Кидстаффовка• 13 марта в 08:59

Булінг

Доньку булять хлопці однокласники, не всі, а декілька. Мамам вже говорила, не діє, продовжують ще й насміхаються що розказала мамі. Вчитель не допомагає. В інший клас школу не можу перевести. Донька гарна, стильна і розумна, але якась слабка
автор Кидстаффовка • 13 марта в 10:01
Я поговорила з їхніми батьками, наступного дня булили їх вже через те, що нажалілась. Пройшов місяць, досі це згадують.
Слобожаночка• 13 марта в 10:01
Ответ дляКидстаффовка
Я думаю це через слабкість характеру...Донька дуже не впевнена в собі, дуже.
Уверенными дети становятся, если знают, что их семья всегда за них стоит горой и всегда защитит. А не так, что раз слабая, то в чем-то виновата. И что, что слабая? Все люди разные, полно взрослых слабых, это не дает никому права ее обижать.
автор Кидстаффовка • 13 марта в 10:02
Ответ дляСтефанія
Все хотят дружить но никто из этих всех не навалял за вашу дочь. У вас и у вашей дочери неправильная оценка людей и ситуации
Дівчата повинні наваляти. Я писала, що всі закохались в того популярного в класі хлопчика, який булить доньку і його друзі за ним повторюють, щоб здаватись теж крутими.
Дикая Роза• 13 марта в 10:02
Ответ дляКидстаффовка
З моєю хочуть дружити всі. Тільки шайка хлопців, не всіх, придирається до всього
Автор, как же все хотят дружить и булят? Что-то не вяжется
Губка Боб• 13 марта в 10:03
Ответ дляКидстаффовка
Тоді їй треба заручитися підтримкою однокласників, нехай вони за неї дадуть відсіч тим хлопцям.
До речі, ті хлопці лише до неї чіпляються, чи над іншими теж сміються?
автор Кидстаффовка • 13 марта в 10:03
Ответ дляДикая Роза
Я ж кажу, один хлопець і його дружки, 3-4 людини з 27 в класі
Стефанія• 13 марта в 10:04
Ответ дляКидстаффовка
Тогда с вашей никто не дружит. Все выбрали Его. И просто смотрят как он измывается над вашим ребенком.
автор Кидстаффовка • 13 марта в 10:04
Ответ дляГубка Боб
Там булять і хлопця ще одного, та там весь клас якийсь не норм
Пес Патрон• 13 марта в 10:05
Ответ дляГубка Боб
Ви розумієте про що мова? Ця дівчинка кожен день одна. На уроках одна, з нею ніхто сидіти не хоче. На перервах одна, від неї всі відвертаються. На фіз-рі її ніхто до себе в команду не бере. Вона ізгой. Коли було жеребкування на Тайного санту її фант викинули, ніхто не хотів їй дарувати подарунок. Вважаєте це для дитини добре?
Я понимаю, что родители не смогли навести порядок у вас в классе.
А какие-то неадекватные малолетки взяли управление в свои руки
автор Кидстаффовка • 13 марта в 10:05
Ответ дляСтефанія
Ви давно були в школі? Ну знаєте як це самий популярний в класі і всі йому потакають
Пенек Возмездия• 13 марта в 10:05
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Я бы по шее надавала пацанам, в тихом переулке. Самый простой способ, чтобы оно что то поняло. Можно по одному переловить, можно кого то попросить.
13 лет, это уже бычки взрослые, а не мальчики.
Так эти не мальчики в тихом переулке сдачи дадут ещё,и попробуй догони.)) И кого попросить,взрослого мужчину побить ребенка?
Губка Боб• 13 марта в 10:05
Ответ дляКидстаффовка
Скооперуйтеся з батьками того хоопця в протидії придуркам. Або переведіть в інший клас, в паралель. Не можу зрозуміти, за що ви тримаєтесь? Інша школа наскільки далеко? Вона ж у вас вже не маленька, в 13 років може їздити міським транспортом самостійно
автор Кидстаффовка • 13 марта в 10:06
Одного забулили, що мама перевела. Вчитель його ще й звинуватила. Тільки згадала про це.
Дикая Роза• 13 марта в 10:06
Ответ дляКидстаффовка
Остальные 23 человека дружат с вашей дочерью? Тогда уже можно было и совместными усилиями отпор 3-4 выродкам дать, даже словесно
автор Кидстаффовка • 13 марта в 10:07
Я хочу допомогти без переводу і без поліції, директора....А бачу інших порад немає
Губка Боб• 13 марта в 10:07
Ответ дляПес Патрон
Чому ви дозволяєте собі називати увесь клас, всіх нормальних дітей неадекватними малолітками? Батьки однієї дівчинки припустилися помилки і це нашкодило їх дитині. Які питання до інших?
