Admin• 11 марта 2025

Новий додатковий формат спілкування "Приватно, в колі Друзів"

Усім нам іноді хочеться посидіти в колі друзів та поговорити відвертіше на деякі теми без обмежень. Раді запропонувати Вам таку додаткову можливість з новим PRO форматом спілкування ’Приватно, в колі Друзів’, що тепер доступний для користувачів з PRO акаунтом.

У теми з приватним обговоренням назва та опис є загальнодоступними, але автор залишається анонімом для всіх, окрім Друзів, і тільки Друзі мають змогу читати та залишати в темі свої коментарі.

У будь-якій відкритій або приватній темі, а також на сторінці профілю користувача є можливість подати запит на Дружбу. Ви самі обираєте з ким Дружити, хто матиме доступ до всіх Ваших приватних бесід, як уже створених, так і майбутніх. На сторінці Вашого профілю з´явилася нова вкладка для управління списками Друзів.

Сподіваємося, приватний формат відкриє нові грані спілкування і дасть Вам змогу комфортно обговорити будь-які делікатні теми.

Якщо у Вас виникнуть запитання, будь ласка, ставте їх тут, або пишіть на Підтримку.
https://www.kidstaff.com.ua/help

Рекомендуємо уважно ознайомиться з Правилами з докладним описом цього функціоналу.
https://www.kidstaff.com.ua/pps
Туся Муся• 11 марта 2025
Ответ дляИрина-bbd0
А что палевно? У них у всех один функции
Все будут выяснять .кто клоуна всем влепил?)))
Так можно же принимать людей без Про аккаунта.

автор Admin • 11 марта 2025
Ответ дляСhanelKa
Я напишу, як є. Не ображайтесь
Тут ніхто не планував ніколи дружити, є з ким дружити, на то є десятки інших ресурсів, більш кращих і зручних
Вся суть форуму була, 10-15 років тому в тому, що напишеш проблему чи питання, а отримаєш відповіді саме Не друзів, а якихось там незалежних чужих людей, які тобі нічого не винні, і ти їм теж і дружити з ними не збирався
Колись то допомагало, зараз значно менше, через нашестя ботів на сайті,політичні мовні і інші срачі, але змісту обирати друзів для коментів ніякого не має, на то є інші ресурси
Вам же не 70 років ?
Так старий формат ніхто й не скасовував. А ось щоб, за необхідності, уникнути ботів і срачів, ми і надаємо таку можливість, обговорити в приватній бесіді.
Ирина-bbd0• 11 марта 2025
Ответ дляТуся Муся
Ну так один кто-то залепит клоуна.а в теме 10 про)))
Та ну ладно
Меня этот вопрос только в сфере политики трогает.остальное пусть все тусят как хотят
Сестры Гримм• 11 марта 2025
Ну шо, розібралися? Можна вже випити за чиєсь воз´єднання?
СhanelKa• 11 марта 2025
Ответ дляAdmin
То не легше позбавитись від ботів ?
Чи легші шляхи ми не обираємо ?
Все через боротьбу, піт, сльози.
Ви по новому питанню про нового клона( читати клоуна ) так і не відповіли, та і не треба
А для приватних бесід є інші, більш зручні ресурси
LudaSHS• 11 марта 2025
Ответ дляДева Мария
Я вже давно створила )
Прикинь як бажають знати Що там
LudaSHS• 11 марта 2025
Ответ дляСестры Гримм
Вже дружать домами

Ирина-bbd0• 11 марта 2025
Ответ дляСестры Гримм
Да)))) забегали уже в политоту ’ну чьто вы тут? А мы уже тама вон!’
ksusha1155• 11 марта 2025
Ооо, будуть тепер лише теми тролів
ksusha1155• 11 марта 2025
Ответ дляSantaMonika
Приберіть ботів, так і залишаться друзі 🤗
За рахунок ботів цей форум ще живе
ksusha1155• 11 марта 2025
Ответ дляHeksa
Нарешті можна буде поспілкуватися на політичні теми без матрьох і ботів.
Навпаки, вони і створюватимуть теми про совок, сільную армію і тп шлак
Vlada-Maria• 11 марта 2025
Ответ дляjulia-678c
Лучше б тролей забанили
Удалено администрацией...
Амарилис• 11 марта 2025
Ответ дляСестры Гримм
Сестра, давайте дружити не про акаунтами😁
СhanelKa• 11 марта 2025
Ответ дляСестры Гримм
Рекомендую. Мʼякий смак. Сухофрукти, ваніль, карамель
Сестры Гримм• 11 марта 2025
Ответ дляАмарилис
А давайте!
Туся Муся• 11 марта 2025
Ответ дляAdmin
Знаете, а это нечестно. В детстве у меня не было друзей, так как родители не давали денег на МакДональдс. Сейчас чтобы бы дружить опять нужны деньги на Про. Опять покупка друзей. Ничего святого.
Сестры Гримм• 11 марта 2025
Ответ дляСhanelKa
Дякую!
LudaSHS• 11 марта 2025
Ответ дляАмарилис
Куди це ви обидві намилилися?
А дружить домами?
Амарилис• 11 марта 2025
Ответ дляСестры Гримм
Дякую!
Раз ми друзі, Ви ж поділетесь?😁

Амарилис• 11 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Куди це ви обидві намилилися?
А дружить домами?
Ми не розкажемо, в нас приватна бесіда між друзями😁
Сестры Гримм• 11 марта 2025
Ответ дляАмарилис
Раз ми друзі, Ви ж поділетесь?😁
Наливаю!
LudaSHS• 11 марта 2025
Ответ дляАмарилис
Так і треба! Тсс
Сестры Гримм• 11 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Так і треба! Тсс
Вам налити?
Дева Мария• 11 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Прикинь як бажають знати Що там
Ці сестри подружайки про акаунтів ще не знають , що так вони писали шось там собі тихенько під анонімами , тепер будуть писати відкрито, кому , невідомо ))) даю декілька місяців і самі провокативні теми будуть в відкритому доступі з відкритими ніками😂
Амарилис• 11 марта 2025
Ответ дляСестры Гримм
Наливаю!
Як в суху землю
rainbow2018• 11 марта 2025
Ответ дляДева Мария
Та слава Богу . Якщо вам не про що поговорити ) але ж потім все закінчується одним . Всі пересруться і здадуть один одного . Потім я буду сміятися )
А я тут до чого? Я і по елітним ТГ каналам не сиділа. І, тим більше, не збираюсь тут сидіти по групах, які не просто будуть частково видні всім бажаючим, а ще і повністю доступними закритій кількості адмінів та модераторів. Де і як потім можуть повилазити ці ’сєкрєтікі’ можна тільки уявити...
LudaSHS• 11 марта 2025
Ответ дляДева Мария
Я вірю в жіночу дружбу
Сестры Гримм• 11 марта 2025
Ответ дляАмарилис
Як в суху землю
( хрустит печеньем)

Ну, за крепкую дружбу на советчице!
Амарилис• 11 марта 2025
Ответ дляСестры Гримм
( хрустит печеньем)

Ну, за крепкую дружбу на советчице!
😂
Сестры Гримм• 11 марта 2025
Ответ дляrainbow2018
Садитесь с нами! Вам налить?