Обижулька• 21 марта 2025
Дівчатка, спокійніше не буде з цими кацапами. Переїзджайте в інші міста
країни,тимчасово.
Кудесница полесья• 21 марта 2025
Ответ дляMagnifique_
Вот и не врите. И следите , что пишете, чтобы каждого не обвинять во вранье, кто хорошо помнит, за что вы здесь топите.
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 21 марта 2025
Ответ дляКудесница полесья
Удалено администрацией...
Усатая фея• 21 марта 2025
Ответ дляKhmelnichanka
Сирены = летит в эту сторону.
Летит в эту сторону = угроза прилета.
Угроза прилета = опасность.
Опасность - Не равно слову «спокойно».
Особенно, когда это по 5 раз в сутки, посточнно.
Но Вас не переубедишь.. ..
И да, я не в Днепре, но у меня язык не повернется сказать, что там прямо спокойно..
Всего Вам доброго.
Летит в эту сторону = угроза прилета.
Угроза прилета = опасность.
Опасность - Не равно слову «спокойно».
Но Вас не переубедишь.. ..
Всего Вам доброго.
А че Днепр?) Живут, учатся, ходят в парки, кинотеатры...жизнь идет свои чередом как и в других городах.
Ответ дляира-мама-полинки
Ні, мені потрібна і підходить лише моя клініка і мої лікарі! Це найголовніше для мене зараз... Я вже набачилась цих коновалів безруких за останній час, на жаль((
Про вільне переміщення чоловіків по Україні - не смішіть))
Зі своєю зарплатою в Україні я живу добре, а в умовній Європі це буде мізер.. Хоча професія дозволяє взяти ноут і працювати з будь-якої точки планети, де є інтернет і електрика)
Але ми у відносно безпечному місті, слава богу. Не бачу сенсу міняти. Єдине - під окупацією жити не будемо - ось це точно!
поддерживаю
frumoasa17• 21 марта 2025
Ответ дляok1904
Ви по справах в Україні? Надовго?
Так, по справам, але вже поїздка добігає кінця.
Ответ дляArgesha
Ага, конєшно.
Без маньок розберемося.
В такому вже крайньому випадку візьмемо усе, що можна - маткапітали, сертифікати, усі пособія оформимо, пенсії тощо, а далі вже продамо це все діло, і тоді вже виїдемо. Але точно не по Україні)
Без маньок розберемося.
ви хоч самі зрозуміли що написали.вам та манька як красна тряпка на вгодованогог лондонського бичка гетьмана патріота.маткіпітали то на чебаксарах шановна.дивно що мертветчук не наспівав
frumoasa17• 21 марта 2025
Ответ дляok1904
З дітками не важко було аж в Вінницю подорожувати?
Я вже хочу в Одессу , до моря, підбиваю своїх з´їздити якось на вихідних.
Мої особисті справи в основному були в Одесі. Це так, заскочила з не своєю дитиною по невеличкій справі, так як більше не плануємо в найближчий час приїжджати. Мої діти і кіт з мамою чоловіка залишились. Старша донька не захотіла їхати
Ответ дляnennsi
Дододо
Гетьмани лондон орєшкі сива секта матіря бастують с курська біжалі в чьом мать раділа
Давай ще якусь дебільну рандомну фразу зі свого скрипта)
Ответ дляfrumoasa17
Хай діти ростуть здорові. Старша донька в Вінницю не захотіла, чи взагалі в Україну?
frumoasa17• 21 марта 2025
Ответ дляok1904
Дякую.
Взагалі не захотіла. Я сказала, що ми поїдемо, де раніше жили, то мені сказали, що там було шумно, не хочу, і кота не захотіла кидати, як і бабусю, як тепер називає маму чоловіка. Подружилися
Мелитрисса• 21 марта 2025
Скольких беженцев приютите, автор? Пенсионера какого-то, которому ехать некуда и не за что? Не прошенные советы раздавать легко. Вы думаете люди от хорошей жизни под обстрелами сидят.
Ответ дляfrumoasa17
Дякую.
Тобто Ваші доньки залишилася за кордоном. Ви мали справи в Одесі в в Вінниці, в Вінниці життя спокійніше?
Мелитрисса• 21 марта 2025
Видео длинное, с 16 минуты посмотрите, куда этим людям ехать, может расскажете.
Ответ дляMagnifique_
Все что удобно можно преподнести как и победу, так и как капитуляцию. Хватит уже манипулировать той ’капитуляцией’. Особенно смешно об этом читать от воюющих на диванном направлении.
Тобто реального варіанту, як закінчити війну, у вас немає.
А теоретиком бути легко.
frumoasa17• 24 марта 2025
Ответ дляok1904
Так.