Тримаю свічку• 17 марта в 15:29
Хто худне на 1400 калорій (приблизно)
Напишіть будь ласка свій зріст ,вагу ,вік і активність.
Напевно я не правильно розрахувала ,бо вага стоїть(
Стриптизерка• 17 марта в 15:32
165-65 ,45 лежаче- сидячий, но гуляю несколько раз в неделю долго, до 10 км бывает накатываю.
Стриптизерка• 17 марта в 15:33
Ответ дляТебеОноНадось
У меня рост 160, я тоже на 1400 не худею, максимум 1200
Та ну 1400 ни о чем, если все считать и пить воду в нужном количестве.

Тримаю свічку
• 17 марта в 15:33
Ответ дляСтриптизерка
І є мінус по кг?
Стриптизерка• 17 марта в 15:34
Ответ дляТримаю свічку
І є мінус по кг?
Да, но я без фанатизма. Меньше 60 мне не нужно.
Тримаю свічку
• 17 марта в 15:35
Ответ дляТебеОноНадось

А куди вже врізати ті калорії?

Стриптизерка• 17 марта в 15:35
Ответ дляТримаю свічку

А куди вже врізати ті калорії?
Не нужно, это и так впритык. Что по воде?
Тримаю свічку
• 17 марта в 15:36
Ответ дляСтриптизерка
П‘ю достатньо. Проблеми зі сном,може в цьому причина
Стриптизерка• 17 марта в 15:37
Ответ дляТримаю свічку
Кишечник и туалет? Да, сон это важно.
Я погнала• 17 марта в 15:43
я не рахую ніколи калорії, просто їм. у мене сніданок і обід разом взяті - це чорна кава без цукру, свіжі помідори цілі і трохи солі і полуниця свіжа і 3 цукерки желешки
як в думаєте це багато калорій? Солі їм багато, не вірю в те що сіль затримує воду якщо ходити багато і бути активним.
І не потрібно ставити рука-обличчя, бо в мене від помідор і полуниці навіть пережор)))))))

ДелайКак_Я• 17 марта в 15:47
Ответ дляВилами по воде
Проще быть толстой,чем всю жизнь себ юя ограничивать.
Если толстая не будет себя ограничивать, то будет становиться еще толще и толще. И в итоге все-таки придется ограничивать.

Я погнала• 17 марта в 15:48
Ответ дляВилами по воде
вы смешная))))))))))))))))))))
Тримаю свічку
• 17 марта в 15:49
Ответ дляСтриптизерка
Кишечник и туалет? Да, сон это важно.
В нормі
Тримаю свічку
• 17 марта в 15:50
Ответ дляЯ погнала

А білки?

Тримаю свічку
• 17 марта в 15:51
Ответ дляКрем для арбуза
Я худну тільки на 1200. Спорту нема, рухливість мінімальна.
Я на 1400 з відчуттям легкості( м‘яко кажучи) на 1200 буду голодна і напівобморочна(

Стриптизерка• 17 марта в 15:52
Ответ дляЯ погнала

Кому нужна информация о которой не спрашивали?)

Крем для арбуза• 17 марта в 15:53
Ответ дляТримаю свічку
Та на здоров´я. У мене величезна кількість овочів і достатньо м´яса і круп, то ж голодна я точно не буваю.
Стриптизерка• 17 марта в 15:57
Ответ дляТримаю свічку
Ну попробуйте клетчатку добавить , но это скорее для того, чтобы есть меньше хотелось. Семена чиа отлично работают, я с йогуртом ем. Как замена части ужина вполне отлично.
Заліковий троль• 17 марта в 15:59
168-58, вік 50. Середня тижнева калорійність страв -1500,. Із активності - десь 14-15 тис кроків щодня. Щоб худниьи треба на 1100.
Мой_ужин• 17 марта в 16:08
Авторе, а як часто Ви їсте?
Спробуйте строго триразове харчування.
І спробуйте відмовитися повністю від цукру і меду.
Я не рахую калорії, і просто відмова від цукру дає непогані результати.
Спробуйте строго триразове харчування.

Вся така шо куди там• 17 марта в 16:15
162, вес 60,5, 35 лет.
Худею на 1400-1500 ккал, где-то -1 кг в месяц уходит. Активность только ~10 тыс шагов в день
З вишневого садка• 17 марта в 16:23
Ответ дляТебеОноНадось
Вы серьезно, вес 60 рост 170 и легко худела на 2300, на вашей каллорийности можно только набрать
Тримаю свічку
• 17 марта в 16:38
Ответ дляМой_ужин
Авторе, а як часто Ви їсте?
Спробуйте строго триразове харчування.
Цукор не їм, хіба що раз в тиждень маленький кусочок чогось солодкого.
3 рази і перекус,інакше не можу,дуже смокче шлунок.
Тримаю свічку
• 17 марта в 16:40
Ответ дляЗ вишневого садка
Коментар не мені,але я не зрозуміла,як на 2300 худнути,а на 1200 набирати?

Мой_ужин• 17 марта в 16:54
Ответ дляТримаю свічку
Сон теж впливає.
Треба лягати спати до 23:00.
Інакше майже не виробляється гормон, який відповідає за нормальний обмін речовин.
Треба лягати спати до 23:00.

Гага Газу• 17 марта в 17:00
чтоб худеть надо еще, чтоб жиры в вашем кбжу не превышали 1 г на 1 кг веса
Сарафанное радио• 17 марта в 17:01
где-то вы неверно считаете, это сто процентов. Что-то не учитываете