Локшина на вухах• 24 марта 2025
Оригінальність парфума
Щойно отримала замовлення з Мейкап. Надворі дощ, не стала відкривати і перевіряти батч код біля кур´єра. В гарну погоду не поспішаючи могла перевірити. Але замовляю вже третій рік парфуми і косметику і завжди отримувала оригінальну продукцію. Цього разу
не б´ється номер по батч коду, я пробувала нуль на О міняти, великі,малі літери - ніяк
Хто знається як перевірити, допоможіть,будь ласка.
СкрипяСердцем• 24 марта 2025
постійно ці теми! ну ок, він якось не так пахне? чи саме парфуми більш за все підробляють?)))
Забризкана водою• 24 марта 2025
Попробовала - у меня тоже не бьется этот код на checkfresh, странненько.
Мамина корзиночка• 24 марта 2025
Ніколи б не подумала, що Анну Суі підробляють:) Чи в чому сумніви? Даті виробництва?
барабанщица• 24 марта 2025
Ответ дляМамина корзиночка
Автор же чітко написала , що не б´ється батч код.
В оригіналі він завжди підлягає розшифровці.
Локшина на вухах
• 24 марта 2025
Написала в підтримку. Але парфуми розпакувала, пахне як і два попередні, оригінальний аромат, я б його не переплутала. Дякую всим за увагу до мого питання( крім першої і четвертої відповіді🐐🐐)
Трохи злякана• 24 марта 2025
Ответ дляЛокшина на вухах
А автори першої і четвертої відповідей - цапи?
Локшина на вухах
• 24 марта 2025
Ответ дляТрохи злякана
Я цього не казала 😊
Локшина на вухах
• 25 марта 2025
Ответ дляАлесс
На что похож этот аромат?
Не можу порівняти його з якимось іншим ароматом. Для мене він асоціюється з літом, юністю, легкістю... Нотки цитрусових і дині можу виділити з піраміди, ну і квіти...