Княгиня пітьми• 21 марта 2025
Ніби серце зупинилось на пару секунд. Що це?
Сьогодні на роботі підіймалась по сходах і виникло таке відчуття зліва в грудях ніби серце зупинилось на пару секунд. Потім якось дурно стало і неприємні відчуття зліва в груді. Поміряла тиск нормальний. Що це може бути таке?
Красавица писяная• 21 марта 2025
Экстрасистолия, наверное.
Обычно она неопасна.
Будет повторяться, сделайте УЗИ сердца.
Обычно она неопасна.
Будет повторяться, сделайте УЗИ сердца.
Княгиня пітьми
• 21 марта 2025
Ответ дляЛюблю порядок
тахикардия?
Тахікардію маю давно.Проблеми з Щитовидкою.
Рожева юбка• 21 марта 2025
Екстрасистоли.
Естрасистола - це передчасне скорочення серця (тобто, передчасне скорочення (екстрасистола) після нормальної систоли), а далі компенсаторна пауза.
Пройдіть холтерівське моніторування ЕКГ.
На звичайному ЕКГ не завжди можна уловити екстрасистолу.