БезПаспортаНеПродаю• 25 марта 2025
Девочки, а этоже, возможно, чья-то мать была...
Злюсь... Дочки вернулись с тренировки, и рассказывают. Автобус (предупреждая вопросы: у нас в городе проезд общественным транспортом бесплатный для всех), младшая сидит, старшая - стоит (11 и 9 лет). На остановке залезает "бабуля", ну, такая, судя по рассказу девочек - в плуг впряги, плуг потянет... И начинает поднимать мою мелкую(она, реально, мелкая, выглядит, как среднестатистическая первоклашка 6-7 лет), мол, дай бабушка сядет, а ты молодая, постоишь, дочка отвернулась и молчит, "бабуся" начинает нежненько подпихивать в спину - встань, я сяду, ты мне на руки, я старенькая... Старшая не выдерживает, начинает возмущаться, может и не совсем вежливо - меня там не было... Но факт остается фактом, сестру она защитила, плюс, какой-то мужчина подключился, нагнал наглую "старушку"... Короче, вопросов 2: 1. Какой фразе стоит научить детей, что бы привлечь внимание других взрослых к проблеме, если такая возникает? 2. Поведение "бабушки"- не есть норма, это понятно, но, могу ли я защитить детей своих в такой ситуации? Например, с помощью полиции... В транспорте есть камеры, может, стоило бы девочкам не возмущаться, а просто вызвать ментов? Или это не реально, и "бабушка" ничего не нарушила?
Молчавочка• 25 марта 2025
Ответ дляСнегурочко
В оригинале ’пасажирам з дітьми’. Когда-то ради интереса уточняла в метрополитене возраст детей - до 6 лет включительно.
До 6 років безкоштовний проїзд, а не уступати місце. Дитина в 6-7-8-9 років фізично не втримається в салоні в разі дтп чи різкого гальмування, її просто затопчуть
Зупка_цем• 25 марта 2025
Ответ дляДевальвация
Але, гараж
Але
Я с Краматорска
Привет
У нас такого нет
Я с Краматорска
Привет
У нас такого нет
Девальвация• 25 марта 2025
Ответ дляЗупка_цем
Але
Я с Краматорска
Привет
У нас такого нет
Я с Краматорска
Привет
У нас такого нет
У нас троллейбус бесплатный
Я_и_моя_собака• 25 марта 2025
Почитавши усі баталії тут можна сказати тільки одне - в цій країні нічого хорошого не буде з такими людьми. І війни не треба - один одного загавкають і з´їдять. Мамаши своїх квіточок виховують хамовитими егоїстами, потім ті, коли підросли, на всіх плюють і обгавкують, бо ’нікому нічого не винні, нехай ті старі подихають і не заважають жити’, а потім ті, що вже старими стали, ненавидять всіх навколо і шпиняють отих маминих квіточок. Коло замкнулось. Ніхто нікого не вчить один одного поважати і шукати компроміс. Наприклад, дитина могла проявити повагу і сама запропонувати сісти, бабка могла дитину попросити посунутись і сісти поряд, бо їй важко стояти, в дорозі поспілкуватись із дівчинками. Але ж... І ще велике питання, наскільки правдиво ті діти ситуацію передали. Щось підказує що там що діти, що бабка однакові.
Молчавочка• 25 марта 2025
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Дитина не зобов´язана поступатися місцем нікому, навіть бабці. В салоні купа дорослих людей, чому та бабка вибрала дитину?
Мова ж не йде про підлітка14-16років, який по зросту мвйже як доросла людина. Моїй 8 років, 25 кг ваги, 128 зріст, завжди саджу її в транспорті і плювати мені на бабое, якщо чесно. Це питання безпеки. Бабка може попросити когось іншого поступитися місцем.
Я_и_моя_собака• 25 марта 2025
Ответ дляМолчавочка
Ви, мабуть, не прочитали, що я написала. Десь про зобов´язання в мене є? Ви, нажаль, якраз яскравий приклад того, про що я написала. Коли плювати на когось, то закономірно що хтось плює на Вас. Ось таке суспільство і маємо.
Молчавочка• 25 марта 2025
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Дитина не повинна і не зобов´язана уступати комусь місце в транспорті. Ще раз - це про безпеку. Так само як кудись сунутись чи сідати на чужі коліна. Що це за діч? Нема більше людей в салоні, окрім тої дитини? Чому бабка не пішла до дорослої людини?
Вигуляли своє біле пальтішко?
Самохвалова• 25 марта 2025
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Это капец
ну не обязан ребенок уступать бабке место, и компромисс искать ребенок не должен. Бабка могла доколупаться до взрослых, но выбрала к ребенку
Я_и_моя_собака• 25 марта 2025
Ответ дляМолчавочка
Вигуляли своє біле пальтішко?
Я бачу, Ви зміст написаного не розумієте. Заспокойтеся, Ви вже донесли свою позицію.
Молчавочка• 25 марта 2025
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Вас заціпило? Чи всі хто не згоден з вашою писаниною зміст не розуміють? Ну ок)
Смурфик• 25 марта 2025
Ответ дляЗупка_цем
Почему в Харькове бесплатный транспорт?
По решению Горсовета
Я_и_моя_собака• 25 марта 2025
Ответ дляСамохвалова
Это капец
Де написано про зобов´язання? Звичайно, в нас діти навіть не знають, що таке компроміс і взаємоповага, бо для цього, як мінімум, їх батьки мають знати це. І бабка ця не краще. Це загальна проблема. Ось і Ви агресуєте на мій простий коментар і головою об стінку б´єтеся.
Оце фіфа• 25 марта 2025
Ответ дляГоловний кошак
Бабушка не нарушила ничего.
