begovelik• 10 марта 2025

Що з Курщиною?

Кажуть, наче, в районі Суджі намічається котел?
df364tye3• 10 марта 2025
перед новым годом путин рассказывал, курске кольцо, окружении несколько тысяч ,,,
каждые два месяца россии , кольца, окружения, котлы ,,,
как у нас ,,, на россии последняя нефтебаза , нефтезавод сгорел , нефти больше нет , долларов нет ,,,
стариков называет , информационная война , дезинформация ,,,
super-kidd• 10 марта 2025
Ответ дляNatal_ka91
Ну ви ж не воююєте, але чомусь дуже агресивно нападаєте на форумчанок
По-перше - воюю, так, не піхота на передку, але.
По-друге, більша частина чоловіків з моєї родини воює, крім батька, якому 80+, та старшого брата, якому 58, але його син воює.
Третє - гидко читати дописи, про те, що краще було протягнути лапки та здатися. Ви і зараз можете поїхати у соссію, якщо розділяєте їх цінності.
Що заважає? Але тут їх не повинно бути.
Natal_ka91• 10 марта 2025
Ответ дляsuper-kidd
Що заважає? Але тут їх не повинно бути.
Хто розділяє? Ви перекручуєте факти. І я не писала про лапки, уважніше читайте. І видно, у вас доволі багато часу, раз ви маєте можливість на форумах обзивати інших. І для війни є професійні воєнні, навчені і які давали присягу. Вже один пішов не в свою стихію
МаргариткаW• 10 марта 2025
Ответ дляNatal_ka91
ну так... диванные войска
Natal_ka91• 10 марта 2025
Ответ дляМаргариткаW
ну так... диванные войска
Та швидше це випадок, коли людям нічим відповісти, тому вони переходять на агресію і безпідставні звинувачення.
класс123-7dcf• 10 марта 2025
Ответ дляsuper-kidd
Позор - это ныть, и ждать прихода соссии, а воевать за будущее свое и своих детей - не позор.
А захотят ли дети такое будущее: выжженную землю и миллиардные долги? И не поменяется ли история, как сегодня?
Когда новое поколение убирает таблички с улиц, воевавших против фашистов дедов. И проклинает ссср (напишу с маленькой на всякий пожарный), говоря лучше бы нас Германия завоевала.

История была, есть и будет. И каждый сделает свои выводы.
darsi• 10 марта 2025
Ответ дляbegovelik
Но Украина, вроде, должна лучше быть, как страна, выступающая за европейские ценности, где человек представляет собой наивысшую ценность. Так в Курске, по-вашему, все было сделано правильно и наши солдаты погибли не зря?
Если бы эти ценности были во главе, тогда надо было не давать отпор и в 2022 году. Надо давать агрессору «откусывать» территорию за территорией, лишь бы не развязалась война.
123-08df• 10 марта 2025
чого вони взагалі туди поперли
spart-5037• 10 марта 2025
Евга-9246• 10 марта 2025
Ответ дляdarsi
Шось ви переплутали все)
МаргариткаW• 10 марта 2025
Ответ длякласс123-7dcf

Удалено администрацией...
super-kidd• 10 марта 2025
Ответ длякласс123-7dcf

Дети захотят ровно то, что вы в них вложите и привьете.
Они ваши плоды.
Расскажете, что россия хорошо, тоталитаризм наше все - будут туда хотеть, донесете другое - будут другого хотеть.
Ваша роль, как родителей - заложить в детях правильные ценности.

