Кредитная• 10 марта в 18:08
Чи можна бути одночасно карєристкою і гарною мамою?
КоКоКоКоКоКо...• 10 марта в 18:08
Говорю потому что строила карьеру. А теперь дети болт на меня…. Печально . И ничего не объяснить
Вишня на торті• 10 марта в 18:09
Доя достижения карьерного роста и целей в разных профессиях нужно прикладывать разные усилия.
Где-то вообще забудешь и о себе и о ребенка, а где-то можно все успешно совмещать.
66сезон666серия• 10 марта в 18:10
И дети и карьера требуют сил и времени.
Поэтому, чтобы амбиции не страдали, лучше строить карьеру,а потом заводить детей. Или заниматься карьерой тогда,когда дети уже выросли.
Міс Всесвіт• 10 марта в 18:12
Если дома тыл прикрыт помощницей, то можно.
Как писала одна знаменитая женщина: да, я провожу дома мало времени, я работаю, делаю деньги. Зато я компенсирую это тем, что мои дети отдыхают на океане и посмотрели уже полмира вместе со мной.
Хитрушка-чекушка• 10 марта в 18:12
Я не можу. Як тільки починаю заглиблюватись в свою роботу, навчання, то відразу стаю менш уважна до інших справ (діти, побут)
Хитрушка-чекушка• 10 марта в 18:13
Ответ дляLove_Love_Love_
Можна, дисципліна це 90% успіху в любій сфері
У вас вийшло поєднати?
язззззь!!!• 10 марта в 18:14
Я така 3 дітей працюю (хороший ранг зараз) це важкий шлях
Вартує розуміти сенс того
Але у мене і хороший контакт з дітьми
Поза роботою я вдома з ними і лише сімʼя
Вартує розуміти сенс того
Але у мене і хороший контакт з дітьми
Крем для арбуза• 10 марта в 18:14
сначала поставила детей еа ноги, сейчас - строю карьеру, но работа всегда, только 2 раза по 3 года была в декрете
18 мнеУЖЕ• 10 марта в 18:15
Без помічників думаю малоймовірно. Тут тільки дім, діти, готовка, кружки на мені і то голова кругом.
66сезон666серия• 10 марта в 18:16
Ответ дляМіс Всесвіт
Я не знаменитая женщина, но мои дети до 16 лет побывали в 22 странах,имеют совершенно все, что можно купить, но реально им это не нужно. Им нужны родители, которые на столько заняты своими амбициями, что просто не могут вникать в проблемы и потребности детей, и надеются,что психолог все поправит.
Почекуха• 10 марта в 18:19
Так, як мінімум трьох сходу можу пригадати. Звичайно, в усіх є помічники, але хіба делегування рутинних обов´язків типу відвезти до лікаря чи на гурток роблять маму гіршою мамою?
ГендиреХтор• 10 марта в 18:20
Так
Я така
Мені допомагала свекруха
Діти росли подорожували
Лижі з трьох років
Олл інклбзиви з шести місяців
Театри
Цирки
Екскурсії
Ой а які дні народження ми влаштовували їм - вже 20 років тому - аніматори, лабіринти, кульки , Фотозони
Яскраво мої діти і зараз живуть , правда за кордоном
Там вчилися з 15 років
Звичайно що за цим всім стоїть моя матеріальна допомога кардинальна
Діти в садочку з півтора року
По санаторіям таборам щоліта з трьох років
Я така
Мені допомагала свекруха
Діти росли подорожували
Лижі з трьох років
Олл інклбзиви з шести місяців
Театри
Цирки
Екскурсії
Там вчилися з 15 років
Діти в садочку з півтора року
ГендиреХтор• 10 марта в 18:22
Ответ для66сезон666серия
Моїм зараз по 20 і 25- не потрібні їм батьки вже
Самодостатні
Гарно заробляють
Я із сторіс в інста дізнаюсь - що донька на тенеріфе сьогодні чи переїхала в нову квартиру
А це все моє виховання - ніхто яйця на поворотах не заносив і в декреті по 20 років не сидів з ними )
Самодостатні
Гарно заробляють
66сезон666серия• 10 марта в 18:24
Ответ дляГендиреХтор
Самодостатні
Гарно заробляють
Самодостатні
Гарно заробляють
Сидеть 20 лет а декрете, и не иметь возможности даже поиграть перед сном - это разное
ГендиреХтор• 10 марта в 18:25
Ответ для66сезон666серия
Тут про інше - чи можна працювати і дітей виховувати
Так, можна
А зараз і подавно - в кожній сімʼї няня є( у моїх друзів, з народження)
Так, можна
66сезон666серия• 10 марта в 18:26
Ответ дляГендиреХтор
Так, можна
Работать с 9-18 5 дней в неделю- можно. А вот строить карьеру, а не просто ждать пока уволятся все вышестоящие- не получится.
Слухи-руки не распускаю• 10 марта в 18:27
Ответ дляГендиреХтор
Самодостатні
Гарно заробляють
Самодостатні
Гарно заробляють
Тобто ви навіть не помічаєте того, що про життя дітей дізнаєтеся зі сторіс?
Як і всі люди, знайомі і не знайомі, ви десь там, поміж інших........
ГендиреХтор• 10 марта в 18:27
Ответ для66сезон666серия
Я не чекала - я своє відкрила і пішла в декрет за другим
Щоб уроки вчити з донькою в початковій школі
Далі вже по накатаній - зараз у мене мережа ( власна справа )
66сезон666серия• 10 марта в 18:28
Ответ дляГендиреХтор
Свое- это не про карьеру, понимаете?
ГендиреХтор• 10 марта в 18:28
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
😁😁😁
Ну то синаЧкє вже не три рочки))) а 20)
Чи досі яйця мити йому ?
Ну то синаЧкє вже не три рочки))) а 20)
Чи досі яйця мити йому ?
ГендиреХтор• 10 марта в 18:29
Ответ для66сезон666серия
Свое- это не про карьеру, понимаете?
Про карʼєру
Сиділа би я в декреті - не мали б мої діти нічого зараз і я б не була там, де я зараз
Слухи-руки не распускаю• 10 марта в 18:29
Ответ дляГендиреХтор
😁😁😁
Ну то синаЧкє вже не три рочки))) а 20)
Чи досі яйця мити йому ?
Ну то синаЧкє вже не три рочки))) а 20)
Чи досі яйця мити йому ?
А чому одразу яйця? У вас зацикленість на яйцях якась. Тобто у вас навіть немає хоробрості визнати, що ви постороння людина в житті своїх дітей?
66сезон666серия• 10 марта в 18:30
Ответ дляГендиреХтор
Про карʼєру
Нет,карьера- это движение вверх по должностной лестнице,а не работа на себя.
Ms. Искренность• 10 марта в 18:30
Звісно можна.Приходиться працювати важко,але по молоду все в руках горить.До 30 років все почала і в 45 я вже далеко пішла.Діти успішні,все дякувати Богу.
ГендиреХтор• 10 марта в 18:31
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Ну дупу
А у вас зацикленість на декреті і важко визнати, що ваші діти не знають , що так олл інклбзиви
Не вміють на лижах ганяти
Ні разу не були в театрі
Цирку
Море бачать в гуглі
Майте хоробрість - визнайте це
Що ваші діти не знають чотири іноземні досі
Не вміють на лижах ганяти
Ні разу не були в театрі
Цирку
Море бачать в гуглі
Майте хоробрість - визнайте це