Admin• 11 марта 2025

Новий додатковий формат спілкування "Приватно, в колі Друзів"

Усім нам іноді хочеться посидіти в колі друзів та поговорити відвертіше на деякі теми без обмежень. Раді запропонувати Вам таку додаткову можливість з новим PRO форматом спілкування ’Приватно, в колі Друзів’, що тепер доступний для користувачів з PRO акаунтом.

У теми з приватним обговоренням назва та опис є загальнодоступними, але автор залишається анонімом для всіх, окрім Друзів, і тільки Друзі мають змогу читати та залишати в темі свої коментарі.

У будь-якій відкритій або приватній темі, а також на сторінці профілю користувача є можливість подати запит на Дружбу. Ви самі обираєте з ким Дружити, хто матиме доступ до всіх Ваших приватних бесід, як уже створених, так і майбутніх. На сторінці Вашого профілю з´явилася нова вкладка для управління списками Друзів.

Сподіваємося, приватний формат відкриє нові грані спілкування і дасть Вам змогу комфортно обговорити будь-які делікатні теми.

Якщо у Вас виникнуть запитання, будь ласка, ставте їх тут, або пишіть на Підтримку.
https://www.kidstaff.com.ua/help

Рекомендуємо уважно ознайомиться з Правилами з докладним описом цього функціоналу.
https://www.kidstaff.com.ua/pps
Vlada-Maria• 11 марта 2025
Ответ дляMondays Child
Таким образом условная маня (мы все знаем ее) сможет создать тему в разделе политика под анонимом и запретить комментировать всем, кроме своих же клонов, простите друзей. Идеально. (на самом деле нет)
вона вже готується до ’клубу’))))
https://sovet.kidstaff.com.ua/profile/2174310
https://sovet.kidstaff.com.ua/profile/2173444
https://sovet.kidstaff.com.ua/profile/2173605
Евга-9246• 11 марта 2025
Ответ дляДева Мария
Та найдется та , кто заскринит ) поверьте ) потом будут интриги и расследования )
Блін, ви прям гуру маркетингу. Я вже готова платити за такий форум))
Амарилис• 11 марта 2025
Ответ дляДева Мария
Швидше б вже😁
rainbow2018• 11 марта 2025
Ахтунг!
Ника Найз розсилає запити на дружбу
Ще залишилось отримати запит від Колі-Даші-Алесандри та Фісташко-Осьміножки
Уявляєте собюі ці закриті групи, в яких з 10 учасників 8 буде один і той же чувак? І, до речі, тільки підтвердилась моя думка, що всі багатостаночники мають ПРО акаунти. Один кловуна поставив - і одразу 5-6 кловунів виростає під всіма постами, які їм не подобаються.
І стучать, до речі, теж всім ’колективом’...
Дева Мария• 11 марта 2025
Ответ дляAny
Або візьмуть в бізнес-партнери
Дівчата. Я не встигаю всіх записувати ))))
Ирина-bbd0• 11 марта 2025
Кстати клонам новорегам тоже можно в таких заповедниках дружественных спокойно пересиживать до удобоваримого .
Свои ж не будут сливать .потом и в мир можно при удобном случае
JannyMoney• 11 марта 2025
Ответ дляКсенияяяяя
Щоб додаватися в друзі, потрібен Про ак. Ось мені надіслали запрошення, а я не можу його підтвердити чи відхилити, посилають на оплату
да, я посмотрела, у меня также. Обидненько
:( А человек может ждет.
Амарилис• 11 марта 2025
Ответ дляДева Мария
В захалявну книжечку?
rainbow2018• 11 марта 2025
Ответ дляДева Мария
Чудесно. Тоесть какой то там круг друзей в своем круге друзей будет тебя обсуждать , а ты тупо будешь читать об этом и не сможешь писать и жаловаться , потому что этот же дружеская беседа 😹 я против
Ви не будете читати. Ви будете тільки бачити тему ’Віка-вініри та фільтри в айфоні’. Наприклад. Але, тількі бачити тему, стартпост та кількість постів під ним
JannyMoney• 11 марта 2025
Ответ дляrainbow2018
все пи ар, что не некролог
Ирина-bbd0• 11 марта 2025
Админы.ну вот новорег матрюган
Скорее всего попал же в бан .правда?