И не стоит перекручивать, про таблички и прочее.
Никто не говорит, что германии лучше бы завоевала.
Говорят, что СССР - был примерно такое же зло как фашистская германия,
что сталин убил не меньше украинцев, чем немцы тогда.
И это правда.
spart-5037• 10 марта 2025
Ответ дляМаргариткаW
Удалено администрацией...
Ого. Это столько то миллионов ? Не думала, что так много
Mrs.Ochmonek• 10 марта 2025
Ответ дляNata292984
ну вот и все козыря... я это понимала еще в августе, жаль наше недалекое военное рукводство не понимало, решили еще и Сумской областью пожервовать. Ее брать не собирались, но видимо таки прийдется, чтоб не путалась под ногами
Добре, що ви не радите генштабу.
А то б переселені там тисячі московитів були б уже біля Дніпра
Teonaa• 10 марта 2025
Ответ дляЕвга-9246
А так не зрозуміло? Що нефіг було лізти в Курськ. Зберегли б життя людей, не розтрощили б Сумщину. Чи ви реально думали, що до москви дійдемо?
А коли я пишу, що це марна трата часу і людей, - я по вашому що маю на увазі?! Ви це маячнею назвали, і написали те саме. Ще й заерхньо. Типу ви одна умна. Ну, то може не така вже розумна, нє?
Nata292984• 10 марта 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Добре, що ви не радите генштабу.
да понятно, что вам до простых смертных приграничных областей, лишь бы вам там хорошо жилось, хихо и спокойно. Но что то я думаю, что если бы вдруг стала угроза сделать то место, где живет каждая отважная и воинственная до каких то там границ советчица, то сразу бы заныли: оййй хватит воевааать даваааайте договаривацааааа, а то наши дома тут разбомбят, где мы жиииить будем. Так ведь??? Или ценой родного города, жизни близких и собственного жилья все же будете воевать??
Mrs.Ochmonek• 10 марта 2025
Ответ дляr25-1
та мы не обсераем, просто ну не выйдет победить- даже чисто математически.
Так бывает, что жлоб больше тебя. Особенно когда твои друзья убежали...и тявкают из за угла, да еще и про тебя, что ты слаб без них
А як маленька Греція перемогла величезну Персію? Вчили в школі грецько - перські війни? Математика вже не спрацювала в 22 з розрахунками про ’ Київ за три дні’, чи нехай тижні, як вирахувала західна розвідка, спираючись на математику
Mrs.Ochmonek• 10 марта 2025
Ответ дляr25-1
та не в проводе этом дело, котел города сделали. наших.
У вас раша джерела
Mrs.Ochmonek• 10 марта 2025
Ответ дляElinaH
Ага, верим, не получилось нифига.
За март.
А за вересень - лютий?
Файна_зупка• 10 марта 2025
Ответ дляЕвга-9246
Позор тим, хто й зараз в цій темі розглагольствує, що правильно було посилати туди наших хлопців. І тих, хто кричить про нагнітання. Саме через них зайвий раз не хочеться сюди заходити і піднімати важливі теми.
как вы думаете какого я мнения обо всем этом, если 2 недели назад похоронили человека знакомого из этой 80 бригады, когда он числился без вести пропавшим, я молилась чтоб он в плен попал, но к сожалению спустя 2 дня уже и тело доставили. Эти темы надо поднимать и кричать, чтоб видели недовольство людей! этот беспредел давно пора было заканчивать, я уже молчу про разрушенные дома людей, в том числе наших родственников.
super-kidd• 10 марта 2025
Ответ для Файна_зупка
Вы это Путлеру сказали? Что хорош давай, заканчивай, а он что?
Закончил?
Ирина_Б_• 10 марта 2025
Курщине - труба
Mrs.Ochmonek• 10 марта 2025
Ответ дляNata292984
Ви - не проста смертна, а та, що побажала бомб на голови українцям.
kpss2017• 10 марта 2025
Ответ дляsuper-kidd
Що заважає? Але тут їх не повинно бути.
Мешают закрытые границы, а то вы не в курсе?)
Mrs.Ochmonek• 10 марта 2025
Ответ дляМаргариткаW
Удалено администрацией...
Для вашого відома, з хлібом - сіллю зустрічали німців навіть в Києві спочатку. Було сподівання на звільнення від московитської імперії ( наївне).
darsi• 10 марта 2025
Ответ для Файна_зупка
уже вчера взяли 80 бригаду в плен... . а проблемы там начались еще 6 марта, но все тут 8 марта праздновали, ни одной темы не было. позор.
Так а вы почему не создали тему, если в курсе были?
LudaSHS• 10 марта 2025
Декілька днів вже погані новини, наші намагалися тримати, ціль - на 2025 рік -це політична, важіль ’11 ряду на переговори’, не і основний.
