Пописанная парта• 27 марта 2025
Ваш муж несёт доски домой,если видит хорошие возле мусорки?
Мой несёт в подвал,говорит может пригодятся))есть у кого-то ещё такое?
Техпаспорт на медузу• 27 марта 2025
Ответ дляБабуся Бетман
Ну да. Але моціон щодня,захопливі сутички з любителями брендів недорого,свіжі луки і копійчина свіжа,якщо потім продасте дещо
Та ну,в мене інша робота.Луки підходящі в зарі з головою.
Бабуся Бетман• 27 марта 2025
Ответ дляМиловидна леді
Вам норм поюзанный купальник и обувь?) Это ведь мерзко..кто то ходит, пот,выделения, грибок..и это все пропиталось
Воно потім преться в оцті і ополіскувачах. А міняєте на пакет мусорний. Зате шикарно одягнені за копійки,в брендових речах
Миловидна леді• 27 марта 2025
Ответ дляБабуся Бетман
Ну если хлам это шикарные вещи🤢
Коли мовчу- приємна жінка• 27 марта 2025
Ответ дляБабуся Бетман
Да який там кацапстан,бульвар Перова,Київ. Наші теж вміють не гірше
но вы же со мной согласны, что кацапы уроды и выродки?
Наездница• 27 марта 2025
Я бы его вместе с досками и выставила. Была у нас в семье такая беда. Дядя со свалок все стаскивал и никогда ничего не выбрасывал, сначала гараж загадил, потом дачу, на квартиру зарился, но не успел, умер. Мы с племяшом 200 банок консервации выносили ночами на мусорник, вы не представляете как это много. Залежи всего, журналы с 1985 года, одежда, которую не выбрасывали никогда, постельное, посуда. Ой... У меня правило: если в течении года это не будет использовано, все на выход.
Миловидна леді• 27 марта 2025
Ответ дляБабуся Бетман
Знаете, я не против секонда если жизнь прижала, или в отделе стока новое с биркой купить...но тащить тряпье старое домой и внушать себе, что оно классное это дичь....
Не, мой из тех кто выносит рабочее но ненужное. Складывает аккуратно, на лавку рядом или на сетку вешает, в прозрачные пакет, вкладывает бумажку «работает». Сначала так жалко было, а потом увидела как пацаны радовались утаскивая приставки, клавиатуры и др. подумала, что наверное так и лучше.
Бабуся Бетман• 27 марта 2025
Ответ дляМиловидна леді
Купальник стірають,поміряти можна на пакет мусорний великий. Ось який чумайдан я купи ла а за майже 300 грн. Абсолютно новий,була жирна пляма ,я її вивела і запах трохи залежаного. Но запах майже в
вітрила,помила під душем з шампунькою.
Миловидна леді• 27 марта 2025
Ответ дляБабуся Бетман
вітрила,помила під душем з шампунькою.
😵💫
У нас есть большая городская группа, где пишут за что и где отдают.
Если брать доски б/у для мебели - лучше у знакомых
Кто-то в группе отписывался, что с бу кроватью привез себе и клопы (я думала, они еще при Зощенко канули в лету, ан нет )
А что-то брать возле альфатера - брезгливо элементарно. Мало ли что интересного можно там и прихватить.
Бабуся Бетман• 27 марта 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Це да,але то були українські бомжари,корінні кияни до речі отаке творили
Сито для думок• 27 марта 2025
Ні.
Ви хоть в приватному будинку живете? Чи куди він ті доски складує?
Ответ дляБабуся Бетман
та і хрєн з ними, тими бомжами, зато кацапів трошки попроклинали
ЖивунаБагамах• 27 марта 2025
Я вчора з ринку ящики пластикові перла.
Зв*язані по 5 штук.
Якась дама дуже вже осудливо дивилась. )
Зате в очі сірники можна було потім всавити,коли побачила на якій тачці я зі стоянки виїжджаю.
Не партесь автор,зараз все дорого.
А колишній сухий матеріал досить якісний.
На дачу,в гараж,в підвал-хай собі майструють.
Зв*язані по 5 штук.
Не партесь автор,зараз все дорого.
ЖивунаБагамах• 27 марта 2025
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Я в Ізраїлі з смітника забрала дві нові жіночі сумочки. Відносила з задоволенням. Кросбоді.
Була ще шикарна картина, але як би я її везла
Я з Німеччини теж зі смітника 40 років назад привезла гарну гартинку)
ЖивунаБагамах• 27 марта 2025
Ответ дляМиловидна леді
Ну да, выиграш🤯😵💫засохший цветок....орхидеи перецвевшие в магазине около 80-100 грн стоят, вечно вижу, не такие большие деньги купить
Де?
В маленьких містах немає
ЖивунаБагамах• 27 марта 2025
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Це мийка з нержавіючою сталі. Закрити очі і ви ніколи не зрозумієте з мусорника вона чи з магазина. Вона людям служила, і нам служить багато років. Чудова в догляді. і ще простоїть 20 років.
Чи є золотий браслет сміттям якщо він лежить в смітнику
То немає кому щось пояснювати.
Чайна форевер!
ЖивунаБагамах• 27 марта 2025
Ответ дляМиловидна леді
Ви купюри в руки не беріть!
Уявляєте,шмарклі витирали і потім банкноту в руках тримали.
А ще гірше:після туалету немитими руками теж грошики пальчиками терли)
І за дверні ручки теж зась!
Їх бомжі зачіпали
І за дверні ручки теж зась!
Їх бомжі зачіпали
Миловидна леді• 27 марта 2025
Ответ дляЖивунаБагамах
Ви купюри в руки не беріть!
І за дверні ручки теж зась!
Їх бомжі зачіпали
І за дверні ручки теж зась!
Їх бомжі зачіпали
При чем тут деньги?)вам реально норм чужой ношенный купальник или шкары?
Мой_ужин• 27 марта 2025
Ответ дляБабуся Бетман
Мужик рукастый,чего сразу Васька? Такие рукастые,брутальные знаете,как ахают,стоит хорошо дубина
’...Мы его на помойке нашли отмыли... ’(С)
Мамина корзиночка• 27 марта 2025
Ответ дляМиловидна леді
а що, купюри ’ето другоє, нє всьо так аданзначна’?
Мамина корзиночка• 27 марта 2025
Отакі ’шкари’, ще й за копійки, порівняно з сайтом, мене цілком влаштовують
незважаючи на те, що можу собі дозволити купити і в магазині
Мамина корзиночка• 27 марта 2025
Ответ дляЖивунаБагамах
Я вчора з ринку ящики пластикові перла.
Зв*язані по 5 штук.
Не партесь автор,зараз все дорого.
Зв*язані по 5 штук.
Не партесь автор,зараз все дорого.
До речі, у кого підвал, погріб чи гараж - дошки з піддонів ідеальний варіант для стелажів або настилу. Вони просочені антигрибковою сумішшю і від шкідників