Зарегится заново и будет в анклавах активность набирать и тусить со своими .да?
delphoto
Дева Мария• 11 марта 2025
Ответ дляrainbow2018
Та слава Богу . Якщо вам не про що поговорити ) але ж потім все закінчується одним . Всі пересруться і здадуть один одного . Потім я буду сміятися )
автор Admin • 11 марта 2025
Ответ дляКсенияяяяя
Навіщо вам когось приймати в друзі, якщо ви не збираєтеся робити приватні обговорення, які вимагають наявності PRO? Ось і вся суть. Кому це потрібно, той купить PRO і матиме можливість обробляти запити в Друзі.
julia-678c• 11 марта 2025
Лучше б тролей забанили
Амарилис• 11 марта 2025
Ответ дляAdmin
Дайте людям погратися). Можливість дружити повинна бути у всіх, а теми нехай створюють лише ПРОшки.
Туся Муся• 11 марта 2025
Ответ дляAdmin
Можно еще вопрос? Теперь вот эта штука будет постоянно висеть? И чтобы ее убрать мне надо покупать про?!
Стешк@• 11 марта 2025
Ответ дляAdmin
Та ні, вони не можуть собі дозволити, немає PRO, реалізовують свою потребу у відкритих темах. Свого роду мазохізм. Але кажуть, що міцнішають від такого.
А в приватній темі адміни не регулюють спілкування?
JannyMoney• 11 марта 2025
Ответ дляАмарилис
вот да. на будущее. вдруг я когда то раскошелюсь. И буду сидеть в своих темах одна как Чебурашка без друзей
LudaSHS• 11 марта 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Так можно завуалировать)))
Тему назвать ’ Ну чьто бздо.вылечила ты свой герпес ? Хахаха’
А обговаривать внутри Деву Марию)))))
І фотки постити)), і скани, і навіть матюки дозволені.
Віка , а ти створи своє коло друзів, і там тааааке
Туся Муся• 11 марта 2025
Ответ дляСтешк@
Неа. Сразу будут регулировать ФБР. Вы оружие собрались продавать?
LudaSHS• 11 марта 2025
Ответ дляДева Мария
І теми топ анонімні
Розбор хто кого і де
Амарилис• 11 марта 2025
Ответ дляJannyMoney
Це ж очевидно. Коло друзів створюється не за один день. Щоб зацікавити користувачів використовувати ПРО, треба мати інструмент зацікавлення, ним якраз можуть виявитись друзі. А поки функція не доступна для всіх, логічно було б заборонити запит до не ПРО, щоб не висіло у людей на сторінках
Туся Муся• 11 марта 2025
Представляю. Закрытая группа, только для друзей. Общение, шуточки и тут админы удаляют чье-то сообщение. Жалоба 100% от кого-то из группы. Новый уровень детективов
Ксенияяяяя• 11 марта 2025
Ответ дляAdmin
Я не збираюся, а людина чекає.
Ви розбиваєте людські сподівання на дружбу, а дружбу за гроші не купиш
Ирина-bbd0• 11 марта 2025
Ответ дляТуся Муся
Или клоун под постами всех) и рыгаааки ))) а у прошек у всех есть же клоуны.да?)))
Дева Мария• 11 марта 2025
Тем про подарунки , подорожі та інше автоматично відміняються))
Туся Муся• 11 марта 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Слишком палевно.
СhanelKa• 11 марта 2025
Ответ дляAdmin
Я напишу, як є. Не ображайтесь
Тут ніхто не планував ніколи дружити, є з ким дружити, на то є десятки інших ресурсів, більш кращих і зручних
Вся суть форуму була, 10-15 років тому в тому, що напишеш проблему чи питання, а отримаєш відповіді саме Не друзів, а якихось там незалежних чужих людей, які тобі нічого не винні, і ти їм теж і дружити з ними не збирався
Колись то допомагало, зараз значно менше, через нашестя ботів на сайті,політичні мовні і інші срачі, але змісту обирати друзів для коментів ніякого не має, на то є інші ресурси
Вам же не 70 років ?
Дева Мария• 11 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Я вже давно створила )
Ирина-bbd0• 11 марта 2025
Ответ дляТуся Муся
Слишком палевно.
А что палевно? У них у всех один функции
Все будут выяснять .кто клоуна всем влепил?)))