Детей научите фразе: я не общаюсь с незнакомыми, обратитесь к взрослым
Это какая-то волшебная фраза, которая заставит бабку отъ..ся?
Сплюшка• 25 марта 2025
Ответ дляпьЯНА
Бабуся попросила поступитися місцем. Хай не в тій формі, яка вам подобається. І почалося...Є діти яких просити не треба, самі встануть.
А ви знаєте, що ті, хто сидять в транспорті більш захищені при аварії, ніж той, хто стоїть?
Я своїх дітей завжди вчу при можливості сидіти
Головний кошак• 25 марта 2025
Ответ дляОце фіфа
Если она не совсем идиотка, то да. Если идиотка, то тогда полный игнор
Сплюшка• 25 марта 2025
Ответ дляЯ_и_моя_собака
А хто ж вас святу так виховав так висловлювати думки?)
Я_и_моя_собака• 25 марта 2025
Ответ дляМолчавочка
Ну я зробила висновок що Ви чи не розумієте написаного, або Ви просто не прочитали, а відповідаєте на свої думки. Бо я ніде не писала, що дитина зобов´язана.Чи Вам так хочеться донести, що Вам на всіх наплювати, що пишете своє незалежно від змісту допису? Ось навіщо Вам хамити мені, незнайомій людині, яка нічого поганого особисто Вам не сказала? Ви ж слово’писанина’ навмисно використали, щоб показати, що Вам і на мене наплювати. Ось якраз і приклад взаємної неповаги.
Молчавочка• 25 марта 2025
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Який може бути компроміс в питаннях безпеки? Ви взагалі про що?
І чому ви упорно ігноруєте ту частину текста, де бабка мала звернутися до дорослого, а не до дитини?
Дорослий може просити допомогу тільки у дорослого. Це базова установка, якій я вчу дитину.
Оце фіфа• 25 марта 2025
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
На сколько я знаю, в салонах транспорта, даже,говорят: Уступайте места ДЕТЯМ, пожилым, инвалидам и беременным’. Девятилетний ребенок не может полноценно держаться в движущем транспорте - в силу роста, недостает до верхних поручней, плюс, мелкая - её затопчут и не заметят, если будет стоять. А бабушка, вполне может и до поручней дотянутся, и подождать транспорт с сидячими местами, и, даже, детей своих попросить съездить решить её вопросы. Теперь вопрос: Чем мой ребенок хуже ’бабушки’? Почему он должен уступить место?
Меня беременную когда-то сгоняли с места. Я за пару дней до родов, решила сделать старшей дочке сюрприз и приехать из роддома поздравить с Днём рождения. Меня одна молодая женщина вычитывала, что я не уступаю место кому-то там, я даже не помню кому
Молчавочка• 25 марта 2025
Ответ дляЯ_и_моя_собака
А ’компороміс’ то не про зобов´язання? Щанобити дитину, нвв´язати почуття провини і назвати це компромісом і повагою до старших?) Нуну
Нормальна людина ніколи не буде зганяти дитину з місця в транпорті, а піде до дрослої людини з прохнням. І не треба тут грати на совісті і на почуттях
Я_и_моя_собака• 25 марта 2025
Ответ дляМолчавочка
Вгамуйтесь, будь ласка. Я написала про загальну картину в нашому суспільстві. І про компроміс в загальному сенсі. Робіть, як хочете, це Ваша справа, я цього не зміню. Так, просто спостереження.
Оце фіфа• 25 марта 2025
Ответ дляГоловний кошак
Нормальный человек не станет цепляться к ребенку.
Молчавочка• 25 марта 2025
Ответ дляЯ_и_моя_собака
До чого тут загальна картина, якщо є конкретна ситуація? І не треба казати, що мені робити. Дітей і чловіка будете свого заспокоювати
Я_и_моя_собака• 25 марта 2025
Ответ дляМолчавочка
Де ж я кажу, що Вам робити? Фраза ’робіть, як хочете’ Вас також тригерить? Ну, вибачте. Нервуйте, якщо хочете. Ваша особиста справа.
Головний кошак• 25 марта 2025
Ответ дляОце фіфа
А какой выход предлагаете вы?
Оце фіфа• 25 марта 2025
Ответ дляГоловний кошак
А какой выход предлагаете вы?
Сопровождать ребенка, пока он маленький.
Лет с 13-14 дети уже могут ответить так, что бабка пожалеет, что полезла. А маленький ребенок неспособен сам себя защитить от хамства.
Техноложка• 25 марта 2025
Если бабка старая или плохо чувствует, то младшая могла сесть на колени к старшей, например. Все же нужно учить детей состраданию, иначе они и мать свою в старости не пожалеют. А если бабке плохо, если она там и упадет в обморок или умрет? И этим девочкам всю жизнь жить с этим грузом на совести.
Дую на вітер• 25 марта 2025
Ответ дляСамохвалова
Наглым бабкам учим место не уступать. Есть силы ругаться, найдет силы и постоять
так неизвестно как вела себя бабушка. это во превых.
а во вторых, если она просила уступить место, значит девочка, видя бабулю, не уступила ей первая. значит не приучена к состраданию к пожилым людям
Дую на вітер• 25 марта 2025
Ответ дляСолнечная_я
сейчас учат детей быть центром земли. интересно посмотреть что выростет с поколения потребления и эгоизма. явно и к родителям сострадания не будет. оно либо есть либо нет
Техноложка• 25 марта 2025
Ответ дляДую на вітер
Так они и сами готовятся, «не буду обузой детям», мне никто не должен и тд. Наверно все в дом престарелых пойдут, к земле готовы.