Невидимка Майя• 24 марта в 08:56

Монтелукаст, чиї діти приймали?

Дитина приймає курсом рік, от в травні закінчує, і в червні маю на прийом йти до алерголога.
Але не уточнила чи його треба закінчувати різко чи поступово? За час прийому обструкцій не було.
Це означає що він поміг і все ок, чи вашим дітям назначають повторні курси?

Розкажіть будь ласка, хочу трохи розібратись в цьому
So_so• 24 марта в 08:56
Дочка с него перешла на асит терапию
автор Невидимка Майя • 24 марта в 08:58
Ответ дляSo_so
Дочка с него перешла на асит терапию
В дитини не кожен вірус, далеко не кожен закінчувався інструкціями. Тому про асіт мови поки навіть не було
автор Невидимка Майя • 24 марта в 08:59
Ответ дляSo_so
Дочка с него перешла на асит терапию
Як часто і якими курсами їй призначали? Допомагало?
ТАЗератти• 24 марта в 08:59
Дитина приймала курсами, поки приймала ефект був. Але через рік почали з´являтися побічні реакції, то лікар відмінив.
автор Невидимка Майя • 24 марта в 09:00
Ответ дляТАЗератти
А які побічні були?
ТАЗератти• 24 марта в 09:01
Ответ дляНевидимка Майя
А які побічні були?
Нічні кошмари, дратівливість, збудження.
Пригаю-цибаю• 24 марта в 09:02
Сын принимал Сингуляр три года по схеме с перерывами. Уже давно не пьет, то ли он помог, то ли перерос, но всё хорошо.
автор Невидимка Майя • 24 марта в 09:02
Ответ дляТАЗератти
Через рік після відміни чи через рік прийому?
автор Невидимка Майя • 24 марта в 09:03
Ответ дляПригаю-цибаю
А якими курсами не підкажете? Моя дитина поки пропиває перший рік, хочу бути в курсі як приписують інші лікарі. Які перерви між курсами ? Як визначити чи треба другий курс?
ТАЗератти• 24 марта в 09:04
Ответ дляНевидимка Майя
Через рік прийому, перший рік-курс - добре, на другий ось так.
автор Невидимка Майя • 24 марта в 09:04
Ответ дляТАЗератти
Ясно. Дякую що поділились. В моєї поки все наче без скарг
Пригаю-цибаю• 24 марта в 09:06
Ответ дляНевидимка Майя
Врач расписывала, я уже не помню. Первый год точно без перерыва. Потом короткий был, потом длиннее перерывы.
So_so• 24 марта в 09:07
Ответ дляНевидимка Майя
Один курс, сразу сдали аллергопробы на всё, что можно, нашли на что, да, помог.
So_so• 24 марта в 09:09
Ответ дляНевидимка Майя
Асит от аллергии, не от вируса
Блондинка в Законе• 24 марта в 09:17
Это не раз принять в год, моя с шести лет принимает по пол года скоро ей 13 лет, на асит не решаюсь она в ремиссию может быль аллерген отправит а может и нет, решила не рисковать купила таблетки асит и продала, на сингуляре пока
Блондинка в Законе• 24 марта в 09:20
Кому нужен сингуляр 5 мг у меня лишняя пачка осталась срок до июля этого месяца, а нам с сентября начинать следующий прием
автор Невидимка Майя • 24 марта в 09:28
Ответ дляБлондинка в Законе
Тобто ви вже 6-7 років , півроку приймаєте пів ні ?
Блондинка в Законе• 24 марта в 09:33
Ответ дляНевидимка Майя
Да по пол года
Блондинка в Законе• 24 марта в 09:33
Ответ дляНевидимка Майя
Монтелукаст накопительного характера он не начинает помогать когда принимаешь
автор Невидимка Майя • 24 марта в 09:34
Ответ дляБлондинка в Законе
Я зрозуміла, дякую.
Кудесница_с_пургеном• 24 марта в 09:42
Ответ дляНевидимка Майя
Здайте аналіз на загальний імуноглобулін Е, якщо впав, то може алерголог відмінить. В мого за півроку з 500 впав до 200 при нормі 50, але цього виявилося достатньо, щоб обструкції не повернулися.
автор Невидимка Майя • 24 марта в 10:03
Ответ дляКудесница_с_пургеном
В моєї дитини він і так 120 був, перед початком лікування. Зараз не здавала.
Кудесница_с_пургеном• 24 марта в 10:11
Ответ дляНевидимка Майя
Перед прийомом здайте, всеодно лікар відправить вас здавати, щоб побачити, як добре допоміг препарат і чи треба продовжувати.