Скляна миша• 17 марта 2025
Только честно, вам нравятся эти брюки?
Скини тю-тю из моды, теперь писк моды эти штанци, когда я их вижу сразу в голове играет песня "У курского вокзала стою я молодой..."
Скажите честно они вам нра?Будете носить?
Прошла по магазинам или остатки скини висят или эти трубы парохода:)))
Я не тону• 17 марта 2025
Ответ дляСкляна миша
я выбираю, а 99% следуют просто моде
Мамкина модница выбиральщица
Помидорина• 17 марта 2025
Ответ дляЗаліковий троль
Такі моделі навіть тендітну фігуру зроблять бочкою.
Насправді ці моделі брюк для того щоб приховати деякі нерівності і округлості ніг.
Насправді ні)
Міряю від одиниці• 17 марта 2025
Ответ дляСкляна миша
это хорошо что у вас подходящий типаж, но их же навяжут всем типажам и фигурам :) вы же понимаете что это будет похлеще скини?
Как можно кому то навязать брюки? Зайдите в любой магазин, там десятки разных фасонов, не сходите с ума.
Полюю на дрони• 17 марта 2025
Ответ дляСкляна миша
но их наденут и яблоки и груши и так далее
Это прекрасно) потому что все относительно:)
Заліковий троль• 17 марта 2025
Ответ дляПомидорина
Насправді ні)
Це якщо вгадати потрібну модель на свою ж@пку. Тоді дійсно така модель джинс скорегує фігуру.
Із показаних на фото хіба що 5 варіант нормальний, але і він одягнений на тендітну фігуру.
Скляна миша
• 17 марта 2025
Ответ дляМіряю від одиниці
напишите в гугеле модные брюки джинсы 2025 и смотрите что там
Я б такое не носила, но продаю• 17 марта 2025
Ответ дляСкляна миша
Не навяжут. Как носила скинни так и буду носить.
Ответ дляСкляна миша
я выбираю, а 99% следуют просто моде
80% на улицах в скинни.
Міряю від одиниці• 17 марта 2025
Ответ дляСкляна миша
Вот вам пару скринов с сайта Зары, чтобы вы меньше трындели что везде остатки скини и то что на ваших фото и больше ничего.
Ответ дляСкляна миша
Не наденут.
ВундерКИНГ• 17 марта 2025
Ответ дляСкляна миша
Широкие штаны уже несколько лет носят ,вы будто сегодня впервые зашли в магазин и увидели их
И момов полно в продаже ,и узких
Сейчас вообще мода на любой вкус
И момов полно в продаже ,и узких
Сейчас вообще мода на любой вкус
Вареничніца• 17 марта 2025
мода 2000х знову з нами )
по факту, на інших гарно, особливо тоненьких довгоногих дівчатах
але мені не пасує (
Мені моми найбільше подобалися
але мені не пасує (
Мені моми найбільше подобалися
Обижулька• 17 марта 2025
Ответ длянеДодекаэдр
они офигенные
скини это жесть
все больше 40го размера в них как тюлени выброшенные на берег
скини это жесть
Таке враження що у вашого чоловіка чоловіка коханка 46 розміру і вас аж розпирає від злості.
Ответ дляВундерКИНГ
И момов полно в продаже ,и узких
Сейчас вообще мода на любой вкус
И момов полно в продаже ,и узких
Сейчас вообще мода на любой вкус
Полюю на дрони• 17 марта 2025
Ответ дляОбижулька
Логіка залізна😀
Акукарача• 17 марта 2025
Так, мені подобаються.
Собі дозволити можу не всі широкі моделі, але просто в захваті, як широкі джинси з середньою або низькою посадкою сидять на доньці, особливо з укороченими футболкою або топом в обтяжку.
Тётушка Лошадь• 17 марта 2025
Мене теж лякали подібні моделі, але вирішира поміряти і, на моє здивування, вони чудово сіли і гарно підкреслили фігуру. В мене 38 розмір. Була шокована, що мені в них гарно.
Ви міряли, може й вам буде гарно?
Акукарача• 17 марта 2025
Ответ дляСкляна миша
Чому ’нав´яжуть’ всім?
Зараз дуже демократична мода, яка дозволяє кожному знайти щось своє.
Я, наприклад, в захваті, що зараз знову в моді прямі вільного крою джинси з середньою посадкою, вони найбільше мені підходять, ще и трендові.
Мовчу, але хочу• 17 марта 2025
Ответ дляПомидорина
Зараз вам напишуть, що ви жирна)))
Я теж 38 і 176 мені ідеально
Мне даже интересно было бы узнать, в каком месте я жирная.))