Мішечок щастя• Изменено 18 марта в 03:07

Київ. В школу тільки за місцем реєстрації чи?…

Підкажіть, будь ласка, які зараз правила переведення з однієї школи до іншої? Чи можна перевести дитину, яка зараз в 5 класі, в школу не за місцем реєстрації?
Дитина зараз навчається в дистанційній школі Оптима і ми на даний час живемо не в Києві вдома, а в іншому регіоні в Україні. Плануємо повертатися додому в Київ і хочемо влаштувати дитину до звичайної школи. Але за нашим місцем реєстрації школа не айс. Хочемо перевести в іншу, яка трохи далі і наше місце проживання не входить в коло тої школи. Які у нас шанси потрапити туди? Дитина з інвалідністю - не інклюзивна, в неї хвороба Віллебрандта.
Баба Йога• 18 марта в 03:10
Если есть места - возьмут
Единорог_помог• 18 марта в 06:12
Вам нужно заранее идти к руководству, выяснить будут ли на следующий год места и договариваться. Есть школы, в которые чтоб попасть-нужно искать «решалу»
Екатерина27• 18 марта в 06:16
Сейчас есть места практически в всех школах. Но в 5 класс могут быть тесты вступительные.
Тоскующая• 18 марта в 06:46
Школа за місцем реєстрації - це гарантоване право, а не обов´язок. Тобто, якщо в іншу бажану школу потрапити не вдалося, в школу за місцем реєстрації зобов´язані зареєструвати незалежно від часу подання заяви та наявності місць. Пишіть заяву в бажану школу, а далі буде видно.
Домашка• 18 марта в 07:21
Сейчас есть места во все школы. В соседнюю школу до войны было с трудом попасть. Осенью еле добрали первые классы, брали всех подряд.
Пусин Кукин• 18 марта в 08:19
Зависит от школы и от мест в ней. Мы впо в Киеве, тоесть льготы есть. Наша по месту проживания тоже не айс.. В 22м году, даже учитывая количество уехавших, не взяли в 2 школы: словянская и логос, в 315 вообще без проблем (это был 4й класс). Не знаю как поступали дети в 5й и 6й класс,но новенькие тоже были и немало. Ну и ещё вариант по вступительным в лицеи, где конкурсный отбор. Там вообще не имеет значение ваше место проживания, только результаты экзаменов важны при наличии свободных мест
Педиатор_я• 18 марта в 08:36
Навіть в Києві мало дітей в школах, тепер є місця в усіх. Навіть УФМЛ почав наьирати 7й клас, бо діти роз´їхалися.
Бодіпозітівна• 18 марта в 09:22
Есть школы где в 5 класс сдают экзамены вступительные и берут по итогам рейтинга. На сайте в лицеи сына каждую четверть обновляются данные о наличии свободных мест в классах. Звоните в школу и уточняйте
Бодіпозітівна• 18 марта в 09:22
Ответ дляПедиатор_я
Вы сейчас серьезно ? Сколько ВПО в Киеве Вы знаете?
ДваДваВісім• 18 марта в 09:31
Мою дочку не взяли. Сказали, що не має місць, хоча я приносила табель і показувала, що вона відмінниця. Після цього прийшла знайома домовлятися і їх сина взяли. Я питала як вона домовилася, а у відповідь: ну ти що не знаєш як треба домовлятися?
Катастрофи я в цьому не бачу, але звісно, що хотіла доньку перевести в кращу школу.
Педиатор_я• 18 марта в 09:32
Ответ дляБодіпозітівна
Набагато менше, аніж киян, які виїхали після 22, ви знаєте?

Знайдіть мені киянина, у якого в 21 році в класі було менше дітей, аніж в 24.
Я маю стосунок до школи і в курсі.
Бодіпозітівна• 18 марта в 09:34
Ответ дляПедиатор_я

Я маю стосунок до школи і в курсі.
Зависит ещё от школы. У меня возле дома 2 лицея и школа так вот в лицеи очень большая очередь приоритет тем кто по прописке, потом ВПО согласно очереди и потом уже те кто не по прописке и без льгот, а в обычную школу берут всех подряд ещё и недобор у них . И не сравнивайте 22 и 25. Многие ’ выехавшие киевляне’ уже вернулись и живут дома
Педиатор_я• 18 марта в 09:35
Ответ дляБодіпозітівна
Зараз нема звичайних шкіл, всі гімназії чи ліцеї, мова про спеціалізовані школи Оболоні, якщо зовсім конкретно.
Педиатор_я• 18 марта в 09:36
Ответ дляБодіпозітівна
Я порівнюю 21 і 24
Бодіпозітівна• 18 марта в 09:37
Ответ дляПедиатор_я
Есть и обычные школы. Как минимум в днепровском районе. И повторю все зависит от учебного заведения и условий в нем
Педиатор_я• 18 марта в 09:38
Ответ дляБодіпозітівна
Я вже писала про УФМЛ, вже куди більш рейтингова школа, і то дітей недобір.
Бодіпозітівна• 18 марта в 09:40
Ответ дляПедиатор_я
Ну да все мечтают и имеют талант учиться в физико- математическом лицеи))) вы сравнили конечно . Да и отзывы о нем не самые хорошие. Это как славянская гимназия на Позняках там мечтают учиться те кто не живёт рядом и не в курсе о том, что там твориться)))
Забагаловка• 18 марта в 09:41
Ответ дляБодіпозітівна
уже нет)))обычные школы теперь гимназии
Педиатор_я• 18 марта в 09:47
Ответ дляБодіпозітівна
Є об´єктивні рейтинги шкіл, а не суб´єктивні відгуки, це раз.
Нема школи, де зараз вчиться дітей більше, аніж до 22 року, це два.
Числа не брешуть.
polski• 18 марта в 09:49
Ответ дляЗабагаловка
уже нет)))обычные школы теперь гимназии
Точно этож в прошлом году все нвк стали лицеями, а многие ужасные школы гимназиями . Но сути это не меняет. Если школа гав...но то идти в нее не хотят .
Anna_UA_• 18 марта в 10:11
А чим Вам Оптима не підійшла?
Лепешечка• 18 марта в 11:35
Ответ дляДваДваВісім
Не засмучуйтеся, значить не ваше, якщо дитина гарно вчиться, моніторте вступ у хороші ліцеї/гімназії. Ми 29 серпня надумали змінити школу, здали тести в дві, в обидві пройшли, зазвичай перша вступна хвиля в червні, звісно тепер приходиться їздити і є свої мінуси, але є нормальне навчання.
Лепешечка• 18 марта в 11:48
Ответ дляПедиатор_я
Так, вони ніколи не брали 7-й клас, як і 145 ліцей, а цього року і в таких школах дефіцит, я навіть не знала, що УФМЛ теж набирав 7-і класи.
Говорю відверто• 18 марта в 12:45
в нашу гімназію вступ по іспитам якщо не за місцем реєстрації
іспити у червні
заяви у квітні почали приймати
Самохвалова• 21 марта в 13:45
Ответ дляПедиатор_я
Так і вчителя виїхали теж!
Педиатор_я• 21 марта в 15:42
Ответ дляСамохвалова
Так і вчителя виїхали теж!
І що? Від того школи закрилися? Набрали нових. До речі, мало хто виїхав, на відміну від лікарів, бо на вчительську роботу з українською педосвітою не беруть.