Деталі нової угоди України та США, яку пропонують підписати Штати
▪️ Йдеться вже про всіх (!) копалин. Тобто там і нафта, і газ, і нові та існуючі;
▪️По всій території України;
▪️Мова про видобуток та державні та приватні кампанії;
▪️Гроші конвертуються відразу у валюту;
▪️Кошти фонду перераховуються за кордон. Якщо раптом з якоїсь причини з нашого боку щось не дійде, доплачуємо;
▪️Керує 5 осіб, 3 з них від США з повним правом вето ;
▪️Вклад США – вже надана нам допомога з 2022 року.
▪️Отримують вони «роялті» з Фонду перші (а потім Україна) +4%;
▪️Угода діє безстроково. Зміни лише з дозволу американців можуть бути змінені або припинені;
▪️Права «першої ночі» на всі нові інфраструктурні проекти та право вето на продаж ресурсів іншим країнам.
▪️Нічого про гарантії безпеки.
п-ц. чтоб они все сдохли в муках
▪️По всій території України;
▪️Гроші конвертуються відразу у валюту;
▪️Нічого про гарантії безпеки.
п-ц. чтоб они все сдохли в муках
KrupinkaSs• 27 марта в 15:14
Ответ для_Katya_1985
от що вам розуміти, будете купувати у 5 разів дорожче, але ж не у росії,ну то чи не привід порадіти?
всі тарифи піднімуть, зате будемо називатись Україною, розмовляти українською чи може англійською, ще не зрозуміло
Я вважаю,це ПЕРЕМОГА!
Ответ дляPinkMa
хуйло все равно на всех президетов Украины потому что хуйла Украина не субъект
Ні, ну про нелегітимність Зеленського хуйло прямого говорило.
Та і Україні для тривалості процесу ( і отримання американської допомоги протягом усього того часу) вибори можуть піти на користь.
Практично не сумніваюся. що Зе їх виграє знову
Elena_Kiev_Solomenskiy• 27 марта в 15:31
выглядит как раша сделала свою грязную работу, и пришел настоящий хозяин положения. лучше б я была неправа.
Ответ дляPrervana
Вся эта херня началась еще до Шелла. На нас амеры лапу положили еще при Юще. Туда-сюда 20 лет - не срок.
Навіщо Буш/ Клінтон стояли у розброєння України і віддали все рашці? Треба було тримати тут все, щоб контролбвати, а не рашку спонсувати.
Американці всюди пішли після закінчення холодної війни, і вони вважали в рашці буде демократія.
Тоді і бізнес західний заходив в країни соц табору всюди.
Ответ дляPinkMa
точнее страны бывшей империи
Так
Але там не тільки про срср мова йшла, а всі країни соціалістичного табору. Недаром ультиматум путіна стосується вихід нато з країн на кшталт, Не тільки Балтії, а і Всіх- Польші, Чехіі, Болгріії і по списку
Стосовно американців перед війною
Вони повиходили з угод які мали тут , навіть з Кабінетом Януковича і його олігархами
У Белінського недавно був пост
Ключові контракти на видобуток сланцевого газу в Україні
1. Угода з Shell (січень 2013 року)
• Компанія: Royal Dutch Shell
• Родовище: Юзівське (Донецька та Харківська області)
• Умови:
• Інвестиції Shell – до $10 мільярдів
• Угода про розподіл продукції (УРП): Україна отримувала 31-60% видобутого газу залежно від рентабельності проєкту
• Shell брала на себе всі витрати на розвідку та буріння
• Подальша доля проєкту: У 2014 році, після початку війни на Донбасі, Shell припинила розвідку та вийшла з проєкту.
2. Угода з Chevron (листопад 2013 року)
• Компанія: Chevron
• Родовище: Олеське (Львівська та Івано-Франківська області)
• Умови:
• Інвестиції Chevron – до $10 мільярдів
• Очікуваний видобуток – до 10 мільярдів кубометрів газу на рік
• УРП: Україна отримувала понад 50% прибутку
• Подальша доля проєкту: У 2014 році, після політичної кризи та падіння цін на нафту, Chevron вийшла з проєкту.
3. Переговори з ExxonMobil (2013 рік)
• ExxonMobil розглядала можливість видобутку газу на шельфі Чорного моря (Скіфське родовище), але після анексії Криму проєкт було заморожено.
Стосовно американців перед війною
У Белінського недавно був пост
1. Угода з Shell (січень 2013 року)
• Компанія: Royal Dutch Shell
• Умови:
• Інвестиції Shell – до $10 мільярдів
2. Угода з Chevron (листопад 2013 року)
• Компанія: Chevron
• Умови:
• Інвестиції Chevron – до $10 мільярдів
3. Переговори з ExxonMobil (2013 рік)
SantaMonika• 27 марта в 15:39
Ответ дляShoosha
Ну как сказать..
Да так. Там одну горную дорогу перекрыть и финита комедия, ещё и цыгане, по дороге, сглазят и технику разберут
А вы ездили в Румынии зимой, не по городу, а через страну по горным дорогам, американские горки отдыхают
По той же причине, русня и Карпатам не грозит
Ответ дляMrs.Ochmonek
Першопричина - пуйло захотіло повного знищення України як держави і впливу і східній Європі як за часів ссср
Так
І ультіматум пуйла , а саме - повернення НАТО до конфігурації 1997 року
Оці всі країни
Американці відмовили, Україна крайня(
Бо на америку пуйло ж не нападе і на Балтію засцяв. Хто в 22 р знав яке то нато
З історіі на скані нагадаю.
І діло не в нафті/ газі/ мінералах у нас
Оці всі країни
Американці відмовили, Україна крайня(
З історіі на скані нагадаю.
