Деталі нової угоди України та США, яку пропонують підписати Штати
▪️ Йдеться вже про всіх (!) копалин. Тобто там і нафта, і газ, і нові та існуючі;
▪️По всій території України;
▪️Мова про видобуток та державні та приватні кампанії;
▪️Гроші конвертуються відразу у валюту;
▪️Кошти фонду перераховуються за кордон. Якщо раптом з якоїсь причини з нашого боку щось не дійде, доплачуємо;
▪️Керує 5 осіб, 3 з них від США з повним правом вето ;
▪️Вклад США – вже надана нам допомога з 2022 року.
▪️Отримують вони «роялті» з Фонду перші (а потім Україна) +4%;
▪️Угода діє безстроково. Зміни лише з дозволу американців можуть бути змінені або припинені;
▪️Права «першої ночі» на всі нові інфраструктурні проекти та право вето на продаж ресурсів іншим країнам.
▪️Нічого про гарантії безпеки.
п-ц. чтоб они все сдохли в муках
▪️По всій території України;
▪️Гроші конвертуються відразу у валюту;
▪️Нічого про гарантії безпеки.
п-ц. чтоб они все сдохли в муках
spart-5037• 27 марта в 20:28
Ответ дляKorsika999
Наверное за это гибнут наши мужчины. За ’свою’ землю...🙄
Интересно, что им сейчас будут рассказывать. За что они гибнут.
Модная и Голодная• 27 марта в 20:36
Ответ дляМимо_шла
Так а что мы получим за это?
Ничего мы не получим кроме рабства. Офигенно повоевали чё
Ответ дляlilul990
Яка різниця шо там підписано. Путін буде все одно другий раз нападати. Тільки тепер через добре підготовлений плацдарм і певно що другий раз захищати Україну вже не буде бажаючих. До того наша підготовка буде мати диверсійно корупційний характер. Все сп-здять одним словом
Фортеця Європи тепер Польща. Ми дике поле для випробувань. Просто вирішіть для себе: чи хочеться вам жити на полігоні
Я б сказала швидше країни Балтики, з ними простіше і їх точн не захищатимуть, та й не встигнуть.
Модная и Голодная• 27 марта в 20:38
Ответ дляPinkMa
чтоб трамп промощь не прекратил видимо
Он уже всю помощь нам свернул. Теперь оружие только за деньги и то не факт
Модная и Голодная• 27 марта в 20:44
Ответ дляSvetl.ana
автор, вы переживаете за олигархов? у вас лично как не было ископаемых, так и не будет. какая разница, кто будет обогащаться, олигарх бойко или американцы. так америка будет выше зп платить .
Тут дело в том что наши люди погибли за то что теперь заберут американцы
HelterSkelter29• 27 марта в 20:53
Ответ дляAnna-08e7
Увеличиться еще во много раз
Так и зарплаты будут повышать
Ответ дляМама Никитки-2
Навряд чи засцяв. Медведчук пообіцяв зустріч з хлібом-сіллю і Киів за 3 дні, тому і Україна першою була.
От шо виходить, якщо вчити історію по підручникам мединського.
А почав би з Балтії, то 100% і Ла-Манш був би їхній вже.
Десь будо знову в статі трапилося - карти, моделювання, що ті країни захопити простіше б було, ніж Україну, ну при умові аморфного Нато. Нато що не втрутиться.
Ответ дляАлиса Куклачёва
Да что вы мне все этого Вову сватаете. Если я не разделяю ваши восторги по поводу сивочолого, это не означает, что я влюблена в его оппонента. Наши политики все до такой степени похожи друг на друга, что я их вообще плохо различаю.
Сорри, я решила вы одна из них) я тоже не фанат как Пети, просто я за справедливость, а по справедливости второй ничем не лучше. Но мне усиленно доказывать, что лучше)
Алиса Куклачёва• 27 марта в 21:46
Ответ дляЕленнн
тю. ’хуженєбудєт’.
Вот-вот, это название для учебника отечественной истории. ’От ’більшого вимагай’ до ’хуже не будет’.
Ответ дляТанюша мама двоих принцесс
Я искренне не понимаю почему вы так волнуетесь! Нам НИКОГДА нечего здесь не принадлежало. Все было в руках властьимущих олигархов. Мне все равно в чей карман теперь это все пойдет. Возможно, теперь и мы сможем получить снижение стоимости энергоресурсов? Жизнь покажет, но пойдет доход в карман украинского или Американского дяди, почему вы так переживаете? Простые люди никогда нечего с наших ресурсов не получали!
Те що ви нічого не розумієте - це видно. Ви навіть не розумієте, що ми будемо колонією з усіма наслідками...
Танюша мама двоих принцесс• 27 марта в 22:35
Ответ дляShoosha
Писали уже, что запустили ботов по всем сетям и каналам, чтобы начали людям втирать эту мысль.
Какие боты?! Я написала без анонима. Ничего нам никогда не принадлежало. Всегда это было у власти и олигархов. Или у вас во дворе частная нефтяная скважина?)