АнтиТанкист• 20 марта 2025
Вопрос когда ребенок живет отдельно
Имеем ситуацию. У нас двое детей. Мужа сейчас дома нет. Бывает но редко. Всё и все на мне. Быт , дети, расходы, доходы) а если серьезно. Старшая дочь съехала в ноябре и живет отдельно с парнем. Заочно учиться( она мне так говорила) есть подработка, парень её работает. Снимают жилье дорогое 17 тыс плюс комуналтные( в скромной жилье жить не хотят ) короче вопрос в чем: проблемы по умеет надо пройти две практики по 4 тыс дай денег она мне говорит, просит , на лечения зуба просит, я говорю что кроме тебя и твоих расходов есть еще куча расходов . У меня денег в обрез . Оплачу курсовые и практики неделю буду сидеть в проголодь. Есть младший ребенок. 🧒 как быть? Еще, говорю а что парень как в вас с бюджетом? Говорит в него денег нет и не трогай его к него свои проблемы. Понимаю одно, если не оплачу практики она не до учится . Что делать? Быть овечкой и вестись?
Я-ваш шанс• 20 марта 2025
Ответ дляДама_с_караваем
Відповідно до частини 2 статті 27 Конвенції ООН про права дитини від 20.11.1989 батьки або інші особи, які виховують дитину, несуть основну відповідальність за забезпечення в межах своїх здібностей і фінансових можливостей умов життя, необхідних для розвитку дитини.
Правовий статус дитини має особа до досягнення нею повноліття. Але трапляються у житті випадки, коли діти, які досягли 18 років, у силу об’єктивних причин усе ще потребують фінансової допомоги та підтримки батьків.
Главою 16 Сімейного кодексу України визначено обов’язок батьків утримувати повнолітніх дочку, сина та виконання цього обов’язку.
Детальніше про обов’язок батьків утримувати повнолітніх дітей розповідає заступниця директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області Олена Іпатенко.
Батьки зобов’язані утримувати своїх повнолітніх дітей за умови, що вони можуть надати матеріальну допомогу, у наступних випадках.
Якщо діти є непрацездатними і потребують матеріальної допомоги.
При цьому отримання повнолітнім непрацездатним дочкою/сином доходів, які є більшими за прожитковий мінімум, автоматично не свідчить, що вони не потребують матеріальної допомоги.
Якщо діти продовжують навчання і у зв’язку з цим потребують матеріальної допомоги, до досягнення ними 23 років.
Право на утримання припиняється у разі припинення навчання (закінчення навчання чи відрахуванням з навчального закладу) і не припиняється на період канікул.
Відповідно до пункту 20 постанови Пленуму Верховного Суду України від 15.05.2006 №3 «Про застосування судами окремих положень норм Сімейного кодексу України при розгляді справ щодо батьківства, материнства та стягнення аліментів» обов’язок батьків утримувати повнолітніх дочку, сина, які продовжують навчатися після досягнення повноліття (незалежно від форми навчання), виникає за обов’язкової сукупності таких юридичних фактів:
досягнення дочкою, сином віку, який перевищує 18, але є меншим 23 років;
продовження ними навчання;
потреба у зв’язку з цим у матеріальній допомозі;
наявність у батьків можливості надавати таку допомогу.
продовження ними навчання;
Супер, а теперь ещё раз читаем мой вопрос и даём ответ, если вы уверены в своей правоте)
На границе• 20 марта 2025
Ответ дляПсихологічка
Інтимне життя не робить з дівчини/хлопця дорослих. Що за мислення бабки на лавці
Це - мислення зрілої і дорослої до інтимного життя відповідальної людини
АнтиТанкист
• 20 марта 2025
Ответ дляНа границе
ночами)))) відробляє проживання в квартирі)))
Не работает она ночами
Психологічка• 20 марта 2025
Ответ дляНа границе
Інтимне життя не робить зрілими. Це якесь недолуге мислення
На границе• 20 марта 2025
Ответ дляПсихологічка
недолуге мислення - це потакати інстинктам недорозвинутих в дорослому плані особин.
На границе• 20 марта 2025
Ответ дляПсихологічка
Батьки мають утримувати дітей до 23 років, якщо ті навчаються. Якщо ви не в курсі
Ви спочатку прочитайте при якій формі навчання, перш ніж тут ’курсувати’. Друге, у такої ’дитини’ тоді прямий обов’язок - вчитись
кнопкодав• 20 марта 2025
Я не розумію, навіщо знімати таку дорогу квартиру при відсутності власних коштів на це. У мене доньці також 23, вже три роки живе з хлопцем - їм теж подобається знімати гарне житло в центрі міста, знімають двушку за 15т недалеко від Опери у Львові. Але знімають навпіл. І заробляють обоє на це. Працювала по10 год, тягнула стаціонар магістратуру (онлайн), основну роботу (онлайн), як фоп кілька проектів на фрілансі, ще й підробляла репетиторством, бо її діти, яких набрала на 2-3 курсі ще відмовлялися шукати інших репетиторів. Це капець як важко і фізично, і психологічно. Я б завжди могла дати грошей - не хоче. Кілька разів хотіла бросати навчання, я наполягла довчитися, радила переполовинити роботу. Якщо у доньки автора не виходить суміщати роботу і навчання - не треба марнувати час і гроші, варто обрати щось одне. Краще навчання, але урізати апетити щодо житла, розваг і всього іншого, крім здоров´я. Якщо у хлопця все серйозно, то чому не допомагає?
