Прикуси Язика• 20 марта 2025
Мій біль - пʼятки
На початку місяця була на педикюрі … зараз знову жах, періодично мажу карбодерм, але ситуація не покращується .
Оля_с_киркою• 20 марта 2025
У меня от кислотного пилинга кожа нарастает в три раза больше. Тру обычная щёткой для педикюра плюс увлажнение каждый день нормальные У вас пятки только надо кремом мазать
Вкаблучках• 20 марта 2025
Ответ дляПрикуси Язика
На педикюр
Рекомендую сходити до подолога.
Небо і земля.
Сама тиждень тому ходила.
Небо і земля.
Сама тиждень тому ходила.
Гага Газу• 20 марта 2025
Ответ дляПрикуси Язика
Моя тема перша. Планувала наступний похід в кінці квітня до майстра 🫣
Купіть мазь календули, вона гривень 30 коштує.
Мажте перед сном через день, стане суттєво краще.
Прикуси Язика
• 20 марта 2025
Ответ дляОля_с_киркою
Пілінг робили ще до війни
Прикуси Язика
• 20 марта 2025
Ответ дляВкаблучках
Рекомендую сходити до подолога.
Небо і земля.
Сама тиждень тому ходила.
Небо і земля.
Сама тиждень тому ходила.
Що саме ви робили ?
Гарнюнька• 20 марта 2025
Не вижу там прям ужаса, пед кюр делайте ежемесячно, и каждый день мажте кремом , а не периодически.
Прикуси Язика
• 20 марта 2025
Ответ дляГарнюнька
А мені здається , що у всіх рожеві пятки🫣
Гарнюнька• 20 марта 2025
Ответ дляПрикуси Язика
Ухаживать ха пятнами ежедневно, а не периодически, будут и у вас всегда розовые.
Тумба-юмба• 20 марта 2025
Авторе, дуже рекомендую цей крем. У моєї мами ще гірше, то крем класно допомагає. Єдине, він не вбирається до кінця, на ранок потребує змивання. Найкраще, що взагалі тестувала для ніг та п´яток
Перловая Кашка• 20 марта 2025
Після народження дитини теж з´явилась така проблема, тому ходжу на педікюр і майстер апаратом гарно зашліфовує, якщо десь трохи починає чіплятися шкіра, то тільки по сухій шкірі можу вдома своєю пилкою пошліфувати і обов´язково крем кожен день.
Муркошечка• 20 апреля 2025
Ответ дляПерловая Кашка
Порадьте який у Вас крем?