Kidstaff• 13 марта в 14:03

Обговорорення варіанту скарги для автора теми

Просимо уважно прочитати та надати свій голос або коментар з приводу варіанту додаткової функції скарги для автора теми.

Досить часто буває так, що в темі є повідомлення які є відвертим флудом, спамом або мають неприємний або відверто негативний характер. Ще гірше якщо такі повідомлення написані на першій сторінці і вже з перших хвилин тема має ознаки сварки.

Приклад сьогоднішньої теми:

Питання: Тяжко після розлучення. Пройшло два місяці. Чи варто піти на побачення? Як вважаєте не стане мені тільки гірше?

Перша відповідь від аноніму: а какая вам разница что мы думаем?!

Тема з самого початку вже набуває негативного характеру. Повідомлення є флудом, але поки скарги на нього немає воно висить і його читають, або автор прочитав це та відповідає також з негативом. Тобто автор теми точно не радий такій відповіді, та й очікування мав трохи інші, хоча б більш конструктивні. Далі сварки, купа скарг, видалених повідомлень, банів та навіть остаточне видалення теми, тому що немає чого почитати, нуль конструктиву. Називається - поговорили.

Що ми пропонуємо?
Ввести додаткову можливість для автора теми відправити скаргу на будь-яке повідомлення з перспективою не просто видалення, а і заборони такому коментатору брати участь в подальшому обговоренні цієї теми. Цей функціонал буде доступний для всіх тем (анонімні або відкриті). Але виключно модератор прийматиме остаточне рішення по скарзі та вибору покарання. Звертаємо увагу ще раз - мова йде про повідомлення з хамством, образами та флудом, а не про альтернативний погляд на ситуацію тощо.

Сподіваємось, що це допоможе додати більше дружньої атмосфери на нашому сайті та зменшити кількість негативу. Також це зменшить кількість глобальних банів, що обмежують користувачів у всіх темах.
Результат:
вже голосів: 525
389 (74.1%) Підтримую
136 (25.9%) Проти
КонхфЭдкаТузик• 13 марта в 14:22
Ответ дляKidStaff
Мне кажется Вы не правильно поняли или не дочитали. Никто не будет запрещать общаться так как Вы хотите. Но если это сообщение явный СПАМ, да еще и не по теме и явно в негативной форме в сторону автора, то зачем дальше ругань?
Я рахую, що ви тоді потухнете, бо ніхто не буде писати, ну похвалили, три повідомлення і потухла публікація
Бяки-козяки• 13 марта в 14:22
Ответ дляПрилипало
Не. Часто в комментариях и маты пишут. И ничего, не удаляют и не банят.
Меня банят даже за Курицу
Яйцеголовая• 13 марта в 14:22
Ответ дляФима Собак
Правильно.
Сам создал тему - сам в ней общайся
Ну коли зі старту набіжить десять чоловік зі своїм - ’ви неадекват, навіщо нам про це знати, що ви хочете від нас, нашо нам ваша тема вже таких купа’ то краще вже з собою поспілкуватися мабудь)
Звожу з розуму• 13 марта в 14:22
Ответ дляNo problems
Как по мне то я бы вообще запретила создавать и отвечать в политических темах всем кто находится за границей
+
Ще б заперечила банити адекватну реалістичну думку в політичних темах, і звинувачувати у виправданні рос агресії по тролінгу.
Завтра не пью• 13 марта в 14:22
Вроде до сегодняшнего дня, работало снятие анонимов в теме если там уже пошло не в то русло или махач.
Просто бдите темы, следите за порядком.
А заниматься лизоблюдствлм, чтоб зацепиться на форуме, ну такое.
No problems• 13 марта в 14:22
Ответ дляЯниЯ
А если за границей, а родственников убили, муж на войне, или отец
Они уже и пикнуть не могут?
А если приехал на недельку в Буковель - так создавай темы, пожалуйста. Прекрасная идея 🤦‍♀️
Прекрасная
Зачем им ,,пикать,, если уже не живут здесь
Пусть ,,пикают,, про ту жизнь которую живут там
JannyMoney• 13 марта в 14:22
Ответ дляФима Собак
И во что превратиться форум?
В облизывание всех всеми?
Открыл автор тему и всех забанил).
Общается дальше сам с собой.
Я категорически против
Вы своими улучшениями разгоните остатки здесь живущих
Вы наверное не поняли предложение.
Вот вы создали тему, а вам в теме человек пишет муйню какую то, которая не имеет отношения к теме. Этот человек не имеет желания вам помочь, ничего не может сказать по вашему вопросу, но очень хочет оставить хоть какой то след. Либо цепляется к тем, кто пытается вам помочь с критикой их ответов, либо активно провоцирует конфликт.
Вот оно вам надо в вашей теме?
Я бы даже дальше пошла.
При жалобе автора темы коммент сразу автоматически становится заблюреным. А уж исключать или не исключать такого ’советчика’ могут решать модеры.
Купи слона• 13 марта в 14:22
Ответ дляЗавтра не пью
Я за свободу слова и выражение мысли и мнения.
Здесь могут написать оскарбления, потом поменять в течении времени редактирования и не оказаться в бане.
Не нравится мнение или его кто то не разделяет, флуд и бан.
Сплошные ограничения.
Отправка в блок, это вообще не иметь возможности отвечать в темах того автора, а он может продвигать определённые цели.
Как по мне слишком много ограничений
Отвечать будет можно, по теме. А не сливать свой яд
Таракашечка• 13 марта в 14:23
Ответ дляФима Собак
Вы даже в пример выбрали пост без хамства, но предлагаете за него банить
Ви неуважно читали.
За флуд автору коментаря просто може бути заборона писати в тій одній темі.

