Автопортрет нурофена• 10 марта в 13:28
Заміокулькас, пересадка
Підкажіть будь ласка, якщо я розсаджу такі три пагони на три вазони, чи розростуться вони в гарні пишні рослини? Чи краще по кілька бульб (пагонів) в один горошок садити, щоб була густота? Дякую.
Брюльтик• 10 марта в 13:30
Тоже почитаю, единственное что я поняла, нельзя в большой горшок пересаживать.
Стрекоза любви• 10 марта в 13:31
Все з часом розростається. Якщо одразу декілька бульб в один горщик, то звичайно, ефект пишності буде більше.
Зверніть увагу, що заміокулькас треба садити в тісні горщики.
Тролю як можу• 10 марта в 13:33
Я би садила в один горщик. Головне садіть в тісний пластиковий горщик. І щоб субстрат був підходящим. Не в універсальний.
Головний кошак• 10 марта в 13:42
Ответ дляМарина-10
Так, розростуться, тільки посадіть у невеликі горщики, вони поки ємність корінням не наповнять, листя випускати не будуть
Как они в дикой природе растут?
Замрійлива• 10 марта в 13:43
Ответ дляБрюльтик
Почему?
Щебетуха• 10 марта в 13:46
У мене не розрослись. Жалкую що розсадида.
Грунт спеціальний, горщики тісні, але так і ростуть по 3-4 пагони.
Розсаджувала перед Ковідом, тобто пройшло кілька років.
Тролю як можу• 10 марта в 13:50
Ответ дляЩебетуха
Може йому сонячного світла не вистачає? Добрива?
У мене розродився, коли я його на підвіконня поставила. Сонячне світло там не пряме, але достатньо.
Брюльтик• 10 марта в 13:50
Ответ дляЩебетуха
У меня года через три начал расти, правда и старых половина веток погибла, не сразу, но всё равно обидно(
Щебетуха• 10 марта в 13:51
Ответ дляТролю як можу
Наче всього вистачає. Все те саме, що було до розсадки, але тоді колосився, а тепер так. Новий пагони росте лише після того, як відмирає старий.
Тролю як можу• 10 марта в 13:52
Ответ дляЩебетуха
На жаль, так з заміками буває(( То ростуть, як дурні, то наче в довгій сплячці.
Щебетуха• 10 марта в 13:53
Ответ дляТролю як можу
При чому той, який не розсаджувала - колоситься далі, а розсаджені ні.
Ответ дляГоловний кошак
Как они в дикой природе растут?
В природе Замиокулькас растёт на бедных каменистых почвах. Полив умеренный и крайне редкий. Родина Замиокулькаса - пустынные просторы Африки, где он растёт с другими суккулентами. Влагу красавчик привык запасать себе с лихвой в толстом мясистом стебле и листьях.
Вумна, аж страшно• 10 марта в 14:23
у меня тоже был красавчик, зацвел, потом стал какой-то страшненький, я его розсадила и он перестал выпускать новые рахисы, помогла цитокининовая паста, выпустил сразу три. Но он у меня рассыпался, не знаю, как его в кучу собрать, там же эти картошки глубоко нельзя в грунт впихивать.
Я еще на 8 марта получила малыша Зензи, как игрушечный, боюсь пересаживать
Замороженная селедка• 10 марта в 14:33
Ответ дляЩебетуха
У мене так само. Розсадила на два горщика, перед війною, і обидва ні туди - ні сюди, не розростається, а випускає один, якщо старий відмирає. Тобто скільки було пагонів, стільки і є(( Умови всі ті ж самі.
Ще не розумію, чому вони морщяться і відмирають...
Щебетуха• 10 марта в 15:35
Ответ дляЗамороженная селедка
У мене теж морщиться, відмирає, потім новий росте. При тому що умови однакові з тим, що не розсаджувала і вони стоять поруч.
Щебетуха• 10 марта в 15:37
Ответ дляВумна, аж страшно
Я читала, що замік квітне, якщо збирається помирати. Вірніше коли ’думає’ що помре.
Але наскільки це вірно - не знаю.
Фима Собак• 11 марта в 08:58
Не знаю як в кого і за якими правилами його треба вирощувати. Я квітковод-любитель. В мене він росте і на південній і на північній стороні однаково. Поливається так часто як і решта рослин і так як і інші в піддон. Зверху ніколи не поливаю. Горщик ніколи тісним не буває. За три роки з листочка зрізаного зі здорового заміна в мене вже рослина на 5 великих пагонів. Легкий ґрунт, який швидко сохне.
Замороженная селедка• 11 марта в 16:06
Ответ дляФима Собак
Ну класно)
Вумна, аж страшно• 12 марта в 15:16
Ответ дляЩебетуха
Але наскільки це вірно - не знаю.
я теж так думаю, або в певний вік типу. Але не здох, росте, але вже не такий гарний, як був до цвітіння. Тепер буду зензіка мучити, бо купила зовсім малесенького