Имею на руках 10 ветпаспортов на котов, хочу заполнить по правилам. Гугл никакого шаблона не дает или образца заполнения. Проблемы с четвертой страницей)
Как корректно писать "пол" животного? Указывать ли кастрирован/не кастрирован. Порода? Масть? С заводчиком тоже такое себе... Так и писать "подобрашка"?
Как у вас эта страница заполнена?
Ответ длявре_Динка
Паспорт ваш не міжнародного звʼязку, коментатор що вам прислала фото темно-синього права
Паспорт можете отримати лише у держ клініці- можете запитати у найближчій ветулініці до вашого дому. На правому березі точно на волинській.
Для того щоб були доки в порядку треба
1. Паспорт міжнародного обранця
2. Чіп, якщо вже є - треба штрихкод переклеїти, якщо штрихкода немає - то запишуть цифрами які зчитувач покаже
3. Вакцини( не переносяться, вони не можуть бути раніше ніж паспорт датуватися, а дата видачі паспорта вказується)
4. Титри на антитіла до сказу. Робляться не раніше ніж через 30 днів після вакцинації, сам сертифікат готовий буде десь через тиждень, тварина зможе виїхати через 3 місяці з дати забору крові. Пожиттєво, при умові вчасній ревакцинації. Щороку -1 день від попередньої вакцинації
Якщо в планах немає виїжджати найближчим часом то мої рекомендації:
Коли підійде час вакцинувати - то йдіть робіть новий паспорт, чіп та вакцини одночасно, якщо чіп є то без нього, через місяць зробите тест
Тест можна зробити в 2х клініках на всю Україну. На волинській в порядку живої черги і неоветлаб на васильківській по запису, що цікаво паспорт там коштує на 1к дорожче ніж в державній, а тітри дешевші🙀 здати аналіз на тітри можна через звичайну клініку яка відправить зразок крові на васильківську.
Якщо чекати наступної вакцинації довго, то модна спробувати зробити чіп +паспорт, і домовитися з ветеринаром вашим, хто знає що тварина щеплена щоб зробили вклейку «заднім» числом, і через місяць від тієї дати здати кров, якщо залишились відкриті питання-можете в оп написати
Для того щоб були доки в порядку треба
1. Паспорт міжнародного обранця
В общем, если потребуется экстренно бежать с животными за границу - хер я их вывезу. Мы не про плановый выезд говорим, а так, как все бежали в конце февраля 22 года
Ответ дляPrervana
Так, ну хіба обійти ці кола аду можна, раніше коштувало 300+ дол, але в мене виходів немає, знаю лише офіційні
Єдина відмінність з 22м - тоді випускали з тваринами без доків. І тоді всі ринулися побити локи і паспортів майже не було. Зараз з паспортами легше, тому їх мають відправляти по держ.клінікам.
Гіпотетично в приватних також можна знайти, адже в неоветлаб є) але там і ціна дорожча значно) із плюсів неоветлаб виїжджає на дім, якщо вміти домовитися)
Ответ длявре_Динка
Ну вот второй раз этой ошибки уже не повторят и выпускать будут только тех, у кого в порядке документы. А с учетом предоставления свежего теста на титры бешенства - не выедет никто. Потому что если повторится история с 24 февраля, то и лаборантов не будет, чтоб эти анализы животным сделать
Ответ дляPrervana
Тому я зробила ще в 22му році все. Ці титри робляться один раз, головне ревакцинація вчасна