кураГАЛЯ• 29 марта в 13:50

Як би ви вчинили?

Уявімо ситуацію, ви дуже хотіли на певну посаду в компанії, але вам відмовили, сказали, що вас треба вчити додатково, вам цих знань не вистачає. Пройшов час, ви це вивчили, знову подаєтесь на схожу вакансію, вам знову відмовляють, називають вже іншу причину, розпливчасто. Як би ви далі вчинили?
Результат:
вже голосів: 36
20 (55.56%) Звільнилася б
9 (25%) Працювала б далі
4 (11.11%) Було таке,послала їх і пішла
3 (8.33%) Тиць
Кукарикуууууу• 29 марта в 13:52
Шукайте в іншій компанії.Все можливо
Свій варік• 29 марта в 13:52
в какой сфере вакансия?
Душа компанії• 29 марта в 13:54
У нас так 2 керівника пішли. На ті вакансії, які хотіли в іншу мережу.
БеллаДонна• 29 марта в 13:54
Я бы искала такую вакансию в других компаниях.
автор кураГАЛЯ • 29 марта в 13:54
Ответ дляСвій варік
в какой сфере вакансия?
Логістика,продажі.
КоКоКоКоКоКо...• 29 марта в 13:59
Ответ длякураГАЛЯ
Логістика,продажі.
Можливо Вас не бачать саме в продажах. Мені казали дослівно ’у Вас немає хисту’.
Шукайте іншу компанію, проходьте співбесіду, треба пробувати
Колгоспниця• 29 марта в 13:59
На одній компанії світ кліном не зійшовся. Подайтесь ще в 10 інших. Ви не підходите їм, мають право не хотіти вас. Не все професіоналізм вирішує, ще є певний вайб людини.
Кукарикуууууу• 29 марта в 14:02
Ответ дляКолгоспниця
Абсолютно.В мене таке було-не знаємо,не можемо,не виходить.Коли я перейшла,то запропонували,але то було меньше,а ніж на новій роботі.Знайшлася посада,а до того було,міжнародна компанія,бюрократичні підходи до введення нових посад.Таке як в мене є час і 3 життя.
Чупа-чупс• 29 марта в 14:03
Попробуйте другие компании.
В компании где я работаю знакомый не прошел собеседование на должность ведущего специалиста, руководитель отдела сказал,что он не тянет. А через неделю он прошел собеседование на должность руководителя в другой компании.
Т.е нам он никакой, а там увидели в нём хорошего специалиста
автор кураГАЛЯ • 29 марта в 14:04
Ответ дляКолгоспниця
Так справа у тому, що мова про компанію,в якій працюєш. Тобто тебе знають, твоєю роботою задоволені,все чудово. А на ту посаду, куди хочу, не беруть, вже аж смішно, таке враження, начебто я просто зручна саме на цьому місці і вони не хочуть нічого змінювати. На тій посаді, куди хочу, не маю досвіду і набагато легше було б пробитись там де ти є, але ж ні,не дають.
Чупа-чупс• 29 марта в 14:06
Ответ длякураГАЛЯ
У них в компании сейчас всё работает хорошо, но есть место для новенького ( читайте слабое место временно), если перевести хорошего специалиста на новую должность,то надо искать новенького на ваше, а вам время на адаптацию. Считайте,что в компании временно будет 2 слабых места
Колгоспниця• 29 марта в 14:07
Ответ длякураГАЛЯ
Ну подивіться їх очима на ситуацію, ви добре працюєте на поточній посаді, а на новій не маєте досвіду. Надо резикувати, краще взяти готового спеціаліста. Це ж не стратап, щоб ви вчилися, а працюючий бізнес. Але судячи з всього вертикально рости в компанії вам буде важко.
Колгоспниця• 29 марта в 14:09
Ответ дляЧупа-чупс
Да! В точку. И то, что автор не понимает этого, говорит об отсутствии бизнес-мышления, делая ее слабым звеном.
автор кураГАЛЯ • 29 марта в 14:11
Ответ дляКолгоспниця
Та я бачу, що тут в принципі буде важко кудись переміститись, тому що я зручна для них. Нікого не цікавить, що я хотіла б займатися іншим, все працює добре, то нехай і працює. Дійсно, як вище написали, їм не потрібні 2 слабких місця, де обох треба вчити (хоча я вже вивчила сама те, про що мені в перший раз сказали,так тепер у них інша байка).
Я_з_Франека• 29 марта в 14:11
Ответ длякураГАЛЯ
Логістика,продажі.
Назовите текущую позицию и на какие подаетесь
автор кураГАЛЯ • 29 марта в 14:12
Ответ дляЯ_з_Франека
Я не буду тут описувати такі подробиці, світ тісний, знаєте.
Колгоспниця• 29 марта в 14:13
Ответ длякураГАЛЯ
Та в будь-якій буде так само. Це ж бізнес, а цілі бізнеса - це прибуток, а не ваша реалізація.
Я_з_Франека• 29 марта в 14:13
Ответ длякураГАЛЯ
Не смешите, в Украине сотни компаний. Просто когда ты их этой сферы, легче понять почему вам отказывают. Хотя ваше право не говорить
Едимнаморе• 29 марта в 14:39
Ответ длякураГАЛЯ
автор, может так быть, что вы себя переоцениваете. должности подразумевают скилы, а не опыт
КоКоКоКоКоКо...• 29 марта в 14:40
Ответ дляКолгоспниця
Получается, что единственный выход тут - менять компанию
Едимнаморе• 29 марта в 14:40
Ответ длякураГАЛЯ
вы еще и серло)
Кавуся• 29 марта в 15:21
Так может у них свои люди на эти должности. Ничего это не значит, ищите похожие вакансии в других компаниях. Успеха достигают те, кто пробуют много раз и не сдаются