Україна не погодиться на перемир´я на суходолі, де путін отримає можливості відновити кількість живої сили та поновити бойові дії згодом — радник керівника Офісу Президента Сергій Лещенко
Трамп не відновить військову допомогу Україні, поки Зеленський не покине пост президента, — BILD
В когось ще є сумніви, що Зе зубами вцепився у владу?
Ответ дляКокоСина
США сподіваються, що переговори з Україною в Саудівській Аравії призведуть до швидкого припинення війни, незважаючи на останні масовані повітряні атаки Росії на українську енергетичну інфраструктуру, — «Голос Америки».
Останнє дуже цікаве. Тобто обстріли, ракети, шахеди по нас не припиняться. На це навіть надії немає. Просто санкції для параши зніматимуть по трошки
----
’Україна, ймовірно, дасть зрозуміти США, що будь-яка мирна угода, яка обмежує її здатність до переозброєння, змушує визнати окуповану територію російською або втручається у внутрішню політику України наприклад, наполягаючи на проведенні виборів, є неприйнятною, — The Economist
Також у статті написано, що це ймовірно остання можливість нашої влади домовитися з адміністрацією Трампа.’
Natal_ka91• 10 марта в 15:34
Схоже що Трамп мстить особисто Зе. От тільки поки двоє граються в дитячі садочки, страждати буде простий народ від кац*пні.
Аноним ФЕЯ• 10 марта в 16:49
Дивлячись на все що відбувається, то вже приходить на думку, що нам дають лише два варіанти майбутнього і оба страшні. або українців знищать на війні, або прийдуть москалі і будуть робити з нами те, що зараз робить нова влада сирії, знищуючи тисячі неугодних людей, точно так само як і попередня їх влада.