У двох рідних братів та сестри був інсульт, двоє з них після 2 нападу померли. Зараз у третього члена цієї сім´ї стався напад.. здається їх батько також помер від інсульту..я завжди думала, що інсульт це набута хвороба, але коли у трьох рідних стається напад, при тому що у двох стався напад в 50 років то схоже що до цієї хвороби схильність передається по генам чи я помиляюсь?
Марика-bf42• 17 марта в 13:53
Інсульт це не хвороба, а раптовий стан. А от те, що до нього приводить, може бути спадковим.
Марика-bf42• 17 марта в 13:55
Ответ дляAntiprom
Прочитала вже, цукровий діабет.. знаю що у цієї сім´ї з рівнем цукру в крові є проблеми
Діабет, гіперліпидемія і багато ще чого. Ну і спосіб життя)
Ответ дляMillie
Ви дивні. Вам написали причину. От ви знаєте стан своїх судин? Аневрізми ще бувають спадкові, тільки не у всіх розриви, бо спосіб життя теж впливає.
Здоров´я вам
Якщо не складно тримайте свої оціночні судження при собі.. для мене ви так само дивна як я для вас, але не оцінюю вас.. не подобається пост проходьте повз.. і вам здоров´я