Вся така шо куди там• 07 марта 2025

Чи можна використовувати спф50, який був відкритий минулої весни?

Ще є половина упаковки, термін придатності хороший, але був відкритий минулої весни. Зберігався у шкафчику у ванній кімнаті.
Капуста Маша• 07 марта 2025
Я користуюся
Любви вам!• 07 марта 2025
Ответ дляКапуста Маша
Я користуюся
Запитайте у чата gpt
Любви вам!• 07 марта 2025
Ответ дляКапуста Маша
Я користуюся
Випадково відповіла вам
Околовита• 07 марта 2025
Разве только ср*ку мазать
Люблю ВалЄру• 07 марта 2025
Можна , читала шо якщо рік пройшов спф у два рази меньше стає
Зубная фея• 07 марта 2025
можно
Вот Она Я• 07 марта 2025
я бы использовала
Свекруня• 07 марта 2025
Я спокійно використовую, якщо нормальний термін придатності.
У мене на сонце алергія і минулорічні засоби ще жодного разу не підвели.
Країна мрій• 07 марта 2025
Можна, але можливо буде не ефективний
euhunter• 07 марта 2025
Какая упаковка? Если помпа без контакта с воздухом, то все ок. Туба - пробуйте продукт на изменения текстуры.
Если на физических минеральных фильтрах, то сила не изменилась. Если на химических - считайте в 2 раза ниже.
західний_діалект• 07 марта 2025
Я користуюся, але зберігаю в холодильнику.
Якщо у Вас в ванній кімнаті не жарко, то можна.
Ластовиння• 07 марта 2025
Ответ дляeuhunter
Посоветуйте, пожалуйста