Admin• 11 марта 2025

Новий додатковий формат спілкування "Приватно, в колі Друзів"

Усім нам іноді хочеться посидіти в колі друзів та поговорити відвертіше на деякі теми без обмежень. Раді запропонувати Вам таку додаткову можливість з новим PRO форматом спілкування ’Приватно, в колі Друзів’, що тепер доступний для користувачів з PRO акаунтом.

У теми з приватним обговоренням назва та опис є загальнодоступними, але автор залишається анонімом для всіх, окрім Друзів, і тільки Друзі мають змогу читати та залишати в темі свої коментарі.

У будь-якій відкритій або приватній темі, а також на сторінці профілю користувача є можливість подати запит на Дружбу. Ви самі обираєте з ким Дружити, хто матиме доступ до всіх Ваших приватних бесід, як уже створених, так і майбутніх. На сторінці Вашого профілю з´явилася нова вкладка для управління списками Друзів.

Сподіваємося, приватний формат відкриє нові грані спілкування і дасть Вам змогу комфортно обговорити будь-які делікатні теми.

Якщо у Вас виникнуть запитання, будь ласка, ставте їх тут, або пишіть на Підтримку.
https://www.kidstaff.com.ua/help

Рекомендуємо уважно ознайомиться з Правилами з докладним описом цього функціоналу.
https://www.kidstaff.com.ua/pps
Евга-9246• 11 марта 2025
Ответ дляДева Мария
Чудесно. Тоесть какой то там круг друзей в своем круге друзей будет тебя обсуждать , а ты тупо будешь читать об этом и не сможешь писать и жаловаться , потому что этот же дружеская беседа 😹 я против
Так і читать не зможеш. Тільки назву і опис теми.
Ось тут то й під´їде мій бізнес зі скрінами))
symbol• 11 марта 2025
Ответ дляДева Мария
Віка, ви побачите, що це про вас тільки в назві і стартопіку)
Саме обговорення - ні, але може там щось хороше буде, компліменти 😂
Ксенияяяяя• 11 марта 2025
Ответ дляДева Мария
Ще нюанс до Вашого підсумку. Це коло друзів, щоб Вас обговорити в своїму колі, мають заплатити за Про акаунт.
JannyMoney• 11 марта 2025
Ответ дляsymbol
где кровожадный смайл в реакциях когда он так нужен
Дева Мария• 11 марта 2025
Ответ дляJannyMoney
читать не будете. Только название.
Например ’почему Дева Мария наказание форума’ и усе... Дальше белый лист
Ахаха
Any• 11 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Деякі пишуть що не можуть прийняти запит, бо не має Про. Тобто Про ак надіслав запит, не Про ак не може підтвердити?
Запит може надіслати і не Про, а прийняти лише Про. І потім самостійно виділитися з друзів можна лише з Про
JannyMoney• 11 марта 2025
Ответ дляКсенияяяяя
прямо все, или только тот, кто тему создает?
symbol• 11 марта 2025
Ответ дляJannyMoney
Ирина-bbd0• 11 марта 2025
Ответ дляsymbol
Так можно завуалировать)))
Тему назвать ’ Ну чьто бздо.вылечила ты свой герпес ? Хахаха’
А обговаривать внутри Деву Марию)))))
Any• 11 марта 2025
Ответ дляsymbol
Я думаю, щось розберете, це скрін зі скріна з теми за мотивами промо-публікації
Де та пані, що писала, адміни переходили, ви всі не так зрозуміли, там психологія?
JannyMoney• 11 марта 2025
Ответ дляAny
но можно попросить про, чтобы она тебя из друзей выкинула. по дружески.
Дева Мария• 11 марта 2025
Ответ дляЕвга-9246
О, тут можна свій бізнес замутить. Я купую прошку, хожу в теми - і всім, кому цікаво, скріню їх за півціни. Всі в виграші. Крім форума))
Вас зараз ніхто не добавить в друзі ))))
Any• 11 марта 2025
Ответ дляJannyMoney
читать не будете. Только название.
Гм, ще одна бізнес-модель - створення таких тем для стимулювання продажів Про
symbol• 11 марта 2025
Ответ дляAny
Гроші не пахнуть.
Евга-9246• 11 марта 2025
Ответ дляДева Мария
Отак бізнеси й прогорають ще навіть не відкрившись))
Ксенияяяяя• 11 марта 2025
Ответ дляJannyMoney
Щоб додаватися в друзі, потрібен Про ак. Ось мені надіслали запрошення, а я не можу його підтвердити чи відхилити, посилають на оплату
Амарилис• 11 марта 2025
Ответ дляДева Мария
Чого б це? Друзі з бізнес жилкою потрібні всім😁
автор Admin • 11 марта 2025
Ответ дляЕвга-9246
Малоймовірно, бо наявність Pro не надає змоги ходити по приватних темах. Прогорів бізнес, так і не почавшись. 🤣
Any• 11 марта 2025
Ответ дляJannyMoney
Або недружньо довести... Безкоштовно, але можливий бан
Дева Мария• 11 марта 2025
Замечательная идея разобрать весь форум окончательно , так как из круга друзей однозначно будут крысы , которые будут дружеские беседы разносить со своими фантазиями в других темах )))) если хотите конечно постоянные срачи , то внедряйте .
symbol• 11 марта 2025
Ответ дляЕвга-9246
Бо не треба бізнес-плани викладати на загал, тільки в колі друзів
Any• 11 марта 2025
Ответ дляДева Мария
Або візьмуть в бізнес-партнери
Амарилис• 11 марта 2025
Ответ дляЕвга-9246
Ви в правильному напрямку, інформація найвигідніший бізнес😁
Евга-9246• 11 марта 2025
Ответ дляAdmin
А ви й раді, шо людина не змогла реалізувати свій потенціал))
Дева Мария• 11 марта 2025
Ответ дляsymbol
Та найдется та , кто заскринит ) поверьте ) потом будут интриги и расследования )
Дева Мария• 11 марта 2025
Ответ дляКсенияяяяя
Я згодна , якщо платить будуть мені 😹
Амарилис• 11 марта 2025
Ответ дляДева Мария
Тільки заради такого розвитку подій потрібно ввести.
AnnaOst• 11 марта 2025
Дякую
Евга-9246• 11 марта 2025
Ответ дляДева Мария
О, ну це вже звучить цікавіше, а то адміни замудрили з описом)
СhanelKa• 11 марта 2025
Ответ дляДева Мария
Яка трагедія 🥹