Кидстаффовка• 13 марта в 08:59

Булінг

Доньку булять хлопці однокласники, не всі, а декілька. Мамам вже говорила, не діє, продовжують ще й насміхаються що розказала мамі. Вчитель не допомагає. В інший клас школу не можу перевести. Донька гарна, стильна і розумна, але якась слабка
jabka ya• 13 марта в 10:22
Ответ дляКидстаффовка
Я хочу допомогти без переводу і без поліції, директора....А бачу інших порад немає
значить самі навішайте йому гопняків щоб ніхто не бачив, а оли він пожаліється кажіть що він видумує
Ждушечка• 13 марта в 10:24
Ответ дляjabka ya
Виверніст ситуацію на батьків, що авони спровокували ще більший конфлікт, бо налаштували дітей ще більше й ви звернетеся до поліції,щоб уникнути більш страшної ситуації в майбутньому від їх дітей.
вам не понравилось видео как было девочку били тягали за волосы а она терпела , я бы за своего ребенка облила кислотой этих уродов точно и потом сказала что я их не знаю или что они меня били а я защищалась
Лепетун• 13 марта в 10:24
Если цивилизованные способы не помогают, то может привлечь мужа или еще кого-то (брат, отец), чтобы тот популярно объяснил выродку что он ведет себя некорректно
Natali81-aa18• 13 марта в 10:26
Ответ дляКидстаффовка
Правду про що? Вона струнка, відмінниця, стильна, гарна. Ну висока
Отдайте еë в модельную школу. Это повысит самооценку, статус и она поймёт, что ’выше’ (не в плане роста) этих сопляков и они это поймут.
Анонім Завгосп• 13 марта в 10:27
Ответ дляКидстаффовка
Бити ногами, кидати рюкзак, книги
Женщина, еще раз. Бить ребенка- это уголовное преступление. Ваше необращение в полицию по поводу избиения ребенка- это тоже преступление. Вы очень странная...очень.. В полиции должна быть уже стопка ваших заяв, а не сопли ’я не хочууууу в полициююююю’...Зла на вас не хватает
Слобожаночка• 13 марта в 10:28
Ответ дляАнонім Завгосп
Да ну вы что,по мнению некоторых, она просто должна была сама за себя постоять.
Анонім Завгосп• 13 марта в 10:31
Ответ дляСлобожаночка
Ппц, я в шоке от этой мамаши...’не хочу в полицию. не хочу к директору’. А завтра ее дочь этот урод изнасилует и что дальше....Если уже сейчас нарушены физические границы ребенка. избиениями жесть...
Ждушечка• 13 марта в 10:32
Ответ дляЛепетун
таким выродкам объяснять бесполезно, если у вас есть муж сделайте все неожиданно подследите этого козла или козлов и пусть с улыбкой подойдет да как залепит ему по яйцам что он забудет как маму родную его зовут или кого то о попросите помочь , думаю такого найдете за не большую сумму и весь булинг закончится повторения не захотят
Ждушечка• 13 марта в 10:33
Ответ дляАнонім Завгосп
полиция занята грабежом на дороге у них дела по важнее вы смешны
Лепетун• 13 марта в 10:33
Ответ дляЖдушечка
Меня в детстве тоже буллил один, учителя игнорили, я сказала папе, он приехал подозвал обидчика и сказал, что еще раз он хоть слово мне скажет, он его застрелит. Мой папа охотой занимался, дома коллекция оружия, так что он не был голословным
Но от меня отстали
Анонім Завгосп• 13 марта в 10:34
Ответ дляЖдушечка
Это вы смешны, она даже не пытается подать заву...
So_so• 13 марта в 10:34
Ответ дляАнонім Завгосп
Так по её мнению дочка сама виновата - слабый характер, в себе не уверена.
Анонім Завгосп• 13 марта в 10:34
Ответ дляSo_so
Все ясно с маман, жалко ребенка
Ждушечка• 13 марта в 10:35
Ответ дляАнонім Завгосп
вы что в евросоюзах сидите ? может там полиция работает
Анонім Завгосп• 13 марта в 10:37
Ответ дляЖдушечка
Ой хватит нести чушь,бояться обратиться в полицию по факту побоев ребенка для вас норма, я смотрю
Сама не знаю• 13 марта в 10:40
Можна звертатися до ювенальної поліції, булінг - це адміністративна відповідальність. Пишете заяву в якій все описуєте і додатково просите провести розʼяснювальну роботу з тими хлопчиками і їх батьками. Вони зобовʼязані прийняти заяву і потім повідомлять вам про пророблену роботу. Звертаєтесь до шкільного психолога ще в школі, він також проведе розʼяснювальну роботу. І зі своєю донькою можливо варто звернутися до психолога чи на гурток психологічний - де є розмови про особисті кордони, конфлікти, лідерські якості і т.д.
Людина в формі справить більше враження ніж розмови з батьками. І в таких дітей не все гаразд з психікою, тому як , щоб почуватися класно їм потрібне приниження дівчини
Ждушечка• 13 марта в 10:40
Ответ дляАнонім Завгосп
я не несу чушь прошу не оскорблять, я советую и то другое , но полиция не будет это разбирать и мама будет как обо,,,,ранка потом выглядеть сейчас ботаны не выживают такие как вы
Крылья бабочки• 13 марта в 10:43
Автор, я мама, яка боролась з буллінгом 1-3 клас, в мене дочка вихована, доброзичлива.
За зовнішній вигляд до неї присіпкатися неможливо було, завжди модно вдіта,
Дома, на вулиці ,на гуртках завжди в неї прекрасні видносини були Декілька дівчат її булили, обзивали, книжки скидали, ставили ножки на фізкультурі, агітували проти неї клас (в цьому віці у них стадний рефлекс і діти йдуть на поводу у агресоров.
.