Я свого часу виробила стратегію, як зменшити у своїх темах кількість відповідей майбутніх підпід´їздних бабуль.
Але не у всіх вистачає терпіння так робити, як роблю я - ніяк не коментувати ’ліві’ відповіді.
Ніяк, ніби їх немає у темі. Тоді їм нецікаво і вони йдуть строчити у інших темах.
Це чудово діє, і якщо це буде функціоналом сайту, буде зручно.
ЯниЯ• 13 марта в 14:23
Ответ дляКоролева Сарказма
Это никак не решит проблему, ведь модератор вряд-ли придет в начале темы,как это есть и сейчас.
К тому моменту уже не будет никакого смысла
Согласна
КонхфЭдкаТузик• 13 марта в 14:23
Ответ дляКотомафия
при чем тут матрехи?))
Почитайте політичні теми
Звожу з розуму• 13 марта в 14:23
І так, фраза ’так а що ви ви нас хочете?’ не є хамством. Іноді люди дійсно погано формулюють думки або розкривають на самому початку мало деталей.
Аноним НаВсеГда• 13 марта в 14:24
Так автор же мажбзмогу і так поскаржитись на коменти які не подобаються.
Бешене сарі• 13 марта в 14:24
підтримую, бо вже боюся щось питати навіть під ананімом, на саме звичайне побутове питання нападають так наче я прийшла до них додому і грошей прошу, не подобається тема, немає чого сказати - проходь мимо
Прилипало• 13 марта в 14:24
Ответ дляKidStaff
Знаете, здесь часто комментарии это самое интересное. С юмором, с иронией. Это ещё делает форум интересным. Задавите это клеймом ’флуд и спам’, можете хоронить форум.
Звожу з розуму• 13 марта в 14:24
Ответ дляТаракашечка
Ви неуважно читали.

Чому хтось взагалі мої права писати в тій чи іншій темі буде обмежувати? Що за гулаг? Чудове покращення адміністрації, нічого не скажеш
Завтра не пью• 13 марта в 14:24
Ответ дляКупи слона
Так если действительно тема не стоит выездного яйца, то и возмутился нельзя.
Получается зашёл на форум, пролистал темы и вышел, чтоб никого не задеть своим коментом
ФФФФристайла• 13 марта в 14:24
Ответ дляСвекруховна
Или бля беговелика с её шайкой
Беговелик и без этой жалобы всех в черный список закидывает.
Natalia505• 13 марта в 14:24
Ответ дляKidStaff
А хто судді? Абсолютної справедливості немає як і об´єктивної оцінки тексту. Дайте змогу блокувати аноніма, який мені не подобається. Це поміж мною і ним. На діалог усіх інших, це не впливає.
Звожу з розуму• 13 марта в 14:25
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Боже, в що перетворюється порадниця, ви це спецом робите для матрьох, які тут висять?
Удалено администрацией...
ЯниЯ• 13 марта в 14:25
Ответ дляNo problems
Ну вот по новым правилам вы будете уже в блоке )
После слова пикают
КонхфЭдкаТузик• 13 марта в 14:25
От сьогодня тема, про те як самоубиться, ми маємо підказати як? Або тема була про мастурбацію неповнолітньої доньки, в тій темі мають всі ухвалити, похвалити матеру, яка радіє, що у її доньки є петінг, мастурбація....
PinkMa• 13 марта в 14:25
Ответ дляKristal2013
Развязывание рук для Мани и ее клонов
Предлагаю банить за слова про Маню. четкий индикатор ботов/рашистов
Зоя Жорівна• 13 марта в 14:26
Или в новой безобидной теме сходу налепили клоунов в реакции.
Когда уберете агрессивные реакции? Рыгалки, клоунов. Зачем они?
euhunter• 13 марта в 14:26
Ответ дляТруп нареченої
ні бан буде на тиждень, як мені дали але чомусь не зрозуміло в чому там був флуд коли я відповідала на питання🤷🏼‍♀️
Я сама регулярно получаю бан просто тому, що комусь не подобаюсь. Так це працює, ми всі автоматично погодились з правилами.
Звожу з розуму• 13 марта в 14:26
Ответ дляPinkMa
Удалено администрацией...
Бяки-козяки• 13 марта в 14:26
Ответ дляБешене сарі
Так вы и каждый автор начнёт жаловаться на каждое второе сообщение в теме, потому что мнение неуместности очень субъективное, как и мнение модератора в этом вопросе. Пока он разберёт все жалобы, то ваша тема будет и вам самой неактуальна
Звожу з розуму• 13 марта в 14:26
Ответ дляЗоя Жорівна
Ще смайлика гівна не вистачає)
Повний комплект буде
Як ухурделю• 13 марта в 14:27
Ответ дляNo problems
Та вообще запретить тут сидеть тем , кто за границей . На днях даже тема такая была .
PinkMa• 13 марта в 14:27
Ответ дляЗвожу з розуму
Удалено администрацией...
ну вот, вам и таких надо банить. Уже надоели всем