Котогосподиня• 14 марта в 18:10
Вам досталась в наследство недвижимость?
Скажем лет до 40 вам досталось жилье от родственников
Результат:
вже голосів:
81 (69.23%)
Нет
32 (27.35%)
Да
4 (3.42%)
Результаты и др
ЯспАкойнаЯ• 14 марта в 20:04
Ответ длябювет_в_обед
Батьки жили в старенькій сільській хаті,яка їм залишилася після татових батьків.Будинку 90 років.Тато давно покійний.а маму забрала і доглядаю.Сестра навідується,буває пропалює грубку в морози,все закрите.Там нема про що говорити.
Мама не просить завезти до хати,провідати?
Моя дуже скучала
люблю_тортики• 14 марта в 21:22
Ответ дляbespe4na_mavpa
Не завидуйте)) тоже хотите покойного чоловика?
Вот именно. Мне в 41 осталась квартира от покойных родителей, а в 42 от покойного мужа. Но лучше бы они все были живы. Нафиг мне те квартиры и при этом умершие самые близкие, любимые люди.
Этожзвяздаяегообожаю• 15 марта в 09:57
Ні, заробила сама і купила без розтермінувань і кредитів. Усе від 1 до останнього $ було за мій кошт, включно з ремонтом. Загалом витратила на квартиру приблизно 70к$, мені зараз 26
Головний кошак• 16 марта в 05:17
Ні копійки, мені батьки давно колись сказали щоб і не претендувала навіть) Клоуни.