Дуб береза• 27 марта 2025

Отношения со взрослой дочерью.Все сложно,не хочет общаться.Как это принять?

Посоветуйте, что почитать на эту тему или кого послушать?Сама не могу с этим справиться.
ЗаведУющая• 28 марта 2025
Ответ длязаварний look
Пися попа- что вы имеете те ввиду?
На відео є
Де маленька
Я її купаю і цілую
В пісю
Попу
Кажу моя ж ти солоденька цукрочка
2001 рік
Мerida• 28 марта 2025
Ответ дляЗаведУющая
Торт шаріки замовила з доставкою в її країну
В інста знайшла там дівчину
Яка пече

Селючество!
От у Олі мама Дайсон подарила
А тій якійсь мама ауді купила
Ну такі бздики
Приниження мене(((
А что кроме материального вы даёте и давали? У вас любой каприз, любая материальная вещь, а тепло материнское, любовь, где? Или это её такое выражение?
ЗаведУющая• 28 марта 2025
Ответ дляМerida
Вище коментар
Мerida• 28 марта 2025
Ответ дляНеКонец-Света
А чому ви пишете, щоб мама звернулась до психолога? Якщо ви емоційно не виросли і не можете врегулювати відносини з найріднішою людиною, то психолог не допоможе. Він взагалі нікому не допоможе, просто буде робити так і говорити те, що хоче чути і бачити пацієнт, щоб він до нього звертався і відповідно платив гроші. Я вважаю, що до тих бариг, ходять люди слабкі і не зрілі.
Вы так написали, будто ваше мнение единственно правильное. Это чисто субъективное ваше.ьне более. Психологи работают. Пример - благодаря психологу, я села за руль после сильной аварии. Пролежал полтора месяца в больнице, при выписке, не смогла сесть в машину. Пришлось колоть успокоительное, а потом ходить на терапию. Сейчас спокойно вожу любое авто, и о аварии не вспоминаю. Но, я прорабатывала, со слезами и соплями, со страхами, с перекручиванием разных ситуаций, использованием общественного транспорта и тл. А для вас это барыги.🤦🏼‍♀️🤷🏼‍♀️
А как вы знаете, что вы сильная и зрелая?
Мerida• 28 марта 2025
Ответ дляЗаведУющая
Мені так боляче це все
З чоловіком спілкується
Зі мною ні
З моїм ворогом спілкується ( рідною сестрою
Чолвіка) зі мною
Ні ((
Есть же причина, почему в итоге, отец дороже. Хотя, все по списку давал и он
Мerida• 28 марта 2025
Ответ дляЗаведУющая
Вище коментар
Про писю попу? А более старший возраст? Вы просто написали про её папу. И странно, при таких вводных, она и его обгадить должна
ЗаведУющая• 28 марта 2025
Ответ дляМerida
А х її знає яка причина
Моя мама номер два
Принизити обізвати при топтати

Чолвік каже
Не звертай увагу

Дуже приємно - коли вкладала все найкраще
А тобі просто плюють в лице
Іще такий момент - її подруги в інста мам вітають з дн нар
Відмічають
Моя ніколи
Ми в театрі з нею чи в Буковелі на лижах - я сторіс виставляю
Її відмічу
Ніколи не поділиться
Щоб ніхто не знав і не бачив
Що я її мама
ЗаведУющая• 28 марта 2025
Ответ дляМerida
У нас чудова родина
26 років живемо з чоловіком
Нема що згадати поганого
Одне кохання
Подорожі екскурсії шашлики в дворі
Сімейні застілля

Ніхто ніколи не гадив
Мerida• 28 марта 2025
Ответ дляЗаведУющая
А х її знає яка причина
Моя мама номер два
Принизити обізвати при топтати

Чолвік каже
Не звертай увагу

А тобі просто плюють в лице
Відмічають
Моя ніколи
Її відмічу
Ніколи не поділиться
Щоб ніхто не знав і не бачив
Що я її мама
У вас все материальное..такая зацикленность. Вы из бедной семьи были? Что для вас важно показать, что вы круче всех.
Вы так и не написали, что эмоционального вы дали ребёнку? То, чего не купитт за деньги
Мerida• 28 марта 2025
Ответ дляЗаведУющая
А х її знає яка причина
Моя мама номер два
Принизити обізвати при топтати

