Манкоголік• 17 марта 2025
В шоці з цін на футболки.
Обираю футболки на літо, це жах 600-800-1000грн🤯ті, які подобаються і якість гарна. А в яку ціну у вас, де купуєте?
Україна понад усе!• 18 марта 2025
Купую у вересні і жовтні за копійки на наступний сезон. Так само як я зараз покупляла теплі кашемірові світера і гольфи на розпродажі, які були по 6-9 тис.а стали 3700. -4500 тис. Кашемір вічний. Моїм старим світерам по 7-8 років. І їм ніфіга нема.
Дурні купляють в сезон і платять великі гроші.розумні купують на розпродажах у кінці сезону на наступний. Я не бідна дама. Але я майже ніколи не купую за повну вартість. Так, це час,треба шукати і міряти.але воно того вартує. Наприклад мені по роботі треба костюми.один з магазинів це Arber. Піджаки красиві.класичні.не мішки безформенні. Так вони по 5-6 тис. А я 3 тижні тому купила за 2200 останній розмір. Дочці підлітку купила на наст сезон крутецьку куртку. Була 7 тис стала 3500. Отже, все купую у кінці сезону. В минулому році наьрала суконь, лляних сарафанів.блуз на цю весну і літо. Ціни були на 50-70 % дешевше. Якбизараз прийшлося брати-витратиоа би в 3-4 р дорожче. Бо цвни дуже виросли. Із вщуттям так само. Бомоніжки брала в кінці літа
Грушки-яблочки• 18 марта 2025
Ответ дляМанкоголік
Дорого, бо по 800 я купую худі вже, то за футболку якось шкода таких самих грошей, за просту, білу футболку.
Так пишете, що обирете серединє)
Це і є 600 800 гривень від 300 до 1200
Дама_с_коготками• 18 марта 2025
Ответ дляМанкоголік
А після 10-го прання, що з ними?
З ними и после 3-го прання так собі, я їх тількі як піжамні використовую.
Морская свинка• 18 марта 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Автору это как поможет? Она смотается в Италию ?
Купить при нагоді
Квитки були по 27 євро ( на літак )
Кундалина• 18 марта 2025
Ответ дляУкраїна понад усе!
Підкажіть, будь ласка, де пошукати жіночі кашемірові або мериносові джемпери. Дякую.
Ніколи не збрешу• 18 марта 2025
Ответ дляМорская свинка
Купить при нагоді
Квитки були по 27 євро ( на літак )
Автор спросила о футболках)
она их не может купить,а вы говорите билеты...
Україна понад усе!• 18 марта 2025
Ответ дляКундалина
На виставці Всі Свої в Києві на узвозі. Була на цих вихідних. Таких колосальних знижок на кашемір ще не бачила.
Кундалина• 18 марта 2025
Ответ дляУкраїна понад усе!
Я не в Києві. А ТМ можете назвати?
Ку-кусик• 18 марта 2025
Открыла для себя футболки с тему.
Читаю отзывы, смотрю реальные фото и выбираю только то, что 100% хлопок.
На удивление, приходят в основном плотные хорошие футболки.
Плету интриги• 18 марта 2025
Ответ дляБяки-козяки
Нормальної якості футболка після 10 прання не сіріє.
Что значит нормального качества? Ткань банально снашивается, забивается ворсинками, как выше написали, жиром, потом. Если не желтеет, так сереет.
Плету интриги• 18 марта 2025
Ответ дляБурундучиха
А я толстая. Мои стоят по 800, других размеров нет и таких же качественных. В ТЦ на меня ничего не налезет
Только не говорите что на пошив надо больше ткани и потому дороже.
Плету интриги• 18 марта 2025
Ответ дляГарантую неперелевки
вы серьезно? хлопок на 90 градусах???!! ну если после стирки сразу в мусорку.....то конечно
Она с рисунком тоже стирают при 90 градусов. Цветные, все все все. Все белое. Фанатка температуры побольше
Плету интриги• 18 марта 2025
Ответ дляНі за холодну воду
На распродаже накупила
Мой личный рекорд на распродаже футболка за 1.70€. Футболка молочного цвета. Не знаю какой бренд, но я так рада)) качество норм)
Обижулька• 18 марта 2025
Ответ дляМанкоголік
1850 грн, ну за що?😯
Я в Нью Йоркере покупала, по 5 евро на распродаже. На каждый день - стирать и тягать не жалко.
Забризкана водою• 18 марта 2025
Ответ дляПушкининиана
Я можу і без порівняння побачити, що вона білосніжна. Цього достатньо. Найголовніше, що не сіріє, такого ніколи не було. Але я кажу, перу при високих температурах. І якщо сама футболка буде неякісна, то буде величезна усадка...
А от чорні перу зазвичай при 30° 40° гелем для чорного одягу. З ними також все добре, колір насичений.
Одним словом, від прання все залежить. Треба експериментувати і підібрати найкраще прання для вашої футболки, врахувавши всі нюанси. Сіріти немає сама собою, щось на це впливає. Якщо посіріла, можна спробувати випрати при вищій температурі...
А вам не спадало на думку, що в більшості вода жахливої якості? У волоссі метали накопичуються, не те що в тканинах.
Забризкана водою• 18 марта 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
Есть много футболок с Зары. У НМ футболки говно. Но самые классные это кос и Массимо. Ещё (не все) аркет неплохи. Но кос обожаю - не длинные приятные чистый цвет, мягкие, но дорого. Период урви лишь бы что по сейлу прошел у меня. естественно.
НМ мужской отдел базовые белые гораздо лучше чем COS
Свідок Перемоги• 18 марта 2025
На Мангоаутлете по 4-8 евро/шт, каждый сезон по 5 шт беру, потом переходят в разряд домашних и в утиль. Но я покупаю в основном белые.
Дама_из_рекламы• 18 марта 2025
Ответ дляЗабризкана водою
Не верю. У мужа есть футболки НМ. Это кишка по сравнению с кос клин кат
Мудробаба• 18 марта 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
Можна я влізу, у НМ в лінійці преміум дуже гарна бавовна, гарніше не гарніше кос, але поряд, аркет то взагалі аналог кос, але цінник вище базової лінійки НМ
Дама_из_рекламы• 18 марта 2025
Ответ дляМудробаба
В Кос мне нравятся только клин кат. Они и мягкие и плотные. Остальные хуже. У аркет я вернула свои а мужу и сыну оставила. А в НМ премиум брала хлопок лен сыну - ну такое... В НМ премиум хорошие пуховики и свитера)
Дама_из_рекламы• 18 марта 2025
Ответ дляЗабризкана водою
У нм мужской наверное и длина другая? У кос клин - она не длинная, то что нужно под пиджак куртку. Она красивого белого цвета. У нм многие желтят, хотя на фото белые
Бяки-козяки• 18 марта 2025
Ответ дляПлету интриги
Только одни футболки через 10 стирок вытянутые, заношенные и серые\желтые. А другие через 5 лет такие
Дама_из_рекламы• 18 марта 2025
Ответ дляКундалина
В сейл на НМ премиум.
Бяки-козяки• 18 марта 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
Підтримую.
Hm особливо базові- мабуть тільки спати в них
Дама_из_рекламы• 18 марта 2025
Ответ дляБяки-козяки
Підтримую.
Как нижний слой невидимый зимой вполне. Но как самостоятельные - такое и горловина тоже плохо оформлена изначально или растягивается от стирки