Сегодня я не я• 19 марта в 10:58
Проблема шкільного туалету
Дівчата, підкажіть тут будь-ласка. Син навчається у 6 класі, є проблема туалету. Ніколи не ходить туди! У них хоч і є двері, але замків немає, кожен може відкрити кабінку під час "процесу". Причому в молодшій школі було те саме, але ходив. А з 5 щось трапилося і перестав, терпить. Та й учора не дотерпів. На порозі все сталося. Тепер не хоче йти до школи, просить перевести до іншої. Сьогодні залишила його вдома, а сама гадаю. Чи має сенс йти до директора і як вирішувати питання із замками? Чи реально простіше перекласти, якщо сам просить?
Тролю як можу• 19 марта в 10:59
Який саме масштаб трагедії стався у дитини?
Обпісявся чи гірше?
ПадаюВреверансах• 19 марта в 11:00
Капец.
Я би як мінімум задала питання адміністрації чого так.
Але згадую в нас в школі теж не закривались двері. І не було навіть кабінки. Просто 4 дирки. В туалет ходити по двоє
СМСница• 19 марта в 11:00
У нас не было ни кабинок, ни перегородок, так у девочек ещё и месячные. В туалет всё равно ходили. Может, к психологу?
Хомо_сапиенс• 19 марта в 11:00
Ребенка пока оставить дома. Поговорить с директором. Не идет на контакт - менять школу
Рожайтретьего• 19 марта в 11:01
Случилось в школе или дома? Перевод врят ли что то решит, в другой школе тоже может не быть замков. Вам надо как то узнать что случилось
ПадаюВреверансах• 19 марта в 11:01
Ответ дляХомо_сапиенс
Мені здається нема більшого стресу дитині, як зміна школи.
Хомо_сапиенс• 19 марта в 11:02
Ответ дляПадаюВреверансах
Ну, вы не сын автора. Может, ему здаеться по-другому
Я такая - жду трамвая• 19 марта в 11:03
Ответ дляПадаюВреверансах
Капец.
І в нас так само. В туалет ходили по черзі, один стереже, потім другий.
Сегодня я не я
• 19 марта в 11:03
Ответ дляТролю як можу
Обпісявся чи гірше?
по маленькому не дотерпів
Рожайтретьего• 19 марта в 11:03
Ответ дляСегодня я не я
по маленькому не дотерпів
В школе или уже дома?
Бочка порохУ• 19 марта в 11:04
Ответ дляПадаюВреверансах
Капец.
У нас пытались ставить замки на кабинки, но они не проживают и неделю. Портят ученики
Цветочница• 19 марта в 11:04
Я понимаю вашего сына, у нас в школе даже дверей не было и сходить по большому вообще не реально было.
КучМала• 19 марта в 11:04
Ответ дляСегодня я не я
по маленькому не дотерпів
хай виходить в туалет на уроці, тоді коли там нікого немає, якщо дуже хоче
Тролю як можу• 19 марта в 11:04
Ответ дляСегодня я не я
по маленькому не дотерпів
Автор, ну по маленькому боятися то вже трохи перебор. Особливо хлопчику.
Він же може спиною до дверей стати.
Тут у дитини психологічна якась проблема.
Він же може спиною до дверей стати.
ЛюбимаЯНЬ• 19 марта в 11:05
Ответ дляКучМала
А тут уже учителя могут не отпускать :(
КучМала• 19 марта в 11:05
я купки класти в школі виходила на уроках, коли ніхто не заважає і не бачить..
Сегодня я не я
• 19 марта в 11:05
Ответ дляРожайтретьего
В школе или уже дома?
Вдома, тільки зайшов й все..
КучМала• 19 марта в 11:05
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
А тут уже учителя могут не отпускать :(
ну не мають права. В школі моїх дітей - відпускають. Не вкакуватись же на уроці...
Хомо_сапиенс• 19 марта в 11:06
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
А тут уже учителя могут не отпускать :(
А зачем их в такой ситуации слушать? Или думаете, грудью на дверх встанут?
После 18• 19 марта в 11:06
Я би хоча б спробувала.
Але ви впевнені, що з стном нічого більш неприємного не сталося в туалеті?
Бо якщо двері є, але нема замка, люди просто притримують двері рукою.
ГейСюда• 19 марта в 11:06
Автор, зміна школи нічого не змінить.
Це масовий дурдом.
На 2 поверхи 1 робочий туалет.
Двері або зламані, або закриваються так, що щілина до 20 см.
Теж діти терплять, просяться на уроках, бо така черга, що не встигають сходити в один туалет всі бажаючі.
Директор про це знає.
Я думаю, що треба зробити відео, написати в групу ’батьки сос’ і звертатися, куди там порядять.
Я зверталася до КР - її відповідь : дітки пристосувалися. 😳😡
Три тижні була дистанційка, могли погладити. Ніхто нічого не зробив.
Це масовий дурдом.
На 2 поверхи 1 робочий туалет.
Директор про це знає.
Простецкая• 19 марта в 11:06
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Замков нет по технике безопасности
Какой безопасности? Школа- это не послеоперационное отделение. Обычнычного крючка или защёлки,которую можно открыть снаружи,вполне хватило бы
Тролю як можу• 19 марта в 11:06
Ответ дляСегодня я не я
Вдома, тільки зайшов й все..
Ну добре, що хоч вдома.
А то б діти ще засміяли і масштаби трагедії були більше.
Сходіть з дитиною до психолога дитячого з цією проблемою.
ГейСюда• 19 марта в 11:06
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Замков нет по технике безопасности
Покажіть, де це написано?
Замков на кабинках в школе не было. Девочки спокойно по двое. Одна дело делает, вторая ее прикрывает. Это прям в порядке вещей было. А пацанам и того проще. Отвернулся ко всем спиной и дзюрит.
Я не думаю, что вам установят двери и замки на кабинки после вашей просьбы
ГейСюда• 19 марта в 11:07
Ответ дляКучМала
Не всі вчителі відпускають. І це не варіант
ЛюбимаЯНЬ• 19 марта в 11:07
Ответ дляКучМала
Не мають, але трапляються такі :(
Кондуктор маршрутки• 19 марта в 11:07
Я майже впевнена в туалеті щось сталося. Питання не власне в замках.