Творческий типаж• Изменено 16 марта 2025
Какой язык вам неприятно слушать?
Жутко раздражает испанский, фу как начинают переагуваться на нем, аж противно. От французского спать хочется сразу. Немецкий неприятно просто слушать, но дерганный. А у вас как?
Анонимус Я• 16 марта 2025
Дивовижно, але саме «російську» російську мову. У мене рідня, чорти б взяли їх, у Тюмені живе, колись я ще малою була, як вони приїздили до нас у гості, то я ще тоді думала, чому мова у них така манірна.
Затишне кубло• 16 марта 2025
Когда спокойно говорят на французском, то звучит приятно, но как только переходят на ругань на повышенных тонах, то просто отвратительно.
Пупс• 16 марта 2025
Російську 100%
В‘єтнамську
Французьку
Італійську (після того, як пожила в Італії)- як вони галасують!!!
В‘єтнамську
Французьку
Творческий типаж
• 16 марта 2025
Ответ дляПупс
Російську 100%
В‘єтнамську
Французьку
В‘єтнамську
Французьку
А вьетнамский чем не нравится или раздражает?
Чупа-чупс• 16 марта 2025
Ответ дляТайТаке
Ти б зі свого вилізло а тоді на інших задивлялось .
😄😄😄 давай ще
Чучало яблуні• 16 марта 2025
Ответ дляТайТаке
Руцькие окалки/ чекалки/ акалки вы уже синие , идите спать .
Не факт що кацапи дадуть спати вночі
Творческий типаж
• 16 марта 2025
Ответ дляЗатишне кубло
Очень манерный язык, если ещё кричат на нем, то все
Астоновитесь!• 16 марта 2025
Я мови не слухаю. Живу в Україні, говорю українською, оточуючі теж українською. А іноземці мене не нервують, кожна країна має свою мову і її громадяни не можуть говорити іншою мовою, ніж своєю рідною. Не треба пхатися і судити, ми навіть не маємо права. Краще свою мову удосконалювати.
Слава Українi• 16 марта 2025
Ответ дляТворческий типаж
Мне китайский шипит сильно, шшшшш и польский тоже. Но китайский это нечно по шипящим и точно ноющий
Та вже зрозуміло, що тільки москальська тішить ваші вуха.
Якщо чесно, автор, ваша тема - жах.
Вилами по воде• 16 марта 2025
Хинди. Возможно, связываю с их культурой. Хотя и сам по себе рвано, крикливо, неприятно звучит
Тану на сонці• 16 марта 2025
Ответ дляПрокачую сідниці
Львівський діалект.
Галицький - обожнюю.
ХтоЯкщоНеЯ• 17 марта 2025
Ответ дляВидна міленіалка
Больница 5 палата))
Простите, но нет ни времени, ни желания кого-то проведывать
Наталія Данилевич• 17 марта 2025
Мене трусить від кацапськоі мови . Це вже як моветон зараз . Невже ви всі не розумієте що робите самі з собою , з своїми дітьми і з своїм життям , коли в Україні розмовляєте не своєю мовою а кацапською . Гидко
Однозначно• 17 марта 2025
Ответ дляТворческий типаж
Латинский ещё слышала, чёткий, милозвучный
Как интересно. Латинский четкий и милозвучный, а испанский детский и коверканый.
Кстати, а латинский это какой? Венесуэльский? Аргентинский? Колумбианский? Мексиканский?
Просто Фіфа• 17 марта 2025
Німецька. Не знаю, чи то справді генетична памʼять, чи вплив фільмів, але все аж всередині стискається, хочеться тікати або забитися в куток(
Пупс• 17 марта 2025
Ответ дляТворческий типаж
Вимова, інтонація
Ви б пожили з ними поруч і пропрацювали з десяток років