Пописанная парта• 27 марта в 13:49

Ваш муж несёт доски домой,если видит хорошие возле мусорки?

Мой несёт в подвал,говорит может пригодятся))есть у кого-то ещё такое?
Новорічна пальма• 27 марта в 22:51
Ой, сміхота , розкажу тут про свого 😃Ішов мій біля будови, хлопці дах перекривали- спитав чи залишки бляхи можна забрати , відповіли- так. За 5 хв прийшов з своїми школярами- як мурахи понесли все в майстерню! І діти задоволені, шо матеріал для праці є. Одного разу сама помагала з смітника до школи обрізки фанери нести :)
ЖивунаБагамах• 27 марта в 23:22
Ответ дляМиловидна леді
При чем тут деньги?)вам реально норм чужой ношенный купальник или шкары?
При том,що ви особисто купаєтесь в різних живих (!!!) мікроорганізмах постійно,а чіпляєтесь до людей.
Відкрийте краще підручник з мікробіології