Гадаю_По_шнуркам• 26 марта в 16:20

Заміна клапану серце

Звертаюся з проханням допомогти та порадити. Чоловіку 70 років, показана заміна аортального клапану. Вартість операції для нас дуже висока, можливо хтось знає чи є якісь державні програмами?

Якщо хтось нещодавно робив подібну операцію, будь ласка, поділіться скільки вона коштувала та де робили (Київ чи інше місто).
Буду дуже вдячна за будь-яку інформацію.
Летчица• 26 марта в 16:21
В очереди стоите?
автор Гадаю_По_шнуркам • 26 марта в 16:22
Ответ дляЛетчица
В очереди стоите?
ні, лише місяць тому дізналися про необхідність операції
Без комплексів• 26 марта в 16:28
Робили заміну мітрального, але не киянин, а з зони бойових дій, ніяких програм і знижок не було, консультувались в Амосова, Тодурова і Ємця, вибрали Ємця, бо умови найкращі,все зробили добре, догляд і ставлення відмінне, операція з клапаном 280, в інших приблизно так само, але потрібно бути поруч і доглядати, а у нас такої можливості не було. Для киян здається програма в Олександрівській лікарні, але це черга і як кажуть можна не дочекатися((
автор Гадаю_По_шнуркам • 26 марта в 16:30
Ответ дляБез комплексів
дякую, нам в ємця сказали таку ж вартість(
Без комплексів• 26 марта в 16:35
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Вартість кругом приблизно однакова нам була озвучена, а умови різні, в Ємця дуже задоволені відношенням і післяопераційним доглядом, немає на що нарікнути, робили минулого року, всім задоволені,окрім ціни звичайно, але врятували життя
Галя із Дарниці• 26 марта в 16:45
ми теж обїздли всі і вибрали Ємця. ціна однакова але відношення було дуже гарне
КоролеВешна• 26 марта в 16:46
Ответ дляБез комплексів
Ого, какие космические суммы. Очевидно, что неподъемные для обычных людей.
Без комплексів• 26 марта в 16:48
Ответ дляКоролеВешна
Чому, ми звичайні люди, коли стоїть на кону життя, то всі дістають з загашників, батьки звичайні селяни, все життя складали на чорний день, от він і настав((
автор Гадаю_По_шнуркам • 26 марта в 16:48
Ответ дляКоролеВешна
так, я не знаю де такі гроші взяти
Ativa• 26 марта в 16:59
Ответ дляБез комплексів
Не в кожного є в загашниках, з пенсії 3300 багато не складеш
Без комплексів• 26 марта в 17:05
Ответ дляAtiva
В любомуу випадку кошти треба шукати, навіть по програмі безкоштовний тільки клапан, а не операція, ціну клапана думаю озвучили. Можливо їхати в інше місто, Львів, Хмельницький, там ціна дешевша
Поросенка• 26 марта в 17:07
Ответ дляAtiva
Так, згодна з Вами. Це дуже великі гроші. У мене є зміни в аортальному клапані і значно підвищений тиск в АК (раніше був міокардіт, можлива причина). Поки що не потрібна операція. Але якщо колись виникне питання про операцію, для мене це нереально велика сума, тому звичайно відмовлюся від операції...
Без комплексів• 26 марта в 17:08
Ответ дляAtiva
Так я ж кажу складали все життя, а не з пенсії, дістали все що за все життя назбирали
Без комплексів• 26 марта в 17:11
Якщо ви кияни, то швидше на чергу ставайте, можливо у вас ще є достатньо часу
автор Гадаю_По_шнуркам • 26 марта в 17:13
Ответ дляБез комплексів
кияни, спробуємо стати поки чергу
Щастя-здоровля• 26 марта в 18:52
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
В грудні робили таку операцію батькові, Хмельницький. Вік теж 70р. Сума була озвучена 80 000, вийшло звісно дорожче( з ’подякою’ лікарям) і всіма аналізами приблизно 130 000.