Я така бойова• 27 марта в 08:31

Кто был в зоопарке 12 месяцев недавно?

Там есть где поесть?
Читаю на сайте, что открыты рестораны с 1 апреля
Як міряти?• 27 марта в 08:42
На мою думку, там узагалі зараз нічого робити
Розумна Губка• 27 марта в 08:54
Ні, ресторан закритий. Пили лише чай. Купували в мазинчику зліва при вході в зоопарк. Хотілось дуже їсти, то з варіантів були лише круасани.
Але в самому зоопарку дуже сподобалось, через те що мало людей, то насолодились біля кожної тваринки. Тому що були влітку, то це взагалі був треш, купа людей, крики, до тварин не підійти, бо черга