Курск і удари по нпз вглибину рф, заводам, удари в чорному морі - це єдині моменти, важелі які були для переговорів. Єдині, не має в України іншого. Бо партнери у нас такі - по інтересам.
Тому, і пуйло до переговорів всіма засобами поставив задачу - вибити Зсу з курської, туди посилали не тільки корейців, якщо помітили навіть перекинули частини з донецької, засоби пво, рсзо ін. , адже до того було у пуйла -1 - вийти на границі Донецької.
Так ось, щоб не мала Україна цього важеля- треба було їм зараз, зимою, більше туди перекидати і вичавлювати Зсу,
чи знав наш Генштаб?
Так, бо це все неодноразова писали військові аналітики. Про накопичення там рашистів. Скільки тих статей перечитала, Нільсен, Левін, Політико, Економіст і війсткові кадри інших країн, - всі писали про можливий обмін на харківському область, хтось писав про пункт переговорів - -Зсу покидають курську, в рф щось в обмін. Хтось писав обмін на Заес.
Почалася операція в серпні. думали всі і тут , що то тактичні цілі і вийдуть, почитайте теми, там про газову точку Суджі, курська Аес, чого і тут тільки не писали. Окремі аналітики писали - зайшли надовго, значить наші чекали переговорів, як варіант. Перенос війни на територію противника .
Чи зайшли рано? Серпень. Я не знаю, може рано, бо можливість утримання такої території було 3 місяці, не більше, це теж з пналітики війсткових.
Тобто , вибори Сша, можливі переговори, листопад- грудень. Думали це буде тоді? Рахували так?
Зараз ніхто не скаже про задум і чого все пішло не так, яким був задум. І який задум був взагалі. Перше і основне завжди - збереження особового составу.
Чи були помилки військового керівництва? Так, можливо. Може операцію треба було робити в жовтні, якщо для тієї версіі- переговори, і ніхто з нас не знає даних розвідки, і чи могли вони робити в жовтні, чи то було пізно, адже там накоплювався потенціал наступу на Сумщину, як весною 24 на Харківщину, коли дійшли рашисти далеко. І Драпатого туди перекидали для стабілізації ситуаціі.
Вважаю що Курськ став каменем для переговорів, тому зараз там таке, всіма засобами рашисти зараз вибивають. Чи мало військове наше керівництво там бачити майбутню небезпека для Зсу? Напевно, чи були дані розвідки? Напевно.
Якщо були домовленості про припинення вогню, то наші це чекали? Але все пішло не так з політикою Трампа, все не так. Рашисти почуяли силу.
Роль Курстка може бути зовсім не та, і все задарма? Бо це вже не важиль на переговори? Я не знаю , знаю що то блискуча операція була проведена, про це писав і Бутусов. Саме втілення цими бригадами Зсу. Чи була необхідність так довго? Не знаю.
В Плані Макрона, що добре описав Економіст- зараз, про припинення вогню в повітрі і на морі, може всі чекали це? Але пуйлу треба вибити з курської наших до перемовин, це зрозуміло. І всіма засобами.
А нашому Генштабу треба - і збирегти состав, і знову таки не допустити приближення рф до Сумщини ще більше. Бо там ті бригади рф нікуди не дінуться.
А зараз всі ці спори, вони такі.., бо ні в кого тут не має уявлення який план був у Генштаба, і як на це все впливає нова адміністрація Сша. І які дані розвідки.
А ось що тамошні тилові офіцери могли провтикати котел, думаю -могли. Хотілось б відповідальності.
Те що з Курська, ну може треба було виводити раніш, якщо торг/ переговори відтягнулися - можливо, І тримати оборону. Бо там таки великий потенціал наступу, і з корейцями в тому числі.
Наш Генштаб не прорахував і такий момент? - поміч корейців піхотою, ну можливо.
Aesonne• 10 марта 2025
Ответ дляNata292984
Большинство воинственных вообще по закордонам сидят, понаблюдайте, я давно это уже отмечаю. Самые самые воинственные - не в Украине даже. Т.е. даже мало мальского дискомфорта от войны не ощущают. Лишь адреналин и просмотр «кино» издалека. Вы думаете они вас поймут?
Nata292984• 10 марта 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
ну вы ж тоже не голубя мира нам тут желаете, что то я не слышала слов сожаления о том, что кому то жаль, что приграничье страдает... Но нет же, лишь бы не по нам, да? а там хоть трава не расти!
Argesha• 10 марта 2025
Ответ дляbegovelik
Удалено администрацией...
Заради так званого ’підняття духу’. Чим більше він буде піднятий, тим довше вдастся втримати авантюру, і більше бабла розпилити, і довше залишитися при владі.