Чолвік каже
Не звертай увагу

А тобі просто плюють в лице
Відмічають
Моя ніколи
Її відмічу
Ніколи не поділиться
Щоб ніхто не знав і не бачив
Що я її мама
Вот эти отмечания:))) вы гоните, конечно. Я свою вообще из фб удалила. Потому что я хочу постить там то, что считаю нужным. Отмечать меня не нужно
ЗаведУющая• 28 марта 2025
Ответ дляМerida
Писала вище - все від а до я
Подорожі з трьох місяців
По різним країнам
Театри лижі з трьох років
Модельна школа
Музична
Крим
Карпати
Яскраві дні народження
Емоцій море
ЗаведУющая• 28 марта 2025
Ответ дляМerida
Ну хай я гоню
Ху@@ова я мамка
Наче я алкащка яка
Чи матюками розмовляю
Мerida• 28 марта 2025
Ответ дляЗаведУющая
Писала вище - все від а до я
Подорожі з трьох місяців
По різним країнам
Театри лижі з трьох років
Модельна школа
Музична
Крим
Карпати
Яскраві дні народження
Емоцій море
Нет. Это все покупки. Это все, вы за деньги купили.
А я про эмоциональное. Про сидеть с дочкой , заплетать волосы и болтать
Или сделать халабуду и мечтать в ней пол вечера. Или сказкт вместе придумывать. Или прийти перед сном обнять,по голове погладить, рассказать, какая она прекрасная , любимая и тд. Уже в подростковом возрасте.
Вы не назвали пока ни одного пункта за все ваши ответы.
Я это вижу так - вы окупались от реьека. Это то, что вы хотели дать, бо, а шо люди скажуть. Поэтому и уточнила, как давно у вас появились такие финансы? Опять таки, для меня вы росли в бедной семье, а потом резко и существенно разбогатели
ЗаведУющая• 28 марта 2025
Ответ дляМerida
Волосся з двох років ростила
Заплітала такими викрутасами
Як ні в кого
І зараз приїжджає
Мама заплети мене

Ви вважаєте , що в усіх цих подорожах ми мовчали не спілкувалися ?
Коли родина їде разом разом сімейні свята
Ви вважаєте це абсурдом і матеріальним ?
Ну це не так
Це якраз про ваше емоційне - здорова сімʼя
Міцна
Родина
Сімʼя моя звичайна
Не бідували
Бо всі працювали від пра
І ми не багаті
З чоловіком
Ми звичайні работяги
Мerida• 28 марта 2025
Ответ дляЗаведУющая
Ну хай я гоню
Ху@@ова я мамка
Наче я алкащка яка
Чи матюками розмовляю
А причём тут это? Она не имеет права не хотеть это постить? Вы имеете право выставлять, а она не имеет права нн хотеть? Это ли не эгоизм?
ЗаведУющая• 28 марта 2025
Ответ дляМerida
Я виставляю багато і свої подорожі
І свою роботу
Це не егоїзм
Для мене це памʼять
Альбомів у нас море за 26 років життя з фото
Мerida• 28 марта 2025
Ответ дляЗаведУющая
Волосся з двох років ростила
Заплітала такими викрутасами
Як ні в кого
І зараз приїжджає
Мама заплети мене

Ну це не так
Міцна
Родина
Сімʼя моя звичайна
Не бідували
Бо всі працювали від пра
І ми не багаті
З чоловіком
Ми звичайні работяги
Ладно, вы так и не ответили. Нет, сказали, что в 2001 в писю целовали. Это самый запоминающийся момент. А , нет. Это доказательство, которое можно ей ткнуть с претензией.
У вас реальная заципленность быть или кататься лучше всех. За погоней за этими эмоциями, вы теряете дочь. Представьте, что у вас сейчас нет ни копейки денег, машин, квартир. И попробуйте дать реьенк просто любовь. А вдруг она растает, когда поймёт, что её любят не как инвестиции, или объект, который можно в инсту выставить, а как дочь, самую драгоценную, даже со северным ( для вас) характером.
Мerida• 28 марта 2025
Ответ дляЗаведУющая
Я виставляю багато і свої подорожі
І свою роботу
Це не егоїзм
Для мене це памʼять
Так, если вы не выставите в интернет, то памяти не будет?
ЗаведУющая• 28 марта 2025
Ответ дляМerida
Вона росла у нас тільки з позитивними установками
Бо я любітєль фен шуй кійосакі і їм подібних
Найкраща
Розумна
Куколка
Доця - це слово міліон раз в день за роки сімейного життя

При чому тут що люди скажуть ?
Перечитала ще раз ваш допис

Таке щось пишете
Ми не мільйонери
Ми працюємо
Ми здорова родина
Позитивна
Це все емоції
Чудові емоції
ЗаведУющая• 28 марта 2025
Ответ дляМerida
Ви зараз визиваєте у мене сміх )))

