Все і одразу• 08 марта 2025

Вам чоловік успішний?

Реалізував себе, амбіційний, пишаєтесь?
Результат:
вже голосів: 95
42 (44.21%) Успішний
27 (28.42%) Нічого не досяг
26 (27.37%) Міг би досягти більшого
МояХатаЗкраю• 08 марта 2025
У мене чоловік військовий.
ФруктЕщеТот• 08 марта 2025
Прокурор 🙊
Тектологиня 80lv• 08 марта 2025
Автор,вы на приколе?Половина мужиков в окопе.Успешных в прошлом в т.ч.
ПадаюВреверансах• 08 марта 2025
Ми не мали в планах зірки хапать..просто жити
Мамкиня доця• 08 марта 2025
Так 3300 пенсія
Дай подивлюся• 08 марта 2025
Пілот, авіаційний інженер. Так. Реалізував
Летюча помилка• 08 марта 2025
Автор, а ваш?
Умиляют такие темы, никогда бы не интересовалась, как у других...
автор Все і одразу • 08 марта 2025
Ответ дляЛетюча помилка
Автор, а ваш?
Тоді вам немає чого робити на цьому форумі.
Летюча помилка• 08 марта 2025
Ответ дляВсе і одразу
На форуме? Или в вашей теме?)))
Тектологиня 80lv• 08 марта 2025
Ответ дляВсе і одразу
А може не вам вирішувати?
Акукарача• 08 марта 2025
Да, подавайте мне реализованного и успешного!
Тирамісу на терасі• 08 марта 2025
совесть есть хоть какая-то?
автор Все і одразу • 08 марта 2025
Ответ дляЛетюча помилка
На форуме? Или в вашей теме?)))
А в інших темах ми не життя інших обговорюємо?
автор Все і одразу • 08 марта 2025
Ответ дляТирамісу на терасі
совесть есть хоть какая-то?
Господи, що ви як собаки злі?!
Айпишница• 08 марта 2025
Гарна, надійна людина, пишаюся
Вилами по воде• 08 марта 2025
Мій так, дуже успішний. Він сам собою пишається, нарцис та психопат
Тектологиня 80lv• 08 марта 2025
Зараз якщо живий-здоровий,вже успішний.
Fistashka_ya• 08 марта 2025
Ответ дляТектологиня 80lv
Зараз якщо живий-здоровий,вже успішний.
Вот она моя минута славы. Налетайте девки на успешно успешного, пока другие не заарканили
Фісташкова кава• 08 марта 2025
Да, он программист, учился сам и постепенно рос благодаря своему труду и любви к профессии. Хороший человек, добрый, нежадный. Считаю, что мне повезло.
Тирамісу на терасі• 08 марта 2025
Ответ дляВсе і одразу
Господи, що ви як собаки злі?!
у нас позицию сдали, прилет был
пол часа назад
и вы тут успешные или нет, мертвые
Леопардові панчохи• 08 марта 2025
Мій був успішний. Карʼєрне зростання. Звільнився. Були причини. Зараз дуже важко переживає. Хоча пішов за фахом працює на підприємстві, інженер. Але то не те для нього. Верну ти б час назад( шкода його.
Як людина він суперовий.
Пишаюсь звичайно
Бабуся мороз• 08 марта 2025
Так, успішний. На сьогодні - військовий розвідник. В мирному житті теж висококваліфікований спеціаліст. Головне, щоб вижив. Зараз не успіхом життя вимірюється
Меряю от 0• 08 марта 2025
Финансово да. Как человек - гавно. Пришла пора испортить ему репутацию и предать гластности его косяки. Клеймо будет до конца жизни
Fistashka_ya• 08 марта 2025
Ответ дляМеряю от 0
Хорошо быть аморальным по дефолту, как я. Я сам о всех своих косяках с гордостью всем рассказываю. Зацепиться не за что.
СамавиховуюКота• 08 марта 2025
Ответ дляFistashka_ya
это тоже какая-то патология , вываливать свое г без запроса
Меряю от 0• 08 марта 2025
Ответ дляFistashka_ya
Не. Он не финансово аморальный. В другой отрасли. Запятнал фамилию отца, очень уважаемого в определённых кругах человека. Необратимо запятнал. Но пока никто не знает))
Fistashka_ya• 08 марта 2025
Ответ дляМеряю от 0
’по дефолту’ - это не о дефолте)) Это с англ ’по умолчанию’.
Винник• 08 марта 2025
Так, успішний й реалізований
vanilla_cupcake• 08 марта 2025
так, реалізований. Але пішов служити. Як повернеться знов треба наганяти в професії, програміст
Пекельнi Борошна• 08 марта 2025
Ответ дляДай подивлюся
Військовий? Я знаю лише одного цивільного авіаційного інженера , що перевчився на аеробуси. А от у військових звичайна практика опанувати ще одну авіац.спеціальність окрім льотної.