Ясамаякрасивая)• 24 марта в 18:04
Подруга…..
Зустрілись ми з моєю подругою ( напевно ) . Давно не бачились так як живемо в різних зараз містах . І постійно вона намагалась розповісти , як моя знайома , яка мене підставила , класно виглядає , знайшла роботу класну ( робота продавчиня в топовому магазині ) і от вона така вся супер😀 для чого піднімати цю тему , вона ж знає , що не хочу обговорювати свою цю знайому ,знає наші ситуації . Здалось , що вона намагалась мене задіти , бо в нашій розмові вона раптом переключилась на іншу тему , а потім знову починала . Ну я теж виглядаю добре, у мене свій магазин , і якось мене не дуже парить, що там і у кого 😅 але ж для чого було це зроблене , пів години мусолити одне і те ж саме .
Ясамаякрасивая)
• 24 марта в 18:06
Ответ дляСвета С Приветом
она вам не подруга
І мені так здалось . Не бачились дуже давно , але першим ділом їй захотілось розповідати про мою знайому .
Света С Приветом• 24 марта в 18:06
Ответ дляЯсамаякрасивая)
задеть вас хотела, не виделись долго и дальше с ней лучше не встречайтесь, не удивлюсь, если с той второй вас обговаривает
Love_Love_Love_• 24 марта в 18:08
Просто цікаво, у вас мову віднімає чи по якій причині ви не скажете. Не говори мені про неї, я не хочу про це слухати?
Залатавая• 24 марта в 18:10
Ответ дляLove_Love_Love_
Любопытство взяло вверх.
Ясамаякрасивая)
• 24 марта в 18:12
Ответ дляLove_Love_Love_
Просто було цікаво , куди ця розмова зайде далі . Ситуація мені відкрила очі на людину .
Love_Love_Love_• 24 марта в 18:12
Ответ дляЯсамаякрасивая)
А вам першим ділом захотілось про неї вислухати, а потім обісрати обидвох
Залатавая• 24 марта в 18:14
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Открыла, но закрыла Вас.
Ясамаякрасивая)
• 24 марта в 18:15
Ответ дляЗалатавая
Открыла, но закрыла Вас.
В чому закрила ?
Ясамаякрасивая)
• 24 марта в 18:19
Ответ дляLove_Love_Love_
І в чому я обісрала ? 😄 от цікаво .
Стопясят раз обсуждала• 24 марта в 18:21
Ну так, видимо, такая подруга. Лично я, если бы вспомнила это было бы примерно так ’ Видела эту лахудру, работает в гадюшнике каком-то...’
Ясамаякрасивая)
• 24 марта в 18:21
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
🤣🤣🤣🤣
Love_Love_Love_• 24 марта в 18:23
Ответ дляЯсамаякрасивая)
І в чому я обісрала ? 😄 от цікаво .
Ну те яка ваша подруга зараза, як так можна і тд.
Ясамаякрасивая)
• 24 марта в 18:24
Ответ дляLove_Love_Love_
Я так не писала . Може їй і можна . Я б так не зробила . Тому цікава думка , може я накрутила себе .
Love_Love_Love_• 24 марта в 18:28
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Ну ви ж зараз обсираєте свою подругу з якою ви розмовляли
Мамин тріль• 24 марта в 18:47
Ответ дляЯсамаякрасивая)
В таких случаях можно задать прямой вопрос ’с какой целью ты мне это говоришь?’