Я про те, чи тільки мені здалось, що його звинувачення матері якісь надумані. Як модно останні роки в усьому звинувачувати батьків, що не долюбили, не приділяли уваги і тд. І він цю недолюбленість прям проніс крізь все життя, і це типу штовхнуло його до наркотиків. І сам же описує, як мати за ним ридала, коли він поїхав до батька, як жила в лікарні з ним і тд.
Короче, якийсь дисонанс
Ответ дляcoch100
Я слышала о пристрастиях Мэттью Перри, но даже не подозревала о масштабах этой зависимости. Я не разочаровалась в актере, но честно и сочувствия у меня его история не вызвала. Я просто предпочла бы не знать всех этих подробностей
А чому співчуття не викликала? Цікаво
Елена 2016• 20 марта в 13:45
Ответ дляЕвга-9246
А чому співчуття не викликала? Цікаво
если вы о автобиографической книге, то мое мнение - это грустная история, рассказанная веселым человеком....смысл в том, как легко можно ’проеб....’ свою жизнь, в целом книга честная и прямая. Борьба всю жизнь за себя, которая проиграна. Что сказать... грустно, но честно.
Ответ дляНезламна
Поки в процесі. Борюся з почуттям знецінення чужих проблем, але, блін, хлопець з жиру бісився
Не знаю, мені дуже жаль його. До залежності відношусь як до справжньої хвороби. Знаю, як ці люди страждають. Це все одно, що сказати, що люди з депресією просто з жиру бісяться)
Ответ дляЕвга-9246
С х..рали. онкология - это болезнь которую человек не выбирает. А пить или не пить употреблять наркотики или нет это выбор каждого
Ответ дляЕвга-9246
Ого, я думала в сучасному світі вже ніхто не думає такими совковими шаблонами)
Почему вы оправдываете зависимости? Естественный отбор. Мой дед пил, мать меня била, но я не пью, не курю и не принимаю наркотики. Жила в бедности, сейчас живу так как и не мечтала. Все от человека зависит. Слабые выбывают. Он был обычным слабаком
Ответ дляsamataka
А що думаєте про депресію?
Ответ дляЕвга-9246
Да ну,приймати наркотики чи ні це вибір людини.Як депресію можна порівняти,з наркозалежністю
Ответ дляЕвга-9246
Ніт. Мова про інше - про ставлення до залежності як до хвороби.
Зависимость - это не болезнь. Человек выбирает наркотики осознано. Рак - это болезнь, депрессия - это болезнь. Все остальное - просто естественный отбор, как подростки, которые прыгают с крыш или на электрички лазят. Тупое прожигание жизни
Ответ дляЕвга-9246
Ну правильно. Вы бы его понимали, сочувствовали , жалели мочу за ним подтирали , ссаные простыни стирали. ходили бы на работу , тащили домой сумки покупали бы ему водку или пиво, проветривали перегар . иногда не очень часто терпели побои но вас бы вдохновляло и это бьёт значит любит
талый снег• 20 марта в 14:09
Є люди, які дуже схильні до залежностей. Спробують разок - і пропав. А є що себе могут контролювати. Хтось легко кидає палити, а хтось не може, і це не про силу волі, це на фізичному рівні.