Не зви чайна• 23 марта 2025

Вагітність та роди після 40

Дівчата , хто наважився стати мамою після 40 , поділіться будь ласка своїми позитивними враженнями . Що стосується злоровʼя, терпіння , виносиливості . Чоловік просить , я начебто і не проти , але страхи мене зупиняють(
Розумію, що є багато прикладів подруг , родичів, але хочеться почути тих, хто це сам проходить )
Белочкой зови• 23 марта 2025
Не надо
Саджу все зарання• 23 марта 2025
У всіх по різному проходить.
Навіть у однієї і тієї жінки може бути складна вагітність в 25 років в взагалі безпроблемна в 40.
Орієнтуйтеся на свій стан здоров´я і свої особливості організму
автор Не зви чайна • 23 марта 2025
Ответ дляСаджу все зарання
У всіх по різному проходить.
Дякую , але всеж хотілось би почути реальні історії
автор Не зви чайна • 23 марта 2025
Ответ дляСаджу все зарання
У всіх по різному проходить.
На що саме орієнтується?
Люблю пиво• 23 марта 2025
Все очень тяжело
Гитта Ягг• 23 марта 2025
Если у вас есть деньги и нет проблем со здоровьем, что вас останавливает? Общественное мнение?
автор Не зви чайна • 23 марта 2025
Ответ дляГитта Ягг
Или страхи
Місячне Сяйво• 23 марта 2025
Чоловік просить, то нехай оплатить сурогатну матір. Роди в такому старому (для пологів) віці, це треш
автор Не зви чайна • 23 марта 2025
Ответ дляМісячне Сяйво
Ви народжували ?
Саджу все зарання• 23 марта 2025
Ответ дляНе зви чайна
На що саме орієнтується?
Якщо були раніше вагітності, то чи були ускладнення і з якими проблемами стикалися тоді.
Чи є у вас зараз хронічні хвороби чи якісь проблеми зі здоров´ям.
Пройти обстеження перед плануванням вагітності, щоб ’закрити’ потреби організму по дефіцитам.
Эт вернячОк• 23 марта 2025
Ответ дляНе зви чайна
Или страхи
Тогда не рожайте.
Місячне Сяйво• 23 марта 2025
Ответ дляНе зви чайна
Ви народжували ?
Так, я народжувала в 23. В 40 теж є знайомі , які народили. І інста життя, яке показують, дуже відрізняється від реальності
Эт вернячОк• 23 марта 2025
Сейчас вам тут напишут. Но ведь на деле все просто: вы уже знаете какого это, как быть мамой вообще, и мамой новорожденного в частности. Хотите этого всего - рожайте, не хотите - не рожайте. К чему эти размазывания манной каши.
Саджу все зарання• 23 марта 2025
Ответ дляНе зви чайна
Или страхи
Ну страхи можна проговорити з чоловіком
Описати все, що вас турбує і проговорити як діяти будете коли стикнетесь з тим самим страхом в реальності.

Страхи реальні можна закрити розумінням як будете діяти коли вони справдяться. Надумані страхи можна пропрацювати зі спеціалістом
Пошаманю• 23 марта 2025
Приклади знайомих і подруг - вони не пройшли?
автор Не зви чайна • 23 марта 2025
Ответ дляСаджу все зарання
Була вагітність 14 років тому, були розриви . Вегетососудвстая дістонія. Маленька вага. Рік тому була завмерла вагітність. Яке обстеження потрібно пройти.
Копуша• 23 марта 2025
В мене колега на роботі народила першого в 40+. Наче б то все добре. Дитина здорова.
Але скажу правду, що вона була дико вродлива все життя. Після народження дитини втратила красу((
Причому вона уже і схудла. Але навіть лице помінялося. Негарне і все. А було як з картинки...не думала, що таке можливо...хз чому
Гормони, вагість,безсонні ночі, авітаміноз. Все разом, мабуть
автор Не зви чайна • 23 марта 2025
Ответ дляМісячне Сяйво
Тому я питаю жінок , які самі народжували
Чучело-Мяучело• 23 марта 2025
Ответ дляНе зви чайна
Или страхи
Вот какие страхи? Вот этих левых людей в вашей жизни?
Здоровье, желание, финансовая стабильность- все, этого достаточно.
Нет здоровья- то не нужно и в 20 сунуться в материнство
Гитта Ягг• 23 марта 2025
Ответ дляНе зви чайна
Или страхи
Обследуйте сердце, почки, эндокринную систему. Стандартный набор обследований, как делается перед ЭКО.
Примите как данность, что если есть любые проблемы типа варикоза или геморроя, они ухудшатся в пару раз.
Честно, я бы не рисковала при наличии гипертонии и диабета. Но при большом желании и деньгах, и это отслеживается и корректируется.
В остальном, зависит от вашего стиля жизни, по сути от выносливости. У вас уже есть ребенок и вы в курсе, что такое его растить. И только вам решать хотите вы это повторить или нет.
Мания-Величия• 23 марта 2025
Ну блин) все прекрасно, но со старшими детьми мне было легче…потому что возраст другой. Что есть логично)
Эт вернячОк• 23 марта 2025
Ответ дляНе зви чайна
Слушайте, ну что вам это даст? Раз у вас была замерзшая беременность, то вам к врачу.
Вегето-сосудистая дистония - устаревший совковый и постсовковый диагноз, его не существует на самом деле, и сейчас не ставят. Остальное обсудите со своим врачом.
Гитта Ягг• 23 марта 2025
Ответ дляКопуша
Честно, это самый слабый аргумент против.
Замурмишка• 23 марта 2025
Моя кума родила в 42,ей очень тяжело,здоровье посыпалось,говорит что теперь понимает что в 20 рожать это не в 42.Постоянная усталость,недосыпы,раньше можно было не спать пол ночи и норм,гонять на детской площадке с ребенком,все тяжелее чем в молодости
Місячне Сяйво• 23 марта 2025
О, строродящі бабусі натискали вже фіолетових тіток Це так смішно зі сторони, як старі тітки бісяться з цими лайками 🤣
Копуша• 23 марта 2025
Головне, щоб у вас було своє житло і свій стабільно високий дохід. Бо сьогодні чоловік просить. А завтра у нього нове кохання і фея. В 40+ років у мужиків таке часто. Особливо, якщо останні н років у нього лише ви і трошки іскра сгасла. Це природа. Молоде тіло - це клас. Тьотка 40+, що набридла трохи і немовля, що кричить- не айс. Чоловік ваш уже в кризі середнього віку. От і шукає шляхи залишити слід на цій землі. Завтра нафіг передумає
КАПСЛОЧНИЦА• 23 марта 2025
Ваше ’начебто не проти’ не дорівнює ’хочу’, а значить мотивація так собі. Ще й у такому віці.
І страхи ваші пов´язані і з відмовою чоловіку, і з ризиками у разі згоди.
Эт вернячОк• 23 марта 2025
Ответ дляГитта Ягг
Ну должно же у этой сотрудницы хоть что-то быть не так. А то и родила после 40, и ребенок здоров, еще и похудела, куда это годится?)))
Місячне Сяйво• 23 марта 2025
Ответ дляКопуша
Может из-за того, что возраст никого не щадит ?🤣
Эт вернячОк• 23 марта 2025
Ответ дляМісячне Сяйво
что же вы так убиваетесь, вы же так не убьетесь? (с)