ГугелП@лАмался• 17 марта 2025
Підкажіть скільки може коштувати така робота?
Підкажіть, будь ласка, хто працює з таким. Є відео 3,5 години. Потрібно перевести (укр-рос) і набрати цей текст в ворді, грамотно оформивши. Скільки така робота коштує?
ГугелП@лАмался
• 17 марта 2025
Ответ дляОно само купилось
ии не может сделать?
Може.
Я за вартість цікавлюся.
Все возможно• 17 марта 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
Може.
Я за вартість цікавлюся.
безкоштовно. бо це зробить штучний інтелект
ГугелП@лАмался
• 17 марта 2025
Ответ дляВсе возможно
А після ШІ перевірити все, відредагувати. Тобто потратити декілька годин і не отримати нічого?
Все буде• 17 марта 2025
Оцінювати роботу краще погодинно, так замовнику й виставити рахунок. Робиться оцінка задачі, розписуються кроки. Потім робиться вилка по часу виконання та відповідно ціна. То ж може бути геть різний текст, з купою запозичних слів чи художній)
Апофиозная• 17 марта 2025
Подивіться на Кабанчику. І нікого тут не питайте. Тут одні злі і ненависні заздрісні баби. Все знецінюють. Ця робота оплачується і досить непогано. Точно не безкоштовно.
Апофиозная• 17 марта 2025
Ответ дляВсе возможно
От ви і робіть, розумаха
ГугелП@лАмался
• 17 марта 2025
Ответ дляВсе буде
Дякую.
ГугелП@лАмался
• 17 марта 2025
Ответ дляАпофиозная
Дякую.
ГугелП@лАмался
• 17 марта 2025
Ответ дляВсе буде
Текст непростий, купа термінів, навчальне відео.
Все буде• 17 марта 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
Ну от це вже треба теж враховувати в час роботи. Не бійтеся називати свою ціну)
Про кабанчик тут писали - чудова ідея, до речі, для орієнтовної оцінки роботи.