автор Кидстаффовка • 13 марта в 10:08
Ответ дляДикая Роза
Всім смішно
Ждушечка• 13 марта в 10:08
полицией только училке можно пригрозить, и то слабо , я вчера иду по улице а там сидит стая малолеток лет по 12 - 15 девки , ребята - такие маты между собой я таких не слышала еще , когда то в молодости муж у меня был судимый еще в совке я даже от него не слышала таких матов , вашей дочке надо самой за себя постоять иначе толку будет мало , вы тоже наверно вмешайтесь говорите с ними на их языке а не как ботаник , а потом еще и ментов позовите по хорошему не получится
Пенек Возмездия• 13 марта в 10:11
Ответ дляКонФФетОшка
Всем. В первую очередь дочке автора.
Ничего нет плохого если прямо говорят о проблемах
Например, жирному,что он жирный,очкарику, что он очкарик ну и так далее?
Я_и_моя_собака• 13 марта в 10:11
Як жертва булінгу в школі, рекомендую тільки перейти в іншу школу. Якщо ще знадобиться, ще в іншу.
Я два роки терпіла лютий булінг у школі, в
місті в яке ми переїхали. Потім все ж таки батьки змінили школу на платну гімназію, і вже не було якогось булінгу. Але ті два роки життя , настільки вплинули на відчуття себе, що я ще і зараз помічаю проблеми , які тягнуться з того часу. А мені вже 40 . Воно вам треба? То такі люди. Просто знайдіть інший колектив, який буде нормальним для вашої доньки
jabka ya• 13 марта в 10:12
Ответ дляКидстаффовка
Мене це так злить. Там один задає всім тон, самий популярний в класі і вони за ним повторюють
Знайдіть в нього недолік, типу криві зуби/стирчать вуха/довгий ніс, прийдіть в момент коли він буде в своїй компанії й скажіть щось нашкалт: Кривозубий, будеш видьоргуватися, то лишися своїх кривих зубів, вухатий, будеш видьоргуватися то вуха не тільки стирчати як зараз будуть, а ще й висіти. Ви йому комплекс привийте, його попустить.
Слобожаночка• 13 марта в 10:15
Ответ дляЖдушечка
Каким образом девочка должна за себя стоять? Давайте к вам подойдут 3-4 бугая и будут над вами насмехаться и физически задевать при всем рабочем, к примеру, коллективе. Много вы за себя настоите?
jabka ya• 13 марта в 10:16
Ответ дляКидстаффовка
Вона давала відпір. Так вчителька її почала говорити, що вона сама зачинщик і винна
Автор, а чим ви можете допомогти доньці, якщо вам самій потрібна допомага? Ви не взмозі вчительку на місце поставити? Якщо зчинщик ваша, то питаєте вчительки з чого почалося й до кінця, уважно слухаєте, і кажете добре, йдемо до директора будем розбиратися., в район, куди завгодно. А ви, голову опистили й пішли до дому...
Пес Патрон• 13 марта в 10:16
Ответ дляГубка Боб
А кто они, высокоинтеллектуальные создания?
Бардак у вас в классе, полнейший
Ждушечка• 13 марта в 10:17
Ответ дляСлобожаночка
я тоже буду насмехаться и обзывать их орать начну на всю улицу камни в них кидать и ментов вызову бугаям не буду молчать и вообще никому
Анонім Завгосп• 13 марта в 10:18
Ответ дляКидстаффовка
Бити ногами, кидати рюкзак, книги
Почему до сих пор от Вас нет заявы в полицию по факту избиения вашего ребенка? Вы нормальная, чего еще ждете????
Анонім Завгосп• 13 марта в 10:20
Ответ дляКидстаффовка
А так не бывает, вашу дочь избивают, а Вы хотите без полиции...Треш...
jabka ya• 13 марта в 10:20
Ответ дляКидстаффовка
Виверніст ситуацію на батьків, що авони спровокували ще більший конфлікт, бо налаштували дітей ще більше й ви звернетеся до поліції,щоб уникнути більш страшної ситуації в майбутньому від їх дітей.
Лепетун• 13 марта в 10:21
Ответ дляСадоводница
как именно булят?
почему дочка не может дать отпор?
если не помогает учитель идите к директору или же полиция
Ребенок не должен становится быдлом из-за детей-отбросов
Есть цивилизованные способы решения проблемы
Простецкая• 13 марта в 10:22
Ответ длябулоТАЙминуло
Я чому вчитель не допомагає? Що каже?
Потому, что кроме ’провести бесіду’ у учителя и администрации школы нет ни одного рычага влияния