месяцев родина в огне.
lilu1990• 06 марта 2025
Ответ дляFilomena
Я написала роль проксі, одна з ролей, а не почали війну. Залиште свої фантазії при собі. У нас звісно свої цілі у цій війні
nennsi• 06 марта 2025
Ответ дляДокторТ
Мужчины должны все нас защищать!
Верю в наше ВСУ.
даже не сомневайтесь.а чего срочники по курско -белгородлским полям запчастями валяются?где ваньки?почему калек на костылях под угрозой обнуления на штурма кидают и просят корею о помощи отбить нещастную суджу?пусть матрьошки беременные в окопы идут.родина в огне.нечего кормилицу теребить на печке
In limbo• 06 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Якщо це проксі, то чому штатами не було надано достатньо зброї і в ключові моменти поставки затримувались або не були надані. Чому російські ракети до цих пір складаються з американських компонентів? Чому такі вибіркові санкції, які росія може легко обійти? Врешті решт, якщо це проксі, то сша зараз робить все, щоб її програти.
Хтось мені відповість на ці питання?
Filomena• 06 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Ви робите підміну понять. Проксі не займаються стримуванням лінії фронту. Проксі нападають першими. Це основна мета їх існування. Можливо росія проксі США чи Китаю.

vasilisa-l• 06 марта 2025
Ответ дляВалентина Як
Так Украина ведь рвалась в НАТО.
Т.е. украинцы готовы вовлечься в войну с другими народами: в Афганистане, Ливии, Ираке…
Ага, так рвалась что у наши не было другого выхода как напасть на Украину
Эти методички даже на раше неактуальны уже 2 года как
А вы все таскаете их
In limbo• 06 марта 2025
Ответ дляFilomena
пітун агент госдєпа палучаєца
lilu1990• 06 марта 2025
Ответ дляIn limbo
Хтось мені відповість на ці питання?
Бо у сша ніколи не було на меті ЗНИЩИТИ, РОЗГРОМИТИ ЧИ НАНЕСТИ НИЩІВНИЙ УДАР кацапам

Вони просто нам про це не сказали
Filomena• 06 марта 2025
Ответ дляIn limbo
пітун агент госдєпа палучаєца
Нам це три роки намагаються довести: його змусили.
lilu1990• 06 марта 2025
Ответ дляIn limbo
пітун агент госдєпа палучаєца
Він просто ідіот
In limbo• 06 марта 2025
Ответ дляvasilisa-l
А вы все таскаете их
То Валентина забула як путін сам просився в НАТО. Знову не клеїться 💁‍♀️
lilu1990• 06 марта 2025
Ответ дляFilomena
Проксі ми стали з моменту коли залужний написав - тупік, а ми продовжили з ними воювати
Filomena• 06 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Чому фронт не статичний, а рухається на захід?
vasilisa-l• 06 марта 2025
Ответ дляВалентина Як
Потому что у «рашки-какашки» населения 140 млн чел. И страна сама себе оружие производит.
За 3 года минус один миллион.
Это те, которые официально сдохли и в плену в Украине
In limbo• 06 марта 2025
Ответ дляlilu1990

Вони просто нам про це не сказали
Тобто, сша, прекрасно розуміючи, що в разі невдач росія максимально прискорить свій рух до китаю, продовжували нам допомагати хоч і дозововано, як своїм проксі? Ну, камон.
In limbo• 06 марта 2025
Ответ дляFilomena
А потім надулі