Сама вумна тутички• 26 марта 2025
Що посадити в дворі, щоб виросло високе і закрило стіну сусідського будинку?
Наша ділянка межує із сусідським закинутим будинком. Стіна страшна і облуплена. Що можна посадити, щоб швидко і високо виросло? Бамбук? Можливо ще щось?
Я натуралка• 26 марта 2025
Ответ дляСунуся в чужі справи
Вьющийся виноград, плющ, хмель, но если есть каркас. А так есть самшит, но он долго, не быстро растет..
Самшит и растет долго, а еще часто пропадает. Нужна постоянная профилактика от огневки
Ms. Похвала• 26 марта 2025
Вам забор в три метра получится дешевле туи. И быстрее на лет десять
Сунуся в чужі справи• 26 марта 2025
Ответ дляЯ натуралка
Да, но раньше ее не было, по крайней мере у нас и массово, появилось не так давно. Много появилось вредителей новых.
Пані з калабані• 27 марта 2025
Клен. Дуже швидко росте. За пару-трійку років сусідський будинок будете шукати в заростях)
Я натуралка• 27 марта 2025
Ответ дляСунуся в чужі справи
У нас она появилась лет 8 назад. В первый раз вовремя заметили, спасли. А во второй раз упустили момент и погибло 50-летнее дерево.
Сунуся в чужі справи• 27 марта 2025
Ответ дляЯ натуралка
Да, сжирают моментально..
Сама вумна тутички
• 30 марта 2025
Ответ дляПросто болталка
А разве у нас бамбук зимует? Вы где вообще территориально?
Закарпаття. Так, в сусідів росте, але більше як рослина по центру ділянки. А не як імітація плоту
Мания-Величия• 06 апреля 2025
Ответ дляХикориДикори
Бамбук . Я за бамбук
Тільки не бамбук, дуже агресивна рослина.