арина-ветерок• 27 марта в 15:49
Ответ дляSvetl.ana
автор, вы переживаете за олигархов? у вас лично как не было ископаемых, так и не будет. какая разница, кто будет обогащаться, олигарх бойко или американцы. так америка будет выше зп платить .
Скрорее всего переживает за цены на коммуналку. Они уже и так неподъемные.
арина-ветерок• 27 марта в 15:54
Ответ дляAnna-08e7
1) Инфляцию до небес
2) Астрономические цены
3) Почти никаких возможностей вырваться или заработать
4) Огромные дефициты всего и блэкауты
2) Астрономические цены
4) Огромные дефициты всего и блэкауты
Если это все произойдет, то повторится Голодомор. Это страшно даже представить. На зарплаты 6-10 тысяч и пенсии 3-4 тысячи и сейчас люди еле-еле выживают. Зарплаты не повышают три года. Стоит ценам подняться еще в пару раз и начнется реальный голод. У многих уже долги за коммуналку десятки тысяч.
Nikol-9a2f• 27 марта в 15:55
Ну зараз же кричимо, як так, віддали ЯЗ, по розпиляли свої авіаносці за фількіну грамоту, та липові гарантії, так само будемо возмущатися і за корисні копалини. А взагалі і так було зрозуміло, що за все, що нам дали і дадуть прийдеться розрахуватися.
Ответ дляLudaSHS
Так
Оці всі країни
Американці відмовили, Україна крайня(
З історіі на скані нагадаю.
Оці всі країни
Американці відмовили, Україна крайня(
З історіі на скані нагадаю.
сомневаюсь что на балтию зассал, еще не вечер как бы
Ответ дляPinkMa
Маю на увазі, що був вибір, недаром вони накопичували війська на кордоні в 21 р.
Але пуйло взяв до уваги звіти Медведчука, що тут рашу чекають і т п. План же був бліц криг.
Це стосується гілки обговорень що головне був тут газ чи що.. я вище надала інфу - що головне геополітичне домінування, все таки ціль це .
І можливо для цього, як казав Сурков -’’ треба знищити цю квазідержаву - Україну’
Ответ дляLudaSHS
не было, план был Украина и есть
Ответ дляLudaSHS
Єдине логічне пояснення - то завищені очікування та зависокі ставки на трансформацію рф в демократичну країну. Ну і, звісно, бізнес з багатою на ресурси країною. Результат тільки в тисячний раз доводить, що вони не здатні ретельно прорахувати та зрозуміти ані менталітет, ані логіку рф, як і багатьох східних країн. Не здатні історично, ментально і крапка.
Ответ дляTakamaka
Вони досі не розуміють, і все що зараз стається від нерозуміння того з історії. Скільки б навіть Кісінджер не казав , що помилився, навіть Біл Клінтон не казав про рокову помилку. Вони це роблять знову.
Бізнес то зрозуміло, падіння Берлінсткої стіни, долар наповнив країни соц табору.
Ейфорія. Чогось завжди згадую то відкриття МакДональдс в Москві в ті черги, той дух на вулицях, оце все потім.
Проходить десяток років - два, три десятки, а рашка на своїх рельсах, все одно.
До речі, тому вони помилилися щодо опору України і Зсу тут теж
Ответ дляTakamaka
Ще згадала ту книжку кучми ’ Україна не росія ’
Теж докупи, що хотіли пояснити.
Ще рік виходу
Перша проба - Тузла
Теж докупи, що хотіли пояснити.
Ще рік виходу
Перша проба - Тузла
Ответ дляLudaSHS
Згодна, оте нерозуміння є ключовим спусковим гачком серії важливих геополітичних подій аж до сьогодення. Оті граблі дорого коштують світові, особливо, нам. Але вони цього ніколи не визнають. Кіссінджер як виняток в деякій мірі, але занадто пізно і толку нуль.
Ответ дляTakamaka
Ми стали заручниками великої геополітичної гри і недальновидності нашої влади з 90 х. Теж в якісь мірі. Ось Кучма знав таки, Кравчук знав , по тим архівним даним, Ющенко таки знав коли відкривав ракетну в Южмаш.,, але...
Також заручниками кгбісткого режиму пуйла з його болісними тригерними точками про розпад срср. Бо якщо був ельцин2, ельцин 3, то війни і не було б
Ответ дляNadiaaaa
ось я дещо не розумію. Видобуток наприклад газу. Тобто вони видобувають газ і що, продають його? А як же ми? Нам теж він потрібен для свого опалення та життя загалом. Чи як це розуміти?
Чи продають його нам? То які ж тоді будуть ціни на НАШ газ для нас самих та комунальні послуги?
...в доларах
Ответ дляарина-ветерок
ну як це не піднімають? он депутатам, та їх помічникам піднімали, зараз- поліції , потім - чиновникам міністерств. Так що не потрібно...
Очільнику набагато видніше, кому потрібніше піднімати зарплату, -тим,хто нужніший.
Алиса Куклачёва• 27 марта в 17:31
Ответ дляIrinnkA
Так и ваш вписал) столько жертв и ради чего? Чтобы США свою долю получило?))) Реально людям в глаза ссы, а им все роса. Петя вписал, а Вова значит нет)))) я зеленского имею в виду.
Да что вы мне все этого Вову сватаете. Если я не разделяю ваши восторги по поводу сивочолого, это не означает, что я влюблена в его оппонента. Наши политики все до такой степени похожи друг на друга, что я их вообще плохо различаю.
_Злата Ibra_• 27 марта в 17:31
Ответ дляNadiaaaa
Все идут нам в минус, никто не думает о простых украинцах
Ответ дляАлиса Куклачёва
Вот другое дело янек или мертветчук.ото светила