100%• 17 апреля в 15:51
Стискає в грудях зліва
Дівчатка, хелп. Може хто в курсі, що робити. Вчора почала відчувати стиснення в грудях зліва, не сильно. Тахікардія, але а мене завжди трохи є. Сьогодні вже сильніше, напливами, по кілька хвилин, в важко дихати. Серцебиття в цей момент було 132. За кордоном, до лікаря хрін пропадеш. Що можна зробити, і чи взагалі то небезпечно чи пройде?
Пописанная парта• 17 апреля в 15:53
Вы у кардиолога ни разу не были с тахикардией? я обычно делаю в таких случаях то, что врач прописал делать ранее. по совету анонимов бы ничего не пила
100%
• 17 апреля в 15:56
Ответ дляПописанная парта
Ні, не була, раніше якось не звертала уваги, але не було таких цифр, до ста.
100%
• 17 апреля в 16:04
Ответ дляPeppermint Winter
Невроз, паническая атака
Ні, панічні в мене часто, я знаю, як вони відбуваються.
100%
• 17 апреля в 20:01
Ответ дляГитта Ягг
У вас там точно должен быть госпиталь с отделением скорой помощи. Я бы рекомендовала сходить. 95%, что это просто хрень и нервы, но оставшиеся 5% может быть инфаркт. У женщин, его симптомы сильно смазаны и часто неочевидны. Нужно сделать кардиограмму как минимум.
Дякую. Звернулась в поліклініку, записали на кардіограму на 7 травня. Сказали, якщо буде гірше, то їхати в емердженсі
100%
• 17 апреля в 20:02
Ответ дляДа Щас же
Автор, у мене теж таке вчора і сьогодні. Я за кордоном
Не знаю, як де, але тут попасти до лікаря ціла проблема.