Вся така шо куди там• 07 марта 2025
Чи можна використовувати спф50, який був відкритий минулої весни?
Ще є половина упаковки, термін придатності хороший, але був відкритий минулої весни. Зберігався у шкафчику у ванній кімнаті.
Свекруня• 07 марта 2025
Я спокійно використовую, якщо нормальний термін придатності.
У мене на сонце алергія і минулорічні засоби ще жодного разу не підвели.
західний_діалект• 07 марта 2025
Я користуюся, але зберігаю в холодильнику.
Якщо у Вас в ванній кімнаті не жарко, то можна.
Ластовиння• 07 марта 2025
Ответ дляeuhunter
Какая упаковка? Если помпа без контакта с воздухом, то все ок. Туба - пробуйте продукт на изменения текстуры.
Если на физических минеральных фильтрах, то сила не изменилась. Если на химических - считайте в 2 раза ниже.
Посоветуйте, пожалуйста