Сунуся в чужі справи• 09 марта 2025
Шкодити далі волоссю чи дати відпочити?
Сім років висвітлююсь, волосся від природи тонке і рідке, зараз відросло багато свого кольору от задумалась чи сильно шкодить висвітлення? Темний мені не дуже пасує але думаю може зафарбувати в натуральний колір, а потім можна буде при бажанні колись зробити знову висвітлення. Як ви вважаєте?
Результат:
вже голосів:
30 (88.24%)
Відрощувати своє
3 (8.82%)
.
1 (2.94%)
Робити висвітлення
Кава з адреналіном• 09 марта 2025
На фото сухе тонке волосся, все як ви написали
Але воно темне, а не висвітлене. Чи пасує вам ,за спиною не видно
Видна міленіалка• 09 марта 2025
Доки немає сивини насолоджуйтесь своїм кольором. Тим паче, вам треба відновити якість волосся
Дюймовочка• 09 марта 2025
природа не дура, то, что вам не идет природный цвет волос, это вы сами придумали. я бы не красила, зачем опять его портить?
Витворунка• 09 марта 2025
Це вас так стригли, чи то волосся повідвалювалося? Ви впевнені, що темне не пасує? Зазвичай, колір, який дає природа як раз гармонійно пасує і до очей, і до кольору шкіри.
Витворунка• 09 марта 2025
Ответ дляДюймовочка
Одночасно написали
. Про природу ... .
всегдаДаДа• 09 марта 2025
Ответ дляДюймовочка
А вот и нет. Я от природы шатенка, но светлая кожа и зеленые глаза. Мне ужасно не идет мой цвет волос!. А сейчас, учитывая количество седины, был бы вообще трэш. Хорошо, что уже 20 лет я блондинка. Да, волос стало меньше, это факт. Но и без осветления их все равно пришлось бы ежемесячно красить, чтобы скрыть седину. Так что только осветлять, другого не придумали (!!
Сунуся в чужі справи
• 09 марта 2025
Ответ дляНетутешня
Оно у вас и по длине какое-то темное
То вже так повідростало
Патріотка з дивану• 09 марта 2025
Стан волосся на небезпечній межі. Хоча б до половини відростити до наступного фарбування. Щоб не так сумно було з власним кольором, спробуйте семіперманент тонуючі засоби.
Нетутешня• 09 марта 2025
Ответ дляСунуся в чужі справи
То вже так повідростало
Ну у вас вроде вы говорите осветлённые, по итогу выглядят как темные с сединой. Не было смысла вообще так «осветлять»
Аленький носочек• 09 марта 2025
Ответ дляДюймовочка
А природа всегда делает чтобы шло ?)) Почему тогда так мало красивых людей ?
Аленький носочек• 09 марта 2025
Ответ дляВитворунка
Это неправда .
Витворунка• 09 марта 2025
Ответ дляАленький носочек
Это неправда .
Ну не знаю, вигляд волосся жахливий ззаду. Волосся пообламувалося. Хай так і ходить, з такою красою
З царем в голові• 09 марта 2025
Зараз є всякі додатки, де можна з допомогою AI примірити на себе колір волосся, аби зайвий раз не палити його фарбами. + Обирайте щадящі фарби, по відгуках. Ну й треба БАГАТО догляду за висвітленим волоссям, дива не буває, нажаль. Кілька подруг користуються компромісом - висвітлюють не всі прядки волосся, аби зберігати якість
Дюймовочка• 09 марта 2025
Ответ дляАленький носочек
это люди так привыкли думать, на самом деле почти все люди красивы, каждый по-своему. но тут это не докажешь, тут и Моника Белуччи, и Мерилин Монро страшные, если темы почитать))
Ширли-Мырли• 09 марта 2025
Ответ дляВидна міленіалка
а шо не так з сивиною?)
Аленький носочек• 09 марта 2025
Ответ дляДюймовочка
Мерлин Монро и Белучи конечно не страшные , а вот люди в подавляющем большинстве страшные , особенно с возрастом . Выйдите на улицу и посмотрите ))