nennsi• 07 марта 2025
Трамп сказав, якщо росія і Україна зараз не вмостяться за стіл переговорів і...
не завершать війну, то вєсєлєнькую жизнь устроить обом.Бо русня і ми його вже задрали
Ирина-bbd0• 07 марта 2025
Ответ дляnennsi
А китаці учора заявили(хоч і вороги вони нам).що засуджують Трампа ,як це так на переговорах по Україні не буде Європи,як це так тиснути на Україну і якщо Трамп хоче торгівельну чи якусь іншу війну(намьок на військову),то Китай готовий аж бігом
А можно китай с мериканцами будут воевать гденить в сибири?))))
Спасибопожалуйста!
Мама Никитки-2• 07 марта 2025
Ответ дляАльфасамка
шось не видно ніяких дій проти параші. Тільки проти Канади і Мексики
Вже знов зупинив.🤦🏻♀️
Aksinia 111• 07 марта 2025
🇵🇱В Польщі хочуть, щоб до кінця року кожен дорослий чоловік країни пройшов військову підготовку, — премʼєр Туск
Мама Никитки-2• 07 марта 2025
Ответ дляКокоСина
Ага, уб´є. Мабуть для того сьогодні кацапська делегація підарасів літала до Трампа щоб говорити про відміну санкцій
Не буде відміни. Навпаки пригрозив збільшенням. Сьодні весь ранок показують розбиті міста України. Тема N1 по всім каналам. Готується виступ з овального кабінету. Нобелівська премія зникає на очах
Ирина-bbd0• 07 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
А ще видав
’❗️😳Трамп предъявил властям Канады, что не считает действительным договор 1908 года о границе с США и хочет пересмотреть границу между двумя странами — NYT.
Апель-синка• 07 марта 2025
Ответ дляnennsi
Бо він задовбася і шуточки кончились для обох країн.Для русні сказав убє їхню банківську систему для початку
О, пусть начнет с русни! И всё им убьёт.
Ответ дляAksinia 111
Бо війна на порозі,якщо корейці мяса закинуть.Буданов сказав на днях-Польща наступна на сто відсотків ,а пуйло відкрито погрожував’малєньким странам нато,сосєдям’-це Країнам Балтії,там вже йде кібервійна і кацапи проводи в морі розрізали і глушать в небі літаки джі пе рес Європі і по берегу відсунули в свою сторону кордони
Ответ дляAksinia 111
У мене є пару знайомих наших в Польщі які на початку війни мені писали: якшо війна буде в Польщі тоді піду в армію, а так ... Україна мені нічого не дала
Ну подивимся
Мама Никитки-2• 07 марта 2025
Ответ дляSolar
Внутри США протесты больше месяца. Европа тоже повела себя не так, как он рассчитывал. Его весь мир обсуждает за связь с КГБ-ФСБ, нужно хоть немного заднюю дать, что он делал и в первую каденцию. Вон уже маск отодвинут немного, но думаю, что для публики, а на самом деле, как маск ему пел, кого и как сокращать, так и будет. С тарифами против Канады играет взад.Еще и Китай в спину дышит. Но вообще, все это полит и дипломатические игры, и реально народ для них муравьишки, ведь они типа думают глобально, гр..ные стратеги, а что реально они творят и ради чего, узнаем позже. Хохочу с трансмышей, о ктр. присочинил в обращении к конгрессу. Хоть бы одна его укусила.
А мы значит наблюдаем, а что там не в Украине, благодарим конечно за поддержку и помощь, особенно простых людей, что платят налоги, и молимся за и на наших Парней и Девчат, кто нас реально защищает, помогаем им - так спокойнее.
Те, що маску вказано місце, це не ігри. Це означає, що вчора виграли бій групування промисловців, а айтишники програли. Я думаю промиловці скоро будуть переважати над силіконовою долиною, вони для трампа зрозуміліші, Да і сталий трампівській електорат це не люди з вищою освітою, а реднекі і робочі.
Шось мені здається, шо через рік буде в штатах президент Джонсон 😂
Ответ дляМама Никитки-2
А чого він з тим маском знюхався?
Ирина-bbd0• 07 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Те саме про Польщу. Втекли до Польщі від зсу - будуть у лавах польських тро
Тут как-то мне одна девушка рассказывала как прекрасна Ирландия и что её так тепло приняли.что она уже готова и воевать за неё
Я задала лишь один вопрос ))) ’в случае реального замеса .как быстро она вспомнит что она гражданка покинутой Укрины и никаму ничево в тех ирландиях не должна’)))))
Ирина-bbd0• 07 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Ну подивимся
Так а Вы теперь куда?
Bransoletka• 07 марта 2025
Ответ дляnennsi
Хоч я вас і ненавиджу як і ви мене
але тут ви маєте рацію.Щось у нього з пуйлом не зрослось.
Ненависть- погане почуття, яке шкодить здоров´ю. Ви просто неадекватна для мене
Ирина-bbd0• 07 марта 2025
Ответ дляlilu1990
розповсюджувати хаос
Ох Лилу аккуратнее .а то аж до китайских братюль нужно будет грести))