Обижулька• 21 марта 2025

Дівчатка, спокійніше не буде з цими кацапами. Переїзджайте в інші міста

країни,тимчасово.
Кудесница полесья• 21 марта 2025
Ответ дляMagnifique_
Вот и не врите. И следите , что пишете, чтобы каждого не обвинять во вранье, кто хорошо помнит, за что вы здесь топите.
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 21 марта 2025
Ответ дляКудесница полесья
Удалено администрацией...
Усатая фея• 21 марта 2025
Ответ дляKhmelnichanka
Сирены = летит в эту сторону.
Летит в эту сторону = угроза прилета.
Угроза прилета = опасность.
Опасность - Не равно слову «спокойно».
Особенно, когда это по 5 раз в сутки, посточнно.
Но Вас не переубедишь.. ..

И да, я не в Днепре, но у меня язык не повернется сказать, что там прямо спокойно..
Всего Вам доброго.
А че Днепр?) Живут, учатся, ходят в парки, кинотеатры...жизнь идет свои чередом как и в других городах.
Волшебный Пони• 21 марта 2025
Вы предлагаете сидеть на выплатах в другом государстве?
Юния13• 21 марта 2025
Ответ дляsvitirok
Хуже. Просто распил бюджета. В Краматорске !будут строить школу с антирадационньім покрьітием! За миллионьі миллионов.
во всем этом одно радует-что значит деньги все же есть
nennsi• 21 марта 2025
Ответ дляУсатая фея
nennsi• 21 марта 2025
Ответ дляира-мама-полинки
Ні, мені потрібна і підходить лише моя клініка і мої лікарі! Це найголовніше для мене зараз... Я вже набачилась цих коновалів безруких за останній час, на жаль((
Про вільне переміщення чоловіків по Україні - не смішіть))
Зі своєю зарплатою в Україні я живу добре, а в умовній Європі це буде мізер.. Хоча професія дозволяє взяти ноут і працювати з будь-якої точки планети, де є інтернет і електрика)

Але ми у відносно безпечному місті, слава богу. Не бачу сенсу міняти. Єдине - під окупацією жити не будемо - ось це точно!
поддерживаю
stjerne• 21 марта 2025
Ответ дляВолшебный Пони
А что плохого в этом, если люди действительно всё теряют, не имеют сбережений?
Приезжают, получают выплаты, позже ищут работу.
Жменятко• 21 марта 2025
Ответ дляSeehund
Нет ничего постоянее, чем временное.
Брехня
Моя свекровь так говорила когда я купила 1к. Кв, через четыре года купила трешку
Seehund• 21 марта 2025
Ответ дляЖменятко
Брехня
Извините, к чему в ситуации вынужденного переезда ваша свекровь?
Жменятко• 21 марта 2025
Ответ дляSeehund
Та гик чему,это я о пословице
Argesha• 21 марта 2025
Ага, конєшно.
Без маньок розберемося.
В такому вже крайньому випадку візьмемо усе, що можна - маткапітали, сертифікати, усі пособія оформимо, пенсії тощо, а далі вже продамо це все діло, і тоді вже виїдемо. Але точно не по Україні)
frumoasa17• 21 марта 2025
Ответ дляok1904
Ви по справах в Україні? Надовго?
Так, по справам, але вже поїздка добігає кінця.
savchuki• 21 марта 2025
Ответ дляФея_3уровень
Наверное он в курсе, что все эти укрытия в школе по крепости как карточный домик. Просто видимость, чтоб школа функционировала
Скоріше в темі, як їх фінансують (
ok1904• 21 марта 2025
Ответ дляfrumoasa17
З дітками не важко було аж в Вінницю подорожувати?

Я вже хочу в Одессу , до моря, підбиваю своїх з´їздити якось на вихідних.
nennsi• 21 марта 2025
Ответ дляArgesha
Ага, конєшно.
Без маньок розберемося.
ви хоч самі зрозуміли що написали.вам та манька як красна тряпка на вгодованогог лондонського бичка гетьмана патріота.маткіпітали то на чебаксарах шановна.дивно що мертветчук не наспівав
frumoasa17• 21 марта 2025
Ответ дляok1904

Мої особисті справи в основному були в Одесі. Це так, заскочила з не своєю дитиною по невеличкій справі, так як більше не плануємо в найближчий час приїжджати. Мої діти і кіт з мамою чоловіка залишились. Старша донька не захотіла їхати
Argesha• 21 марта 2025
Ответ дляnennsi
Дододо
Гетьмани лондон орєшкі сива секта матіря бастують с курська біжалі в чьом мать раділа

Давай ще якусь дебільну рандомну фразу зі свого скрипта)
Красава-c9c6• 21 марта 2025
Спасибо. Сами решим
ok1904• 21 марта 2025
Ответ дляfrumoasa17
Хай діти ростуть здорові. Старша донька в Вінницю не захотіла, чи взагалі в Україну?
frumoasa17• 21 марта 2025
Ответ дляok1904
Дякую.
Взагалі не захотіла. Я сказала, що ми поїдемо, де раніше жили, то мені сказали, що там було шумно, не хочу, і кота не захотіла кидати, як і бабусю, як тепер називає маму чоловіка. Подружилися
natapril• 21 марта 2025
Если бы я могла продать квартиру в Харькове и на эти деньги купить в безопасном регионе, не задумываясь бы это сделала.
А так, пока аренда и сидение на птичьих правах в чужом городе.
Мелитрисса• 21 марта 2025
Скольких беженцев приютите, автор? Пенсионера какого-то, которому ехать некуда и не за что? Не прошенные советы раздавать легко. Вы думаете люди от хорошей жизни под обстрелами сидят.
ok1904• 21 марта 2025
Ответ дляfrumoasa17
Дякую.
Тобто Ваші доньки залишилася за кордоном. Ви мали справи в Одесі в в Вінниці, в Вінниці життя спокійніше?
Мелитрисса• 21 марта 2025

Видео длинное, с 16 минуты посмотрите, куда этим людям ехать, может расскажете.
Tata_F• 22 марта 2025
Ответ дляMagnifique_
Все что удобно можно преподнести как и победу, так и как капитуляцию. Хватит уже манипулировать той ’капитуляцией’. Особенно смешно об этом читать от воюющих на диванном направлении.
Тобто реального варіанту, як закінчити війну, у вас немає.
А теоретиком бути легко.
Решка7777• 22 марта 2025
Ответ дляНе стесняюсь
Я сама виїхала, так важко, страшно, боляче. Але я не знаю як люди можуть три роки жити в усьому цьому з малими дітьми. Просте не можу цього зрозуміти. Я б збожеволіла від тривоги за дитину
вот нормально,
все укр.родители психи?
olima• 22 марта 2025
Ответ дляok1904
Куди дітей виводять під час тривоги?
Онлайн вчаться. В школу ходять один раз на тиждень на другу зміну кожна паралель класів. Поряд інша школа, в якій є укриття, то біжать туди. Тому і ходять на другу зміну, бо на першій зміні займаються учні тієї школи.
frumoasa17• 24 марта 2025
Ответ дляok1904
Так.
innask• 25 марта 2025
Ответ дляУкраїнська зірочка
Так, я не змогла за кордоном довго жити, хоча умови були хороші, не в таборі жили. Не могла нормально спати. Почалася тривожність. Через три місяці повернулася додому.
Чому, розкажіть, будь ласка.