КонхфЭдкаТузик• 20 марта 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Та в нее Долгов полно
У вас странноватое построение фраз. Диалект средней полосы россии?
когдадеЦкие• 20 марта 2025
Зуб лечение оплатила бы. Практику нет. Впервые встречаю платную практику. Что за специальность?
На границе• 20 марта 2025
Ответ дляПсихологічка
У житті ж різні моменти. Ваша молодість не прийшлась на військовий час. Не треба порівнювати
от тільки не треба інфантилам і любителям їхати на чужому горбу маніпулювати військовим часом
Глубоководная селедка• 20 марта 2025
Не розумію оцього бажання ’круто’ жити, не заробляючи на цю крутість. Навіщо їм квартира за 17 тис, якщо вони її не тягнуть?
Доньці 22, хлопець - її ровесник, обоє вчаться і працюють. Житло вибирали собі як мога дешевше, але прив´язані до роботи, а там район дорогий, тож дуже дешево не вийшло. Теж дивляться на комплекс з басейном, тенісним кортом та шикарною територією, але там квартира ван бедрум коштує 2.5 тис, а вони знімають в комплексі попростіше за 1.9 тис.
Треба вчитись триматись в рамках свого бюджету.
На границе• 20 марта 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Не работает она ночами
як не працює? а сожителькою?))) це тяжкий труд, особливо коли ’не трогай его к него свои проблемы’
Дама_с_караваем• 20 марта 2025
Ответ дляЯ-ваш шанс
Вы писали про заочную форму обучения?
Шотуткоїться?• 20 марта 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Та в нее Долгов полно
Какие могут быть деньги взрослому человеку? У неё между ног все выросло и живут на широкую ногу , так пусть сама себя обеспечивает.
Психологічка• 20 марта 2025
Ответ дляНа границе
Тільки не треба порівнювати мирне небо і війну 🫵
Я-ваш шанс• 20 марта 2025
Ответ дляДама_с_караваем
Вы писали про заочную форму обучения?
Я писала, что только на дневном надо учиться. Так как со статьей? Будет?)
Я-ваш шанс• 20 марта 2025
Ответ дляПсихологічка
Да при чем тут война? Она же не мешает жить с парнем в комфорте, а для учебы помеха?)
Дама_с_караваем• 20 марта 2025
Ответ дляЯ-ваш шанс
А здесь вы о чем писали?
А статья была выше. Или вам снова продублировать?
Психологічка• 21 марта 2025
Ответ дляЯ-ваш шанс
Ви або прикидаєтесь, або реально така і є. Подальша розмова немає сенсу. На все добре 👋
Я-ваш шанс• 21 марта 2025
Ответ дляДама_с_караваем
А здесь вы о чем писали?
НЕ на заочном, где была статья из Семейного кодекса Украины?
Я-ваш шанс• 21 марта 2025
Ответ дляПсихологічка
Я реально задаю вопрос по сути, потому как получается, что война только обучению мешает, а все остальное ок.
Дама_с_караваем• 21 марта 2025
Ответ дляЯ-ваш шанс
Психологичка таки была права))
Видите, там под синенькими буковками пишут ’незалежно від форми навчання’?
Глава 16 (это было в посте 106) статья 199
Я-ваш шанс• 21 марта 2025
Ответ дляДама_с_караваем
Психологичка таки была права))
Вы мой вопрос в состоянии прочесть?)
Какими буквами вам написать? В какой СТАТЬЕ Семейного кодекса Украины прописано, что родители обязаны содержать до 23 лет ребенка? Не глава, не постановления разные, а именно статья семейного кодекса, неужели такой сложный вопрос?)
Психологічка• 21 марта 2025
Ответ дляЯ-ваш шанс
Хто вам сказав, що ок?
Психологічка• 21 марта 2025
Ответ дляНа границе
Вам вище скинули - будь-яка форма навчання.
Треба забезпечувати дітей, щоб у них була можливість навчатися без потреби працювати і утримувати себе
Броніки для Моніки• 21 марта 2025
Ответ дляПсихологічка
Звісно, що війна дуже сильно впливає на навчання. Ви роздаєте поради, геть не розуміючись в сучасних реаліях навчання
Вкажіть вуз, де війна примушує давати хабаря
Броніки для Моніки• 21 марта 2025
Ответ длякогдадеЦкие
Там ще нюанс ’в іншому місті’. Взагалі для заочки фантастика
Броніки для Моніки• 21 марта 2025
Ответ дляПсихологічка
Дитина автора знімає дорогу квартиру бо війна? Ви теж хабарі берете, бо війна? Чоловік в Тцк бо війна? Чи ви той лікар, що бере долари лише новими купюрами бо війна
Хомо_сапиенс• 21 марта 2025
Ответ дляПсихологічка
На заочне навчання? Дуже сильно впливає?
Розкажіть це мамам школярів, вони посміються))