Деталі нової угоди України та США, яку пропонують підписати Штати
▪️ Йдеться вже про всіх (!) копалин. Тобто там і нафта, і газ, і нові та існуючі;
▪️По всій території України;
▪️Мова про видобуток та державні та приватні кампанії;
▪️Гроші конвертуються відразу у валюту;
▪️Кошти фонду перераховуються за кордон. Якщо раптом з якоїсь причини з нашого боку щось не дійде, доплачуємо;
▪️Керує 5 осіб, 3 з них від США з повним правом вето ;
▪️Вклад США – вже надана нам допомога з 2022 року.
▪️Отримують вони «роялті» з Фонду перші (а потім Україна) +4%;
▪️Угода діє безстроково. Зміни лише з дозволу американців можуть бути змінені або припинені;
▪️Права «першої ночі» на всі нові інфраструктурні проекти та право вето на продаж ресурсів іншим країнам.
▪️Нічого про гарантії безпеки.
п-ц. чтоб они все сдохли в муках
▪️По всій території України;
▪️Гроші конвертуються відразу у валюту;
▪️Нічого про гарантії безпеки.
п-ц. чтоб они все сдохли в муках
Ответ дляАлиса Куклачёва
Да что вы мне все этого Вову сватаете. Если я не разделяю ваши восторги по поводу сивочолого, это не означает, что я влюблена в его оппонента. Наши политики все до такой степени похожи друг на друга, что я их вообще плохо различаю.
мне в кремлевской дуре престарелых все на одну жирную мордяку
Алиса Куклачёва• 27 марта 2025
Ответ для_Злата Ibra_
Все идут нам в минус, никто не думает о простых украинцах
А какой крамольной была эта мысль, когда все только начиналось...
Алиса Куклачёва• 27 марта 2025
Ответ дляnennsi
Вот другое дело янек или мертветчук.ото светила
Ну если вам нравятся полненькие....
Ответ дляарина-ветерок
Если это все произойдет, то повторится Голодомор. Это страшно даже представить. На зарплаты 6-10 тысяч и пенсии 3-4 тысячи и сейчас люди еле-еле выживают. Зарплаты не повышают три года. Стоит ценам подняться еще в пару раз и начнется реальный голод. У многих уже долги за коммуналку десятки тысяч.
А что помешает? Все так и будет
Мама Никитки-2• 27 марта 2025
Ответ дляElenaMari
А вы откуда знаете что не в долг то что подписывал наш президент никто не знает
Рішення конгресу в вільному доступі.
Це по-перше
По-друге, рудий сам про це говорить, відкрито. Який він гарний «біСиСмен», а от Байден….
Це по-перше
Мама Никитки-2• 27 марта 2025
Ответ дляТехноложка
А что же он тогда хотел списывать в конце правления?))
Це передбачено в останній допомозі- вимога респів. Но 10 і 500 різні суми, не находите?
Мама Никитки-2• 27 марта 2025
Ответ дляok1904
Трамп заявив що хоче в Співдружність до Карла.
.
Блін, пропустила. А шо, вже забув, що обІдІвся на короля, бо тепер воно не унікальне? Зеля обскакав вдвічі🤣
Мама Никитки-2• 27 марта 2025
Ответ дляSvetl.ana
автор, вы переживаете за олигархов? у вас лично как не было ископаемых, так и не будет. какая разница, кто будет обогащаться, олигарх бойко или американцы. так америка будет выше зп платить .
Ага… зарплати вище, а споживачам в Україні безкоштовно будуть роздавати. 🤦🏻♀️
Мама Никитки-2• 27 марта 2025
Ответ дляlus_so
Трамп стверджує що так, все підписано. Зе не заперечує, значить підписав. Далі це має бути ратифіковано вр, тож повний текст побачимо пізніше.
Ні. Не підписано.
Якби Україна не залежала так сильно від штатів, увесь цей зоопарк цікаво б було спостерігати з попкорном.
Но, веселуха вже почалась. Респи програли місце в сенати демократам в абсолютно червоному штаті. І це лише 2 місяці царювання рудого
Мама Никитки-2• 27 марта 2025
Ответ дляlus_so
Ні, не бреше. Перша, рамкова, підписана, наступна готується
Ідіть погугліть шо таке рамкова угода.
Нічого ще не підписано, навіть рамкова.
