ПуГоФФка• 27 марта 2025

Почему Эктор Хименес Браво так плохо говорит по украински?

Он уже сколько десятилетий живет в Украине,гражданство наверное есть. А как он его получил если он говорит на языке плохо? Или экзамен не нужно сдавать?
Не кую, не мелю• 27 марта 2025
Ответ дляГрибной_Дождик
пише російською, а доколупується до української колумбійця, не відчуваєте, що щось тут не те?
Начинается. У нас все билингвы. Мовой владеют. В школе и универе язык учили.
Не кую, не мелю• 27 марта 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Приймай ліки вчасно
Без проблем. А у вас там в Америке с этим как - сложно?
Love_Love_Love_• 27 марта 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
Американець вам літній вже. А лангустами і морепродуктами ви звалилися. Вам писали люди,що це дорого для обіду,а ви казали,а хто рішив,що має бути бідно? І це на фоні війни
Боже, що за набір слів?
Обідайте дешевше, у вас до мене якісь претензії?
Грибной_Дождик• 27 марта 2025
Ответ дляНе кую, не мелю
ви оптиміст, а чому спілкуєтеся не українською?)))
Love_Love_Love_• 27 марта 2025
Ответ дляНе кую, не мелю
Який язик учілі? Де у вас все?
Не кую, не мелю• 27 марта 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Який язик учілі? Де у вас все?
Украинский язык учили. У нас в Украине. Не у вас точно.
Тётушка Лошадь• 27 марта 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Боже, що за набір слів?
Ви глумитесь над жінками майже в кожній темі. Бога за бороду вхопила,виїхала в Штати на дідові.
Love_Love_Love_• 27 марта 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
Якому дідові
Виїхати в Штати то вхопити Бога за бороду?
Love_Love_Love_• 27 марта 2025
Ответ дляНе кую, не мелю
В Україні мова, а не язік.
Язікі ваші ванючі ніхто не вчив ні в школі, ні в університеті
Love_Love_Love_• 27 марта 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
Покажіть мені майже кожну тему де я глумлюсь над жінками, або перестаньте брехати.
Не кую, не мелю• 27 марта 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
В Україні мова, а не язік.
Ukrainian mova. Mova ukrainienne. Ukrainische mova.
Сало не люблю• 27 марта 2025
Ответ дляМанка Я
як він взагалі тут опинився? ще й на тв потрапив
Сумніваюся що десь в Аргентині є український кухар без знання місцевої мови на ТВ
Говорят наркодиллер.
Аnnеt• 27 марта 2025
Ответ дляСало не люблю
Говорят наркодиллер.
это он у нас так типа спрятался?
ОбережнаЯ• 27 марта 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
Она гавкает по поводу и без, гав гав гав её не зря прозвали на форуме 😆
Сало не люблю• 27 марта 2025
Ответ дляАтятя_тётя
новый? он был моим соседом (Я сейчас не живу в Украине), он долго с мужчиной жил, его возраста, во время войны тот мужчина пропал, молодых мальчишек стал водить.
Голубые не только ели,но и пили.
Не кую, не мелю• 27 марта 2025
Ответ дляОбережнаЯ
Эксперт в каждом вопросе в каждой теме. Весело там безработным в Америке.
ОбережнаЯ• 27 марта 2025
Ответ дляНе кую, не мелю
Именно « эксперт» чьё мнение ну вообще никому не нужно, но надо ж погавкать 🐕
Зоя Жорівна• 27 марта 2025
Ответ дляМанка Я
Є. Купа
Чорнобаївка• 27 марта 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
Я не фанатка вашої опонентки, але навіщо ви пишете якісь дивні фантазії? На якому дідові Лове в США в´їхала?
Весь форум знає, що вона заміжня за африканцем, який вчився в Україні, весь форум бачив відео, де він в США говорить з українками українською мовою, і всі в курсі, що він молодий чоловік до 40 років, і що в США вони потрапили по ю4ю.
Не кую, не мелю• 27 марта 2025
Ответ дляЧорнобаївка
Зачем? Кому нужна эта информация? Я не знала и знать не хотела. Почему и зачем тут кто-то так выставился с видео и прочими подробностями? Уехала и скатертью.
Kidstaff Bot• 27 марта 2025
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.