Тобто - разом з родиною
Це не про любов ?
Разом сімейні традиції - це не про любов?
Театр 100 грн квиток / ми ходили все життя щомісяця туди
І не лише в Києві
)
Ну таке щось написали ви
ЗаведУющая• 28 марта 2025
Ответ дляМerida
Мова не про це
Потішаюся• 28 марта 2025
Ответ дляФляшка на трьох
У меня нормальные дети. Не такие как вы
Примитив
Девальвация• 28 марта 2025
Ответ дляЗаведУющая
Ви зараз визиваєте у мене сміх )))

Тобто - разом з родиною
Це не про любов ?
І не лише в Києві
)
Ну таке щось написали ви
Мне кажется сейчас стало понятно, о чем с Вами говорит ваша дочь!) Вы давали ей по максимуму , чего сами были лишены в детстве? ... это ваша такая любовь и ваше счастье. Но она другая, прислушайтесь к ней , впечатления- это прекрасно, но многим они не нужны в таких количествах , а у вас вся жизнь прошла в погоне за ними. Вы напомнили мне мою маму, она у меня женщина с активной жизненной позицией , ее было во всем слишком много - все для нас , но это было на самом деле все для ее видения нашего счастья!)
Неновая почта• 28 марта 2025
Ответ дляЗаведУющая
Найкраща
Розумна
Куколка

При чому тут що люди скажуть ?
Перечитала ще раз ваш допис

Таке щось пишете
Ми не мільйонери
Ми працюємо
Ми здорова родина
Позитивна
Це все емоції
Чудові емоції
Пані, принаймні в цій темі ви дуже душна. Можливо через багато емоцій, які намагаєтесь описати. Але, читаючи вас, навіть мені хочеться втекти подалі. Те, як і що ви описуєте - бравада і загравання. Ваш чоловік мабуть має спокійний темперамент, не дуже балакучий і гарний слухач? Можливо помиляюсь, але якщо так, то особисто мені зрозуміло чому донька зменшує спілкування з вами, але підтримує з чоловіком.
ЗаведУющая• 28 марта 2025
Ответ дляДевальвация
То це привід не поважати маму?
Принижувати ?
Топтати ?
Буду знати
ЗаведУющая• 28 марта 2025
Ответ дляНеновая почта
Пані, ви просто розумієте , що проживаєте скучне душне життя, не вмієте інакше , вам і тікати не треба. Залишайтесь у своїй зоні комфорту .
Вам нічого не зрозуміло взагалі, бо ви ніколи не жили так в позитиві родиною з сімейними традиціями .
Чоловік повністю на моїй стороні і обмежує спілкування з донькою, яка принижує і обзиває свою маму

З вами я не заграю і ніколи ні з ким не загравала - не вигадуйте ))
ЗаведУющая• 28 марта 2025
Ответ дляДевальвация
Моє життя не погоня
Моє життя прекрасне
Я проживаю чудові роки в шлюбі
Вже 26 ий рік
У здоровʼї
Позитиві
З сімейними традиціями
Які я створила сама з чоловіком
Мerida• 28 марта 2025
Ответ дляЗаведУющая
Моє життя не погоня
Моє життя прекрасне
Я проживаю чудові роки в шлюбі
Вже 26 ий рік
У здоровʼї
Позитиві
З сімейними традиціями
Які я створила сама з чоловіком
Ну где ж в счастье, если самый родной человек отвернулся, а вы не признаете, что вы виноваты...
ЗаведУющая• 28 марта 2025
Ответ дляМerida
Не відвернувся
А черговий бздик
Не дзвонить
Тема про це
Діалог саме про це
В чому моя вина ?
Чи ви так - аби ляпнути ?
Щастя ось біля мене
Спортзал
Вечеря
Секс
І масаж
Девальвация• 29 марта 2025
Ответ дляЗаведУющая
То це привід не поважати маму?
Принижувати ?
Топтати ?
Буду знати
Вы наверное очень эмоциональный человек , даже в конфликте с дочерью все выглядит уж как-то слишком театрально - ’принижувати, топтати’. Моя, дочка -дурочка , тоже несла всякую чушь, но я понимала, что дурь пройдет. Вот такая нынче болезненная сепарация у девочек, которых баловали в детстве !) Желаю Вам терпения , любви и материнской мудрости. Дети взрослеют и мы должны тоже их уважать , их выбор и желания.