Вчителька нічого не робила, тільки казала, що вона не винна, що в класі є ненормальні діти...
Вам тут можливо напишуть, що дитина сама винна, що треба вміти виживати у різних умовах. Це не так. У дорослому житті ми можемо вибирати оточення своє, а діти в школі не вибирають. У класах дуже часто є діти, яких дома б ють, булять батьки. Тому вони стають такими жорстокими. Чому Ваша дитина повинна підстраюватися під таких?
.

Я не втручалась, поки зовсім не довели...Декілька раз розмовляла з батьками дітей, но це допомагало на деякий час і все знову.
Моя дитина від буллінгу почала перетворюватися з дитини, яка дуже любить спілкуватися на невротика з постійними комплексами, я зрозуміла, що це знущання над нею я повинна прекратити.
.
Водила до психолога, думала, що в неї є проблеми. 4 години роботи психолога, вердикт, що моя донька лідер з нестандартним мисленням, ініціативна, її треба забирати з цього коллективу.
.
В параллельний клас я вирішила її не переводити, так як діти між класами передавали інформацію і буліли.
В сусідню школу її не взяли, бо вона дуже єлітна. Возити було не варіант.
Як раз почався ковід і навчання онлайн, я її перевела у 3 класі у Оптиму (онлайн --школа), дуже не хотіла, але даремно.
.
Агрессори одразу переключилися на другу дівчинку з класу, яку до цього ні разу не трогали....
Зараз моїй доньці 16 років, вона дуже багато спілкується з сверсниками, в неї багато більш старших подруг і друзів. Вона ініціативна, вона вже заробляє гроші (преподає дітям англійську мову, дуже дітей любить).
Дівчата, яки її булили зараз мають погану репутацію у школі , наркоманка одна. Виявилось, що в них батьки теж такі...
Нічого Вам не рекомендую, автор. Написала Вам про свій досвід.
КонФФетОшка• 13 марта в 10:44
Ответ дляПенек Возмездия
Например, жирному,что он жирный,очкарику, что он очкарик ну и так далее?
Да
КонФФетОшка• 13 марта в 10:45
Ответ дляОднозначная
Ще й як. У подруги така сама ситуація. Булять.
Да коне
КонФФетОшка• 13 марта в 10:45
Ответ дляКидстаффовка
Я думаю це через слабкість характеру...Донька дуже не впевнена в собі, дуже.
Что именно ей говорят?
Дословно!
Анонім Завгосп• 13 марта в 10:46
Ответ дляКидстаффовка
Бити ногами, кидати рюкзак, книги
Как мать, я бы конечно не отстала от полиции, в первую очередь. Но если Вы из этих нежных ’просто надо посмотреть в глаза и поговорить’, то есть в Украине приватна охорона для женщин и девочек. В Киеве так точно, но может и в вашем городе тоже. Узнавайте Вот такая, например, как Катерина. Они выезжают по запросу на мобильный очень быстро https://kateryna.care/
КонФФетОшка• 13 марта в 10:49
Ответ дляКидстаффовка
У неї всі подруги однокласниці. Тільки одна там її не любить( вважає себе королевою класу) і радіє, коли з доньки насміхаються.
Что именно они говорят, что ее радует?

Напишите уже это
dahashutka19• 13 марта в 10:49
Идти до директора и писать заявление на буллинг.
Котики-муркотики• 13 марта в 10:50
Ответ дляКидстаффовка
Що написати. Що в неї батька немає, але він є, просто на шкільні гулянки не ходить і його мало хто бачив? Чи що я якась не така?
Хай один раз підійде до школи, поговорить з ціми хлопцями
Працівниця року• 13 марта в 10:54
Ответ дляКидстаффовка
Ну так она и подговорила, 100%
jabka ya• 13 марта в 10:54
Ответ дляЖдушечка
У моєї колеги дочку булили, вона відслідковувала поодинці цих героїв і душила їх, за коси тягала, допомогло..На неї навіть не жалівся ніхто
Працівниця року• 13 марта в 10:56
Ответ дляКидстаффовка
Нет, это глупости. Булят и сильных. Это девочки, 100%. И я думаю, что Вы напрасно думаете, что там у нее только одна враг из девочек.
Працівниця року• 13 марта в 10:57
Ответ дляКидстаффовка
Я розумію, що ті хлопці так самостверджуються, розуму мало ще
Нет. Мальчишкам на девчонок вообще плевать, если нет заказа.
Працівниця року• 13 марта в 10:57
Ответ дляСтефанія
Все хотят дружить но никто из этих всех не навалял за вашу дочь. У вас и у вашей дочери неправильная оценка людей и ситуации
это точно!