Мама Никитки-2• 27 марта 2025
Ответ дляМиззери
Я думаю это и была одна из причин войны , кидание опеки но думаю США приложили лапу к этому
Сначала нас разоружили полностью те же сша , теперь сделали все что бы украинцы были готовы за окончание ада пойти на все
Естественно в мирной стране такое соглашение было бы нереальным
Америка вичухуючись від розрухи після громадянської війни витягувала кацапію з голоду. Ось заборонені в кацапії 2 картини Айвазовського кінця 19 ст
Мама Никитки-2• 27 марта 2025
Ответ дляtala-li
стан знімуть, але окремим розпорядженням виїзд буде заборонений
Нашо окремі розпорядження. Документи, необхідні для виїзду залишаться в силі і усьо.
Ответ дляТанюша мама двоих принцесс
Я искренне не понимаю почему вы так волнуетесь! Нам НИКОГДА нечего здесь не принадлежало. Все было в руках властьимущих олигархов. Мне все равно в чей карман теперь это все пойдет. Возможно, теперь и мы сможем получить снижение стоимости энергоресурсов? Жизнь покажет, но пойдет доход в карман украинского или Американского дяди, почему вы так переживаете? Простые люди никогда нечего с наших ресурсов не получали!
Какая святая наивность. Снижение стоимости энергоресурсов, высокие зарплаты... Вы вообще понимаете, что никто эти цены на газ, электричество для населения после подписания договора контролировать и сдерживать не сможет. Все, ценами управляют сша и тампону будет глубоко плевать вымерзнут здешние аборигены зимой или нет. Как и все доходы бюджета из которого финансируется образование, здравоохранение, зарплаты госслужащим теперь будут уходить в сша За что жить собираетесь? Или вы не в Украине?
Мама Никитки-2• 27 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Так
І ультіматум пуйла , а саме - повернення НАТО до конфігурації 1997 року
Оці всі країни
Американці відмовили, Україна крайня(
Бо на америку пуйло ж не нападе і на Балтію засцяв. Хто в 22 р знав яке то нато
З історіі на скані нагадаю.
І діло не в нафті/ газі/ мінералах у нас
Оці всі країни
Американці відмовили, Україна крайня(
З історіі на скані нагадаю.
Навряд чи засцяв. Медведчук пообіцяв зустріч з хлібом-сіллю і Киів за 3 дні, тому і Україна першою була.
От шо виходить, якщо вчити історію по підручникам мединського.
А почав би з Балтії, то 100% і Ла-Манш був би їхній вже.
Ответ дляLudaSHS
Теж почитала що депутат отримав інсайд
І типу вчасно зливає. Ось і цікаво який ітог, бо цей варіант- лайно. Те що оприлюднили. Ну і Чалий , посол вище написав думку.
У мене не має ілюзій стосовно молодої команди Трампа з його ’ ефективних’ менеджерів.
Хоч би наші ’ були ефективними’, , бо перший варіант, що привозив мін фін Сша Бессет в Київ наші розвернули і допрацювали свій
Так схоже на те, що повернулися до першого варіанту. Тоді теж були інсайди, що сша хочуть всі ресурси, що вже видобуваються плюс порти.
frumoasa17• 27 марта 2025
Ответ дляOxy3
Україна не фінансує ці видатки з 2022 року і ще довго не зможе. І якщо він на це наважиться, то буде забирати чужі гроші, призначені на цільові витрати України.
Яка різниця шо там підписано. Путін буде все одно другий раз нападати. Тільки тепер через добре підготовлений плацдарм і певно що другий раз захищати Україну вже не буде бажаючих. До того наша підготовка буде мати диверсійно корупційний характер. Все сп-здять одним словом
Фортеця Європи тепер Польща. Ми дике поле для випробувань. Просто вирішіть для себе: чи хочеться вам жити на полігоні
Ответ дляfrumoasa17
Цільові витрати він забрати не зможе. На те вони і цільові. Але ось як тільки ці цільові потоки скінчаться ( а закінчитися вони можуть дуже швидко), то місцевим потрібні будуть дрова і клаптик землі (якщо і це не заберуть) щоб не здохнути.
frumoasa17• 27 марта 2025
Ответ дляOxy3
Не думаю, що скасують їх, тому що якщо їх не будуть, то це будуть майбутні біженці, поток яких стане ще більше.