До мене все доходить із запізненням... Зе недавно озвучив стратегію перемоги я так розумію: все закінчиться, коли путін помре, я молодший - робіть ставку на мене. Потім хіхікнув. Всі в тій їб-ній студії там хіхікали
Ну пл------ть. Чесно, у мене немає слів. Якшо це і є наша стратегія - мені шкода нас усіх.
вот это … решает судьбу украинцев, судьбу всей страны.
чего ждать?они еще не до конца выполнили «план».
мне еще неделю назад стало понятно, что ничего не будет: ни отмены указа о запрете переговоров, никаких мирных инициатив и предложений.
будет был и есть цирк,шоу, ложь, пропаганда, двухминутки ненависти, зомбирование, добавилось манипуляция «перемирием», усилилось влияние на 18-24 летних бургерами и плюшками в играх.. деребан продолжается.
им не надо было и никому уже не надо знать и помнить о сотнях тысяч погибших, о тот что каждый день сотнями погибают наши мужчины, о том что территория захватывается и продвижение везде..
а западная пресса «радует», там сообщили, что народ Украины уже сказал свое слово- все против выборов.
frumoasa17• 29 марта в 08:25
Це натяк що Україна разом з лідором хоче пересидіти, перемобілізувати рашу. Що ніби в довгу війну Україна має переваги, але забуваючи що населення кратне менше, яке ще і виїжджає, як може, особливо молодь, озброєння менше і нафту Україна не продає. Але ось такий потужний план, його ще і на руках згодні носити. Забули що коїлось після тої вистави з Трампом, як за нього загризти були готові
Соня Петрова• 29 марта в 08:37
Ответ дляSeehund
А не хотите вы в президенты? Уверена вся советчица за вас проголосует.
Юля спит и видит что она уже на престоле старая кошелка,последний шанс
Ответ дляМанула
Для цього гумористичного персонажа війна лише декорація для його творчості. От скажіть, для чого він це сказав? Щоби що? Щоби ще більше драконити роZZійского воєнного злочинця? Йому не потрібне ні припинення ні закінчення війни ...
Ну пля. Він у якійсь паралельній реальності. Ще заржав. Я в шоці, товаріщі.
_Alekssandra_• 29 марта в 08:39
Ответ дляlilul990
Т.е. до этого эпизода, Вас ничего в его словах и действиях не смущало?
_Alekssandra_• 29 марта в 08:41
Ответ дляСоня Петрова
Вы же тоже когда-то будете старой.
Сейчас у власти вполне себе НЕ старый человек, а вон как оно вышло: истребляют народ, что свои, что враги.
Возраст- не порок
_Alekssandra_• 29 марта в 08:42
Ответ дляlilul990
То є ясно як білий день - зе треба іти і збирати уряд нац єдності. Він загрався
Я уверена, что он и его молодая команда другого мнения.
Aksinia 111• 29 марта в 08:52
А Вы думали Зе так хопа, и всю стратегию с планами генштаба выложит, в надежде на Ваше одобрение ?))
По теме такие планы никто не озвучиват .
Зато планы хуйла ясны и понятны . Каким угодно способом убрать Зе от власти и поставить свою куклу . Хотелка настолько сильная, но тупость зашкаливает с предложением поставить руководить Украиной ООН. Очередной раз выстаил себя идиотом .
Вчера был презентован новый план
План перемоги України має 4 основні пункти: підтримка НАТО, ракети зі США, повністю укомплектована армія та захист власних копалин, — Зеленський
Також президент додав, що Україні розширили доступ до розвідданих, військових складів і дали ліцензії на ППО. А у Парижі домовилися з деякими лідерами про доступ до їхніх складів з боєприпасами.
Kapitoshka7• 29 марта в 08:55
Моя дитина в 4 ранку встала і всі слухали як їй Зеленський снився🤣 хоч ні вона, ні я його не дивимося. Але, думаю, що Зеленському терміново не помішало б в церкву, хоть він і ж@д.
frumoasa17• 29 марта в 08:58
Ответ дляСhanelKa
Ще є такий план
«Коли росія почне розвалюватися, я добровільно стану губернатором окупованої Москви, щоб правильно управляти територіями», — іронічно прокоментував пропозицію путіна Посол України в Польщі.
Їх точно по інтернету набирають. Таке молоти, що далеко від реальності.
Ответ дляmymoly
Вчера был презентован новый план
а что сша уже дают ракеты7
виктория7аас• 29 марта в 09:00
Ответ дляAksinia 111
а кем вы себя выставляете внешнее управление и провести выборы под эгидой ООН это заява Пу не означает руководство Украины ООН
Kapitoshka7• 29 марта в 09:01
Ответ дляlilul990
Який уряд, якої єдності. Він знову обісреться як завжди і буде шукати голку в сіні, якесь нещасне десь по світу знайде і буде на того бомжа усі біди держави валити. Він ніколи не визнає, що сам винуватий, що це його недолуга політика, що він продав державу некомпетентним продай собаку і неякісним дітям, які закінчили онлайн американські курси.
Після цього преза ще довго державі треба буде оклигуватися, і ще гівна не з одним президентом з´їдять, бо кожен тепер з чистою совістю буде казати то винні попередники і тут українці вийдуть самі на себе. Як вони янику колись каміння у спину кидали і кричали після нього то все винні попередники, так і після теперішніх реформаторів буде така сама історія.
Ответ дляArgesha
Путін ще й його переживе. Враховуючи те, як він виглядає, і що його батьки майже до 100 років дожили. Там генетика шикарна.
До 120-ти, ще раніше виступала його дочка на пару із світилами медицини і повідомили, що їх унікальна розробка, яку путін регулярно коле, дасть йому можливість прожити мінімум цей термін. Тобто двійників вистачить надовго.
виктория7аас• 29 марта в 09:04
Ответ дляil-mari
а что сша уже дают ракеты7
Глава ЦРУ заявила в конгрессе ’украинцы готовы голыми руками воевать с русскими, если мы перестанем предоставлять им помощь’какие ракеты?