No problems• 15 марта в 10:24

Що ви ніколи б не зізналися публічно, але готові сказати тут?

УжеВотДа• 15 марта в 10:24
Ничего. Вообще никогда не собираюсь говорить публично.
Вимагаю спілкування• 15 марта в 10:24
Наслаждаюсь своей жизнью
Автопортрет нурофена• 15 марта в 10:24
Зачем? Чего ради?
Добра всем!• 15 марта в 10:24
У меня не было секса 10 лет
Цветочница• 15 марта в 10:25
Ответ дляДобра всем!
У меня не было секса 10 лет
А скільки вам років?
Локшина на вухах• 15 марта в 10:28
Подаріть мені будь ласка маленький чайник електро чи турку, бо хочу на роботу Але на жаль кожна копійка треба і жмусь
От таке скажу, зато чесно
ГороховаЯ• 15 марта в 10:28
В мене нетрадиційна сексуальна орієнтація
Я_з_Франека• 15 марта в 10:29
В житті я сцю обсирати людей. А тут, як за милу душу.

Останнім часом стаю добріше і намагаюсь підтримувати.
Kapitoshka7• 15 марта в 10:31
Український народ дуже тупий, до ужаса, існують, навіть, елементи так званого ’канібалізму’. Трагедія не в тому який у нас сусід, а в тому хто нас оточує і що нам нав´язують. У Європі і США менше знають, менше дають знань дітям в школах і вузах, але логіка у них яскравіше розвинута, тому вони і успішні.

Надіюсь мене не забанять адміністратори.
Marinamariana• 15 марта в 10:33
Ответ дляДобра всем!
У меня не было секса 10 лет
А хочется ?
Цветочница• 15 марта в 10:35
Ответ дляKapitoshka7

А ще кожен тупий думає шо тупий не він а хтось інший
Мелочунь• 15 марта в 10:36
О своём детстве. В реальной жизни никогда не признаюсь , какой лютый треш у меня был. А здесь рассказывала много раз.
жар-птица Нюра• 15 марта в 10:36
Ответ дляЦветочница
Вы тоже так думаете? Или просто других обвиняете, а сами нетакуся
Цветочница• 15 марта в 10:37
Ответ дляжар-птица Нюра
Ні, я так не думаю. Я натякала на капітошку тупу
Голова колгоспу• 15 марта в 10:48
Что сижу на советчице)
Kapitoshka7• 15 марта в 10:48
Ответ дляЦветочница
Ага. Наслідки великих розумів наших корупціонерів знищили країну. Це традія поколінь. І якби ви знали правду.
Як би ви знали яка ціна цілої країни щоб хтось самоствердитися, щоб визнали його правоту, чи його амбіції, чи його плак-плак, то ви б самі не захотіли жити. Зазвичай усі ці люди недосамостверджені, я б сказала, недорозвинуті на голову, вони взагалі ломаного центаине варті, це усі проблемні, мають погані дружні компанії, але гарно костюмчик лежить. Але.... У нас кожен думає, що винуватий якийсь Вася, Петя, Маня, тільки не справжні винуватці... Тому і три майдани, тому і війна 10,5 років!!!!!! Останні 3 роки повномасштабна, втрата людей, територій, купа калік, бездомних, руїн... Вам не здається, що щось не так у цьому житті???? Що Україна явно десь у якомусь моменті не хоче бачити трагедію внутрішню, що у когось зарплати по 200-500 тис грн у місяць, а пенсії по 2 тис грн. Що зарплати виховательок взагалі сором, що у нас пропагують секонди і вільні відносини, але США виділяють кошти на жінок і дітей, які опинилися у скрутному становищі. Цікаво чому вони там опинилися, бо чоловік має вільні відносини, бо кулеби лядь ділдо рекламує, пропагує проститу#ію, а потім давайте зберемо грошей на малозабезпечених, давайте допоможемо дітям, які не можуть купити собі планшети, ноутбуки і ТД, бо у них немає батьків... Народ реально або взагалі в неадекватні, або для чого бігати із церквами, та по#уй на ті церкви, раз ви €блі пропагуєте. Або трест одягніть, або хрестик зніміть. І так само з мовою. Подивіться у державних конторах хто і як розмовляє, це просто вже апогей абсурдна, нема терпіння цей фарс слухати, подивіться як ведуть себе донецькі, тоді в чому проблема? З ким ми воюємо? Самі із собою? Я не бачу щоб на всіх посадах керівних від низа до верха були Івано-Франківські, львівські і тернопільські. Вони усі на заробітках, всюди керують донецькі. Це смішно, абсурд, абсурдом погоняє, абсолютний абсурд.
Kapitoshka7• 15 марта в 10:50
Ответ дляЦветочница
Навіть не хочу спорити з вами. Капітошка ви у кубі. Коли ви зрозумієте це, то пізно буде
Цветочница• 15 марта в 10:50
Ответ дляKapitoshka7
Лікуйтеся
Kapitoshka7• 15 марта в 10:52
Ответ дляЦветочница
Лікуйтеся
Лікуйся ти))) до речі, а ваш чоловік на війні чи ви у Монако всі разом?)))
Новопоштинская• 15 марта в 10:59
Я эгоистка и манипулятор.
Цветочница• 15 марта в 11:00
Ответ дляKapitoshka7
Лікуйтеся))
Видно добре зачепило, раз перейшли на ти і чоловіка згадали
Лиса Патрикевна• 15 марта в 11:01
І тут не готова, бо зачмирять
Пэрисхилтонша• 15 марта в 11:05
Ответ дляЦветочница
Ви так теж думаєте про себе? Що це не ви тупа, а інший?
Цветочница• 15 марта в 11:06
Ответ дляПэрисхилтонша
Ні, я думаю шо всі розумні, крім мене
Пэрисхилтонша• 15 марта в 11:11
Ответ дляЦветочница
Ні, я думаю шо всі розумні, крім мене
А я іноді думаю, що теж розумна))))Особливо після селектору зі своїм керівником відділення))
А як це не дай Боже покажу на спільному селекторі з директорами, то мій керівник від люті надуває щоки , випучує очі і червоніє. Але сказати не може, бо нічого)). Потім я думаю, що тупа, раз досі з тим дятлом працюю. І мене попускає.
Пэрисхилтонша• 15 марта в 11:11
Ответ дляЦветочница
Ні, я думаю шо всі розумні, крім мене
Сорі, задвоїлось повідомлення
Запароленое одеяло• 15 марта в 11:11
Ответ дляГороховаЯ
И у меня.
Печенюшка• 15 марта в 11:11
Я лінива. Але приходиться себе заставляти
Запароленое одеяло• 15 марта в 11:12
Ответ дляKapitoshka7

В Европе очень много ограниченных детей и людей. Их просто ничего не интересует
ЯниЯ• 15 марта в 11:33
Ответ дляЗапароленое одеяло
Как и в Украине